Informacje GreenWay Polska

GreenWay Polska: 75 proc. właścicieli aut elektrycznych to zarejestrowani klienci naszej sieci

18.04.2018 10:00 GreenWay Polska

W GreenWay Polska, firmie budującej największą w kraju sieć publicznych ładowarek do samochodów elektrycznych zarejestrowanych jest już blisko 1250 użytkowników. To oznacza, iż właściciele około 75 proc. zarejestrowanych w Polsce aut elektrycznych chcą korzystać z sieci GreenWay, ułatwiając sobie znacznie ładowanie samochodu i elektryczną podróż. ...

GreenWay Polska podaje stawki ładowania samochodów elektrycznych. Są jasne i przejrzyste

19.03.2018 13:00 GreenWay Polska

Największa w Polsce sieć ogólnodostępnych stacji ładowania samochodów elektrycznych – firma GreenWay Polska – ogłasza wprowadzenie opłat za korzystanie z jej infrastruktury. Nowe stawki są przejrzyste, a system naliczania opłat oparty jest o kilowatogodziny (kWh). Jeżeli wszystkie prace przygotowawcze przebiegną pomyślnie, cennik zacznie obowiązywać od 7 maja 2018 roku.

Pierwsze w Polsce ultraszybkie ładowarki do aut elektrycznych - na A1 między Gdańskiem a Toruniem

09.03.2018 11:37 GreenWay Polska

GreenWay Polska Sp. z o.o. (GWP) wprowadza na polskie drogi ultraszybkie ładowarki do pojazdów elektrycznych o mocy do 350 kW. Przeznaczone do samochodów przyszłości, znacząco skrócą czas ładowania elektryków. Pierwsze stacje tego typu w sieci GreenWay pojawią się na A1 już w 2019 roku. Spółka podpisała właśnie umowę o współpracy w tym zakresie z Gdańsk Transport Company S.A.

Pierwszy w naszej części Europy magazyn energii zintegrowany z siecią ładowania aut elektrycznych

05.01.2018 10:10 GreenWay Polska

W budowanej w Polsce i Słowacji sieci ładowania samochodów elektrycznych zainstalowano GridBooster – magazyn energii połączony z punktami ładowania. To pierwsze takie rozwiązanie w Europie Środkowo-Wschodniej. W Polsce do 2020 roku Greenway planuje zainstalować 10 takich magazynów, wspierających nie tylko zasilanie samochodów, ale też funkcjonowanie systemu elektroenergetycznego. Wiceprzewodniczący Komisji Europejskiej do spraw Unii Energetycznej chwali Greenway Infrastructure za przyjęte rozwiązanie.

Greenway Infrastructure Poland podsumowuje 2017: Rośnie popyt na usługi ładowania samochodów

28.12.2017 12:00 GreenWay Polska

30 zainstalowanych ładowarek w 24 miastach, ponad 2 tysiące sesji ładowania miesięcznie, 800 zarejestrowanych użytkowników sieci i nowy projekt unijny pozwalający na dalszy rozwój elektromobilności w Polsce – to bilans działalności Greenway Infrastructure Poland w roku 2017. Spółka budująca największą w Polsce sieć szybkich ładowarek do aut elektrycznych zapowiada zainstalowanie ok. 60 urządzeń w roku 2018.

Greenway Infrastructure Poland: Kolejny projekt dotyczący elektromobilności zaczyna się w Gdyni

15.12.2017 13:30 GreenWay Polska

Greenway Infrastructure Poland otwiera nowy rozdział rozwoju elektromobilności w Polsce. Dziś w Pomorskim Parku Naukowo Technologicznym uroczyście rozpoczęto nowy projekt, współfinansowany ze środków unijnych, o nazwie NCE-AdvancedEvNet. ...

Greenway Infrastructure Poland: Udział ładowania na szybkich stacjach będzie się zwiększać

23.11.2017 06:00 GreenWay Polska

Ekspert o elektromobilności - komentarz Rafała Czyżewskiego ...

Greenway Infrastucture Poland: Pierwsza szybka sieciowa ładowarka w Gdańsku otwarta

24.10.2017 13:58 GreenWay Polska

Nowa ładowarka Greenway Infrastructure Poland została oddana do użytku w Parku Handlowym Matarnia w Gdańsku przy ul. Złota Karczma 26. To już jedenasta stacja Greenway w Polsce. Uruchomiona właśnie ładowarka jest częścią powstającej sieci blisko 200 stacji ładowania pojazdów elektrycznych, która ma zmienić podejście do elektromobilności w naszym kraju.

poprzednia Strona 2

Dla mediów

Jesteś wydawcą, dziennikarzem, blogerem? Uzyskaj akredytację i ciesz się bezpłatną licencją na wykorzystanie informacji, zdjęć, MP3, a także wideo - nawet w jakości TV!

Dla firm

Odpowiadasz za komunikację? Zwiększ swoją widoczność w mediach!

Wideo od GreenWay Polska
Rafal Czyżewski o rozwoju sieci w Polsce.mov
Rafal Czyżewski o rozwoju sieci w Polsce.mov