nowe produkty/usługi media/marketing/reklama transport ekonomia/biznes/finanse

W ING Lease oferta specjalna „Rejestracja za 0 zł”

ING Lease przygotował atrakcyjną ofertę dla klientów prowadzących działalność gospodarczą. Przedsiębiorcy, którzy spełnią warunki oferty specjalnej i podpiszą umowę leasingu w okresie od 3 września do 31 października br. będą mogli skorzystać z oferty „Rejestracja za 0 zł”, w ramach której ING Lease pokryje koszty rejestracji nowych samochodów. 

W proponowanej ofercie klienci nie ponoszą kosztów rejestracji zakupionego nowego samochodu osobowego lub dostawczego do 3,5 t., co oznacza oszczędność ponad 300 zł. Koszty rejestracji pokrywa ING Lease.

ING Lease zachęca do skorzystania z prostego i wygodnego Programu ING AUTO na finansowanie  samochodów osobowych i dostawczych o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 t. Przedsiębiorcy od razu po założeniu firmy, w krótkim czasie i przy minimum formalności, mogą uzyskać finansowanie samochodu. Wystarczy złożyć wniosek leasingowy z fakturą proforma, zawierającą specyfikację wybranego samochodu. Decyzja podejmowana jest do 24 godzin. Finansowanie udzielane jest na podstawie oświadczenia klienta oraz dokumentów rejestrowych firmy, bez konieczności dostarczania dokumentów finansowych. Każdy klient może dodatkowo skorzystać z atrakcyjnej oferty ubezpieczeniowej.

Program dostępny jest w każdym oddziale ING Banku Śląskiego oraz ING Lease.

Regulamin oferty dostępny jest na stronie internetowej: www.inglease.pl

kontakt dla mediów
Ewa Szerszeń
Zastępca Rzecznika Prasowego, ING Lease (Polska) Sp. z o.o.
Ewa Szerszeń

ewa.szerszen@ingbank.pl

informacje o firmie

więcej z kategorii nowe produkty/usługi