ekonomia/biznes/finanse

Oferty specjalne na pojazdy w ING Lease

ING Lease przygotował dwie propozycje dla klientów zainteresowanych leasingiem pojazdów. Pierwsza to oferta specjalna „Wyślij raty na wakacje", druga oferta została przygotowana we współpracy z firmą MAN Truck&Bus.

W ramach pierwszej oferty: „Wyślij raty na wakacje”, spłata dwóch pierwszych rat leasingu jest odroczona o dwa miesiące, a klient nie ponosi opłaty w postaci odsetek za dwa miesiące użytkowania. Oferta została przygotowana zarówno dla nowych, jak i używanych pojazdów: 

  • osobowych i dostawczych o ładowności do 3,5 t, w tym elektrycznych i hybrydowych;
  • motocykli i skuterów w tym pojazdów elektrycznych i hybrydowych.

Oferta jest przeznaczona dla klientów posiadających konto firmowe w ING Banku Śląskim, którzy w okresie trwania oferty specjalnej zawnioskują o zawarcie umowy leasingu operacyjnego na finansowanie pojazdów objętych ofertą. Oferta „Wyślij raty na wakacje" obowiązuje do 31 sierpnia br.

 

Druga oferta specjalna powstała we współpracy z firmą MAN Truck&Bus i obejmuje dodatkowe rabaty na ubezpieczenie na używane ciągniki siodłowe marki MAN – rocznik 2015 oraz 2016, sprzedawane pojedynczo lub pakietach.

Klienci zainteresowani ofertą powinni w okresie jej trwania złożyć zapytanie o kontakt poprzez formularz zgłoszeniowy na portalu ALEO oraz do 4 września złożyć wniosek o zawarcie umowy leasingu na finansowanie pojazdu używanego MAN. Oferta obowiązuje od 18 czerwca do 4 września 2018 r.  

 

kontakt dla mediów
Ewa Szerszeń
Zastępca Rzecznika Prasowego, ING Lease (Polska) Sp. z o.o.
Ewa Szerszeń

ewa.szerszen@ingbank.pl

informacje o firmie

więcej z kategorii ekonomia/biznes/finanse