Informacje Carrefour Polska

Carrefour w Centrum Handlowym Skorosze

18.12.2018 12:28 Carrefour Polska

Klienci warszawskiego Centrum Handlowego Skorosze mogą od 18 grudnia skorzystać z bogatej oferty supermarketu Carrefour. W ofercie sklepu znalazło się ponad 12 tysięcy artykułów, w tym szeroki wybór produktów dostępnych w ramach konceptu Zdrowa Półka. 

Carrefour wprowadza kasy samoobsługowe do sklepów convenience

14.12.2018 12:37 Carrefour Polska

Carrefour Polska uruchomił w swoich franczyzowych sklepach convenience kolejną innowację - mini kasy samoobsługowe. Po pozytywnie zakończonych testach, nowe rozwiązanie pojawiło się już w wybranych pomarańczowych sklepach Carrefour Express w Warszawie i Gdańsku. Na początku przyszłego roku, sieć planuje wprowadzenie kas samoobsługowych do kolejnych 20 lokalizacji.

Carrefour i Caritas pomagają potrzebującym w przygotowaniu wigilijnego stołu

06.12.2018 10:31 Carrefour Polska

Sklepy Carrefour dołączyły do ogólnopolskiej zbiórki Caritas „Tak, POMAGAM!”. W ramach tej inicjatywy 7 i 8 grudnia w hipermarketach i supermarketach sieci będzie można spotkać wolontariuszy Caritas zachęcających do przekazania produktów i wsparcia osób potrzebujących przed zbliżającymi się Świętami.

13 nowych sklepów i nowi partnerzy - Carrefour rozwija współpracę z właścicielami stacji paliw

05.12.2018 11:12 Carrefour Polska

Carrefour Polska rozwija sieć swoich sklepów franczyzowych na stacjach paliw. Firma nawiązała właśnie współpracę z kolejnymi partnerami i na przestrzeni ostatnich dwóch miesięcy otworzyła 13 nowych sklepów na terenie całego kraju. Carrefour planuje dalszy dynamiczny rozwój w tym segmencie.

Nowe produkty Carrefour z certyfikatem zrównoważonego rybołówstwa MSC

03.12.2018 09:25 Carrefour Polska

Carrefour Polska poszerza swoją ofertę produktów marki własnej z certyfikatem MSC. W sklepach sieci pojawiły się trzy rodzaje filetów śledziowych Northatlantica – w sosie musztardowym, koperkowym i śmietanowym. Niebieski znak MSC umieszczony na opakowaniach tych artykułów gwarantuje, że produkty pochodzą ze stabilnych, dobrze zarządzanych łowisk, posiadających certyfikat zrównoważonego rybołówstwa MSC.

Świąteczne wsparcie od Carrefour i Banków Żywności – podaruj potrzebującym jedzenie na świąteczny stół

29.11.2018 09:10 Carrefour Polska

Ponad 80 sklepów Carrefour Polska włączyło się w Świąteczną Zbiórkę Żywności, którą organizuje Federacja Polskich Banków Żywności. W najbliższy weekend w sklepach sieci pojawią się wolontariusze zbierający żywność dla potrzebujących.

Koalicja na rzecz Rozwoju Rynku Żywności Bio

27.11.2018 10:27 Carrefour Polska

Koalicja na rzecz Rozwoju Rynku Żywności Bio, powołana pod patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi, zainicjowana została przez instytucje, które łączy idea rozwoju rynku bio w Polsce. Członkami założycielami są przedstawiciele Carrefour Polska, Polskiej Izby Żywności Ekologicznej, Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego oraz stowarzyszenia EKOŁAN. Celem działania Koalicji będzie podjęcie inicjatyw prowadzących do budowy rynku żywności bio i wdrożenie rozwiązań wspierających rozwój tego rynku w Polsce oraz podniesienie poziomu wiedzy konsumentów.

300 paczek dla seniorów – przekaż produkty na Święta Bożego Narodzenia dla osób starszych

23.11.2018 11:48 Carrefour Polska

Otworzyć serce i przekazać produkty na Święta Bożego Narodzenia dla osób starszych – taki cel przyświeca akcji „300 paczek dla seniorów”. W inicjatywę Fundacji „Prometeusz dla Seniorów” włączył się supermarket Carrefour przy ul. Powsińskiej 31 w Warszawie. W najbliższy weekend w sklepie odbędzie się zbiórka produktów, z których zostaną przygotowane paczki dla podopiecznych fundacji.

