Informacje Carrefour Polska

Mniej plastiku na półkach sklepowych

18.04.2019 10:03 Carrefour Polska

Carrefour Polska, jako pierwsza sieć wielkiej dystrybucji, został sygnatariuszem polskiego paktu na rzecz zrównoważonego wykorzystywania tworzyw sztucznych. Inicjatywa, której celem jest wypracowanie sposobów na bardziej zrównoważone korzystanie z plastiku i innych tworzyw sztucznych w polskiej gospodarce, została zawiązana przez największe firmy wprowadzające na polski rynek...

Największy w Polsce automat SwipBox stanął w Carrefour na warszawskim Targówku

10.04.2019 10:05 Carrefour Polska

Carrefour Polska oraz SwipBox, operator automatów do odbioru przesyłek kurierskich, nawiązali współpracę, dzięki której klienci sieci zyskali możliwość wygodnego odbioru paczek w największym w Polsce automacie SwipBox. Został on zlokalizowany w hipermarkecie Carrefour w Centrum Handlowym Targówek.

Carrefour podpisał 15 kontraktów farmerskich

09.04.2019 10:20 Carrefour Polska

Carrefour Polska kontynuuje rozwój nowego modelu współpracy z polskimi producentami warzyw i owoców – z początkiem kwietnia sieć podpisała łącznie 15 kontraktów farmerskich. Rozwój bliskiej współpracy z polskimi dostawcami to ważny element realizowanej strategii transformacji żywieniowej, a także gwarancja wysokiej jakości lokalnych produktów dla klientów sieci.

Nowy butik marki TEX już otwarty!

05.04.2019 11:03 Carrefour Polska

Przy hipermarkecie Carrefour w Bolesławcu powstał butik marki TEX. Klienci znajdą w nim ofertę ubrań damskich, męskich oraz dziecięcych marki modowej należącej do sieci. Aktualnie w asortymencie butiku znaleźć można wybrane elementy kolekcji wiosenno-letniej, która w całości dostępna jest już w hipermarketach Carrefour w całej Polsce.

#nieniszczedomu – sklepy Carrefour biorą udział w Godzinie dla Ziemi WWF

29.03.2019 10:05 Carrefour Polska

Pomagać przyrodzie na co dzień, a nie ją niszczyć – to przesłanie tegorocznej Godziny dla Ziemi WWF. Dlaczego? To proste – innego domu nie mamy. W akcji zgaszenia światła na 60 minut dla planety weźmie udział kilkadziesiąt hiper- i supermarketach sieci.

TAK, POMAGAM! – przekaż produkty na Wielkanoc podopiecznym Caritas w sklepach Carrefour

27.03.2019 08:45 Carrefour Polska

Sklepy Carrefour przyłączyły się do XVI zbiórki żywności Caritas TAK, POMAGAM! 29 i 30 marca w sklepach sieci w 31 miastach będzie można przekazać produkty spożywcze, aby wesprzeć potrzebujących w przygotowaniu śniadania wielkanocnego.

Rolnicy dowiedzą się jak zostać eko

26.03.2019 09:35 Carrefour Polska

W ramach projektu „Go Agri Bio”, realizowanego przez Społeczny Instytut Ekologiczny, przygotowany został portal www.jakzostacrolnikiemeko.pl, który stanowi kompendium wiedzy na temat procesu konwersji. Działania w ramach tej inicjatywy finansowane są z grantu Fundacji Carrefour.

Przyszłość planety trzeba wspierać już dziś!

25.03.2019 17:55 Carrefour Polska

Procter & Gamble wspólnie z Carrefour Polska promują zrównoważoną konsumpcję, zachęcając konsumentów do odpowiedzialnej segregacji odpadów opakowaniowych.

Carrefour uratował od wycinki tysiące drzew

25.03.2019 13:29 Carrefour Polska

Blisko 3 200 mniej wyciętych drzew, redukcja emisji CO2 do atmosfery o ponad 3800 ton oraz redukcja ilości odpadów o 312 ton – to tylko niektóre z efektów wykorzystania przez Carrefour Polska palet zwrotnych w logistyce. Sieć wprowadziła system poolingu paletowego w 2009 roku w ramach programu ochrony bioróżnorodności, którego elementem jest przeciwdziałanie wylesianiu. Pozwoliło to, m.in. ochronić przed wycinką średniej wielkości miejski park.

Carrefour przyspiesza z cyfryzacją. Współpraca sieci z Google zrewolucjonizuje polski rynek detaliczny

19.03.2019 12:21 Carrefour Polska

Wdrożenie kolejnych innowacyjnych rozwiązań omnikanałowych, zwiększenie sprzedaży i oddziaływania marki w Internecie oraz rozwój technologii mobilnych - to najważniejsze strategiczne cele współpracy pomiędzy Carrefour i Google na polskim rynku. ...

Eko rozwija się w Wielkopolsce!

19.03.2019 10:58 Carrefour Polska

Trzech rolników pochodzących z regionu województwa wielkopolskiego bierze udział w projekcie organizowanym przez Fundację AgriNatura, w którym otrzymają dofinansowanie na rozwój ekologicznej produkcji. Środki na realizację inicjatywy zapewniła Fundacja Carrefour.

Galeria Zdrój zaprasza na spotkanie z Fit Lovers

14.03.2019 11:45 Carrefour Polska

Już w najbliższą sobotę, 16 marca, do Galerii Zdrój zawita znana para finalistów programu „Ameryka Express” – Fit Lovers. Dietetycy, instruktorzy i trenerzy personalni podzielą się swoją wiedzą w zakresie zdrowego odżywiania i aktywności fizycznej.

Magda Gessler w Zgorzelcu już w najbliższą sobotę

06.03.2019 11:00 Carrefour Polska

Galeria Słowiańska zaprasza 9 marca na spotkanie z Magdą Gessler. Znana restauratorka, malarka i gwiazda telewizyjnych programów kulinarnych opowie o latach spędzonych w różnych zakątkach świata, tradycyjnej kuchni i różnicach kulturowych oraz receptach na smaczne dania i szczęśliwe życie.

Carrefour rozwija ofertę bio i wprowadza ofertę wege dla… zwierząt!

04.03.2019 10:02 Carrefour Polska

Z myślą o konsumentach, którzy dbają o to, co jedzą ich pupile, Carrefour Polska – jako jedna z pierwszych sieci handlowych - rozwija ofertę ekologicznych karm dla zwierząt, wprowadzając nowe bio produkty dla czworonogów. W asortymencie wybranych sklepów Carrefour są również karmy pochodzenia roślinnego przeznaczone dla zwierząt z wrażliwością pokarmową lub alergiami.

Akademia Moreny w Gdańsku zaprasza dzieci do nauki i zabawy

28.02.2019 10:00 Carrefour Polska

Galeria Morena zorganizuje cykl bezpłatnych zajęć edukacyjnych dla dzieci pod nazwą „Akademia Moreny”. Już od 23 marca dzieci będą mogły wziąć udział w cyklicznych wydarzeniach, które potrwają do grudnia. Na najbardziej pilnych i wytrwałych czekają nagrody!

Ze słoikiem na zakupy - Carrefour w Bydgoszczy promuje zero waste i zaprasza na zakupy z własnymi opakowaniami

28.02.2019 09:14 Carrefour Polska

Ze swoimi woreczkami, słoikami i pudełkami – tak w hipermarkecie Carrefour przy ul. Skarżyńskiego 2 w Bydgoszczy mogą zrobić zakupy klienci, którym bliska jest idea zero waste. Zakupy produktów na wagę do własnych opakowań to kolejne działanie realizowane przez sieć w ramach strategii opakowaniowej, której celem jest ochrona środowiska i walka z ogromną ilością odpadów opakowaniowych.

Carrefour rozszerza produkcję pieczywa bio

27.02.2019 11:42 Carrefour Polska

Kolejne sklepy Carrefour Polska oferują swoim klientom wypiekane na miejscu pieczywo bio. Certyfikowane wypieki dostępne są już nie tylko w wybranych hiper-, lecz także w supermarketach sieci. Asortyment piekarni został ponadto rozszerzony o nowe produkty. Rozwój oferty bio to element strategii transformacji żywieniowej, w myśl której firma działa między innymi na rzecz upowszechniania produktów ekologicznych.