Carrefour otwiera sklep w galerii Nowa Stacja

09.11.2018 15:04 Carrefour Polska

W sobotę 10 listopada w Pruszkowie otwarty zostanie supermarket Carrefour. Zlokalizowany w galerii Nowa Stacja sklep zaoferuje ponad 12 tysięcy produktów oraz nowoczesne rozwiązania handlowe.

Ponad 20 tysięcy produktów z darmową dostawą w listopadzie na Carrefour.pl

08.11.2018 12:30 Carrefour Polska

Do 30 listopada kupujący na platformie Carrefour.pl będą mogli skorzystać z opcji darmowej dostawy. Promocją zostało objętych ponad 20 tysięcy różnych produktów niespożywczych z oferty sieci oraz zewnętrznych sprzedających, którzy współpracują z Carrefour w modelu marketplace.

Carrefour przyspiesza z rozwojem ajencji. Sieć odpowiada na nowy trend rynkowy

08.11.2018 10:21 Carrefour Polska

Od początku roku, Carrefour prawie dwukrotnie zwiększył liczbę sklepów ajencyjnych w stolicy i w październiku po raz pierwszy otworzył nowe placówki poza Warszawą - w Krakowie i Łodzi. Przyspieszenie rozwoju ajencji Carrefour to odpowiedź na nowy trend – pojawienie się na rynku osób zainteresowanych tymczasowo pracą na etacie, ale poważnie myślących o prowadzeniu własnego biznesu w przyszłości.

Black Friday w Carrefour Polska trwa przez cały listopad!

31.10.2018 11:20 Carrefour Polska

Czarny Piątek, czyli handlowe święto promocji i rabatów, zawita w listopadzie do sklepów sieci Carrefour. Wyjątkowe okazje dostępne będą dla klientów sklepów stacjonarnych oraz sklepu internetowego Carrefour.pl nie tylko w jeden piątek, ale przez kilkanaście dni w miesiącu.

Carrefour rozwija ofertę sklepów franczyzowych i wprowadza kawomaty Costa Coffee

26.10.2018 11:28 Carrefour Polska

Carrefour Polska nawiązał współpracę z brytyjską siecią kawiarni Costa Coffee. Profesjonalne kawomaty Costa Express zostały zainstalowane w wybranych sklepach franczyzowych Carrefour Express convenience. Sieć planuje dalszy rozwój współpracy z nowym partnerem oraz kolejne inwestycje w rozbudowę swojej oferty gastronomicznej.

Zbiórka dla seniorów w Chojnicach – przekaż produkty dla potrzebujących w hipermarkecie Carrefour

26.10.2018 08:50 Carrefour Polska

Dzisiaj i jutro w Chojnicach odbywa się zbiórka żywności dla seniorów organizowana przez Bank Żywności w Chojnicach. W akcję włączył się hipermarket Carrefour.

Polskie firmy wyróżnione przez Carrefour za odpowiedzialne i innowacyjne podejście do biznesu

25.10.2018 14:02 Carrefour Polska

Carrefour Polska ogłosił najlepsze projekty 8. edycji kampanii Autodiagnostyk dla dostawców marki własnej. Laureatów konkursu, który w tym roku przebiegał pod hasłem „Wyzwanie dla dostawców w zakresie innowacyjności”, ogłoszono 25 października, podczas Spotkania Dostawców Marki Własnej. Nagrodzeni dostawcy stawiają na wykorzystanie odpadów w obiegu zamkniętym i zdrowe odżywianie.

Carrefour zmodernizował kolejne sklepy

19.10.2018 11:46 Carrefour Polska

Carrefour Polska konsekwentnie realizuje rozpoczętą w 2014 roku strategię modernizacji posiadanych aktywów. Od początku roku remodeling zakończono już w ośmiu lokalizacjach.

Masza i niedźwiedź przyjadą do Galerii Słowiańskiej

19.10.2018 11:30 Carrefour Polska

Już w najbliższą sobotę, 20 października, odbędzie się pierwsze w Zgorzelcu spotkanie z bohaterami popularnej bajki Masza i Niedźwiedź. Mieszkańcy miasta, którzy wybiorą się tego dnia z dziećmi do Galerii Słowiańskiej, będą mogli spotkać się na żywo z sympatycznymi postaciami z bajki, a także wziąć udział w licznych zabawach i konkursach z nagrodami.

Bezpłatne badania w ramach akcji „Teraz serce” w Galerii AKS w Chorzowie

19.10.2018 10:50 Carrefour Polska

Carrefour oraz Telemedycyna Polska S.A. zaprasza do udziału w bezpłatnych badaniach profilaktycznych, które odbędą się w najbliższą sobotę 20 października w Galerii AKS w Chorzowie.