Carrefour inwestuje w rozwój e-grocery. Sieć uruchamia w Katowicach internetowy sklep spożywczy

26.02.2019 14:10 Carrefour Polska

Od dzisiaj mieszkańcy Katowic mają możliwość zrobienia zakupów spożywczych w Carrefour przez Internet. Sieć uruchomiła w tym mieście swój nowy e-sklep spożywczy z ofertą ponad 20 tysięcy różnych produktów spożywczych, chemii gospodarczej i kosmetyków.

Ekologiczne mięso dostępne w wybranych sklepach Carrefour w Warszawie

25.02.2019 12:15 Carrefour Polska

Z myślą o konsumentach poszukujących produktów bio Carrefour wprowadza do swojego asortymentu ekologiczne mięso. Oferta – obejmująca ekologiczną wołowiną, wieprzowinę i drób – dostępna jest już w trzech warszawskich sklepach sieci, a już wkrótce znajdzie się w kolejnych lokalizacjach.

Carrefour Market w Royal Wilanów

22.02.2019 10:04 Carrefour Polska

Klienci Royal Wilanów mogą już korzystać z bogatej oferty supermarketu franczyzowego Carrefour. W ofercie sklepu znalazło się około 15 tysięcy artykułów, w tym szeroki wybór produktów dostępnych w ramach konceptu Zdrowa Półka.

Wszystko dla dziecka w Carrefour

21.02.2019 15:26 Carrefour Polska

Carrefour rozbudowuje swoją ofertę produktów non food i promuje szeroką ofertę artykułów dla dzieci. Sieć przygotowała gamę wysokiej jakości ubranek, zabawek, wózków i kosmetyków dla najmłodszych w atrakcyjnych cenach.

Eko bardziej dostępne dla mieszkańców województwa łódzkiego

18.02.2019 13:10 Carrefour Polska

Czterech rolników pochodzących z regionu województwa łódzkiego bierze udział w projektach grantowych mających na celu wsparcie rozwoju lokalnej produkcji ekologicznej. Inicjatywy realizowane są przez Fundacje AgriNatura oraz Społeczny Instytut Ekologiczny, a środki na ich realizację zapewniła Fundacja Carrefour.

Supermarket Carrefour w Galerii Korona

14.02.2019 11:00 Carrefour Polska

Z bogatej oferty pierwszego w Kielcach supermarketu Carrefour mogą już skorzystać klienci Galerii Korona. W ofercie sklepu znajduje się ponad 15 tysięcy artykułów, w tym szeroki wybór produktów świeżych oraz dostępnych w ramach konceptu Zdrowa Półka. Sklep prowadzony jest w modelu franczyzowym.

Koalicja na rzecz Bio wyznaczyła priorytetowe kierunki działania

12.02.2019 14:12 Carrefour Polska

Pierwsze posiedzenie Koalicji na Rzecz Rozwoju Rynku Żywności Bio odbyło się 22 stycznia 2019 roku w Warszawie. Celem spotkania było zdiagnozowanie głównych wyzwań, jakie stoją przed rynkiem i sektorem ekologicznym w kraju, a także zdefiniowanie priorytetowych inicjatyw na najbliższy rok. Najpilniejsze wydaje się zaangażowanie w szeroko pojętą edukację, wypracowanie rozwiązań logistycznych oraz rozwiązanie barier systemowych.

Już ponad 2500 osób skorzystało z nowego eko lodowiska w Gdańsku

08.02.2019 09:30 Carrefour Polska

Od 14 stycznia z nowego, ekologicznego lodowiska działającego na tarasie zewnętrznym Galerii Morena w Gdańsku skorzystało ponad 2500 osób. Lodowisko jest darmowe, a amatorzy jazdy na łyżwach mogą korzystać z niego przez cały tydzień, w godzinach od 10.00 do 20.00.

Strona 1 następna

Dla mediów

Jesteś wydawcą, dziennikarzem, blogerem? Uzyskaj akredytację i ciesz się bezpłatną licencją na wykorzystanie informacji, zdjęć, MP3, a także wideo - nawet w jakości TV!

Dla firm

Odpowiadasz za komunikację? Zwiększ swoją widoczność w mediach!

Wideo od Carrefour Polska
Carrefour SąSiatki.mp4
Carrefour SąSiatki.mp4