Podziel się z potrzebującymi z okazji Światowego Dnia Żywności – rusza zbiórka w Carrefour Białystok

12.10.2018 11:27 Carrefour Polska

Dzisiaj i jutro w Białymstoku odbędzie się zbiórka żywności „Podziel się…” organizowana przez Bank Żywności Suwałki-Białystok. W akcję włączyły się dwa lokalne hipermarkety sieci Carrefour. Zbiórka organizowana jest z okazji Światowego Dnia Żywności i Międzynarodowego Dnia Walki z Ubóstwem, które przypadają w nadchodzącym tygodniu.

Pobiegną po zdrowie i z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości - Carrefour wspiera znane biegi w Krakowie

11.10.2018 12:00 Carrefour Polska

W najbliższą niedzielę, 14 października o godz. 11:00, wystartują w Krakowie dwa popularne biegi: 5. PZU Cracovia Półmaraton Królewski oraz „5 dla Niepodległej”. Podczas obu wydarzeń, Carrefour Polska będzie aktywnie promował zdrowy styl życia oraz zachęcał mieszkańców Krakowa do świętowania, przypadającej w tym roku, 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Carrefour promuje aplikację „Zdrowa Apka” i uczy dzieci prawidłowego odżywienia

11.10.2018 11:45 Carrefour Polska

W ramach programu „ABC Zdrowego Żywienia” przygotowana została aplikacja „Zdrowa Apka”, która utrwala prawidłowe nawyki żywieniowe. Ponadto, eksperci ze Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego stworzyli podręcznik metodyczny dla nauczycieli w oparciu o tematykę przeprowadzonych warsztatów. Wszystkie materiały dostępne są bezpłatnie.

„Szalona 5” w nowej odsłonie - Carrefour zwraca nawet do 500 zł za zakupy!

10.10.2018 13:47 Carrefour Polska

Promocja „Szalona 5” powraca do Carrefour! Do końca października klienci mogą otrzymać zwrot wydatków – nawet do 500 zł - za jedne z pięciu dokonanych w sklepach sieci zakupów. W tym roku promocją objęte są zarówno hiper-, jak i supermarkety sieci, a zabawa odbywa się również za pośrednictwem aplikacji mobilnej Mój Carrefour.

Carrefour Polska uruchamia usługę Scan&Go w 28 nowych miastach

09.10.2018 11:33 Carrefour Polska

Carrefour Polska rozszerzył dostępność usługi Scan&Go o ponad 30 nowych hiper- i supermarketów w całej Polsce. Nowa usługa, dzięki aplikacji „Mój Carrefour”, pozwala klientom na samodzielne skanowanie produktów oraz szybką płatność za zakupy w dedykowanych kasach, bez potrzeby wykładania produktów na taśmę. Teraz, dzięki współpracy z Mastercard i wyborze płatności mobilnych z użyciem portfela elektronicznego Masterpass, za zakupy o wartości minimum 30 zł, klienci otrzymają dodatkowo eBon w wysokości 10zł.

Carrefour Polska sponsorem głównym miasteczka kolarskiego Roadshow w Szczecinie

01.10.2018 10:00 Carrefour Polska

Carrefour Polska został sponsorem głównym cyklu wydarzeń kolarskich Roadshow. Najbliższe wydarzenie odbędzie się w weekend 6-7 października br. w Szczecinie, na parkingu przed Galerią Gryf przy ul. Wiosennej. Sport, edukacja i zabawa, wyjątkowe Muzeum Tour de Pologne oraz „weekend zniżek” to główne atrakcje, jakie czekają na odwiedzających.

Carrefour wprowadza usługę Click&collect do sklepów osiedlowych

25.09.2018 13:27 Carrefour Polska

Carrefour Polska rozszerza usługę odbioru zakupów Click&collect o nowy segment sklepów. Klienci sieci mają teraz możliwość odbierania produktów niespożywczych z oferty Carrefour, zamówionych na platformie Carrefour.pl, nie tylko w hipermarketach i supermarketach sieci, ale również w wybranych sklepach osiedlowych w Warszawie, w których sieć testuje obecnie nową usługę.

Strona 1 następna

Dla mediów

Jesteś wydawcą, dziennikarzem, blogerem? Uzyskaj akredytację i ciesz się bezpłatną licencją na wykorzystanie informacji, zdjęć, MP3, a także wideo - nawet w jakości TV!

Dla firm

Odpowiadasz za komunikację? Zwiększ swoją widoczność w mediach!

Wideo od Carrefour Polska
Carrefour SąSiatki.mp4
Carrefour SąSiatki.mp4