Informacje Carrefour Polska

Carrefour Polska zaprasza na Festiwal Smaków Food Trucków

20.08.2019 09:00 Carrefour Polska

Ponad 20 food trucków zaoferuje swoje dania w ramach Festiwalu Smaków Food Trucków, który odbędzie się już w najbliższy weekend 24-25 sierpnia na parkingu przed CH Olsztyn. Amatorzy smacznej kuchni i poszukiwacze nowych smaków będą mieli okazję skosztować specjałów z różnych stron świata w jednym miejscu. Oprócz szerokiej oferty dań na gości czekają pokazy kulinarne, strefa relaksu i rozrywki a także liczne atrakcje dla rodzin z dziećmi.

Carrefour inwestuje w rozwój franczyzy we wszystkich formatach

19.08.2019 09:30 Carrefour Polska

W II kwartale 2019 r. Carrefour Polska otworzył 30 nowych sklepów franczyzowych o łącznej powierzchni ponad 2,5 tys. m2. Dwie trzecie z nich zostało otwartych pod szyldem Carrefour Express, pozostałe – pod szyldem GLOBI. Ekspansja sieci dotyczy wszystkich formatów, zarówno osiedlowych, jak i przy stacjach paliw.

W Carrefour nie kupisz już jaj od kur z chowu klatkowego pod marką własną

14.08.2019 12:23 Carrefour Polska

Carrefour Polska skutecznie realizuje swoje zobowiązanie dotyczące wycofania ze sprzedaży jajek od kur z chowu klatkowego. Sieć całkowicie zaprzestała sprzedaży, tzw. jaj „trójek” w ofercie marki własnej. Działanie to jest kolejną z konkretnych inicjatyw strategii transformacji żywieniowej oraz programu Act For Food realizowanych przez Carrefour na polskim rynku.

Prezes Carrefour Polska poprowadzi drużynę kolarską podczas Tour de Pologne Amatorów

08.08.2019 12:32 Carrefour Polska

Carrefour Cycling Team w silnym składzie wystartuje w Tour de Pologne Amatorów, które odbędzie się 9 sierpnia w Bukowinie Tatrzańskiej. Udział pracowników sieci w wyścigu wpisuje się w działania firmy związane z realizacją strategii transformacji żywieniowej i promocją aktywnego stylu życia.

Carrefour prowadzi zajęcia dla najmłodszych w Szczecinie w ramach Dziecięcej Akademii Rozwoju

06.08.2019 10:04 Carrefour Polska

Hipermarket Carrefour w Szczecinie włącza się w zajęcia Dziecięcej Akademii Rozwoju, które odbędą się 6 sierpnia w Domu Kultury Słowianin. Dzieci uczestniczące w zajęciach od przedstawicieli Carrefour dowiedzą się m.in. jak odróżnić produkty ekologiczne od konwencjonalnych i dlaczego warto uwzględnić je w naszej diecie.

Carrefour otwiera hotele na dachu wrocławskiego hipermarketu… dla pszczół

01.08.2019 13:46 Carrefour Polska

Z początkiem sierpnia Carrefour Polska otworzył we Wrocławiu hotele dla pszczół. Pojawiły się one na dachu hipermarketu przy ul. Gen. Hallera 52. To pierwsze schronienia dla tych pożytecznych owadów zamontowane przez sieć w mieście. Budowa „Pszczelich Hoteli” to inicjatywa Carrefour Polska w ramach globalnej strategii CSR firmy.

Startuje „Wyścig Pokoleń” - 76. Tour de Pologne z Carrefour

31.07.2019 09:00 Carrefour Polska

Ponad 1000 km trasy do przejechania, najlepsze kolarskie drużyny świata wraz z Rafałem Majką na czele, oraz 7 dni pełnych sportowych emocji. Tak w wielkim skrócie zapowiada się 76. Tour de Pologne, który wystartuje już w najbliższą sobotę (3 sierpnia). Ekipa Carrefour – sponsora głównego wyścigu – będzie wspierać zawodników i kibiców na wszystkich etapach zmagań oraz zaprosi ich do skorzystania z rowerowych atrakcji.

Samochodowe kino letnie w Galerii Śląskiej w Rybniku przez cały sierpień

29.07.2019 09:56 Carrefour Polska

Kolejny już miesiąc mieszkańcy Rybnika i okolic mogą skorzystać z bezpłatnych seansów filmowych na parkingu centrum handlowego Galeria Śląska w Rybniku. Wakacyjna atrakcja będzie dostępna dla klientów we wszystkie soboty do końca sierpnia.

Samochodowe kino letnie w Galerii Grudziądzkiej w cztery piątki sierpnia

29.07.2019 09:45 Carrefour Polska

Kolejny już miesiąc mieszkańcy Grudziądza i okolic mogą skorzystać z bezpłatnych seansów filmowych na parkingu centrum handlowego Galeria Grudziądzka. Wakacyjna atrakcja będzie dostępna dla klientów w cztery pierwsze piątki sierpnia.

Samochodowe kino letnie w Galerii Gryf w Szczecinie w cztery soboty sierpnia

29.07.2019 09:30 Carrefour Polska

Już w najbliższą sobotę rozpocznie się cykl bezpłatnych seansów filmowych na parkingu Galerii Gryf w Szczecinie należącej do Carrefour Polska. Wakacyjna atrakcja będzie dostępna dla klientów od 3 do 24 sierpnia. Wśród filmów m.in. nagrodzony czterema Oscarami obraz „Bohemian Rhapsody”.

Sam zeskanujesz produkty w osiedlowym sklepiku – Carrefour wprowadza kasy samoobsługowe do kolejnych placówek

18.07.2019 10:00 Carrefour Polska

Carrefour Polska rozwija projekt mini kas samoobsługowych w swoich sklepach formatu convenience. Sieć wprowadziła nowe kasy do kolejnych 20 sklepów franczyzowych w Warszawie, Gdańsku i Krakowie. To innowacyjne rozwiązanie pozwala zapewnić klientom szybkie i wygodne zakupy, a dla franczyzobiorców i ajentów sieci stanowi znaczące wsparcie w zakresie efektywnego zarządzania sklepem.

Przynieś swoje opakowanie do marketu - Carrefour zaprasza na zakupy z własnymi opakowaniami do sklepów w całym kraju

17.07.2019 10:16 Carrefour Polska

Idea less waste na dobre wkroczyła do sklepów Carrefour Polska. Z myślą o ograniczeniu zużycia plastiku i promowaniu przyjaznych środowisku nawyków zakupowych, sieć rozszerza możliwość zakupów produktów na wagę do własnych wielorazowych opakowań, na wszystkie hiper- i supermarkety w Polsce. Akcji towarzyszy kampania informacyjna dla klientów.

Galeria Morena z innowacyjnym rozwiązaniem dla osób niewidomych

12.07.2019 11:47 Carrefour Polska

W Galerii Morena zainstalowano system znaczników TOTUPOINT, który wspomaga orientację przestrzenną i zwiększa poziom bezpieczeństwa osób niewidomych i niedowidzących. Jest to działanie realizowane przez Carrefour Polska, właściciela galerii w Gdańsku, w ramach partnerstwa na rzecz dostępności, którego sieć jest sygnatariuszem.

Justyna Orzeł sekretarzem generalnym i wiceprezesem Carrefour Polska

11.07.2019 13:00 Carrefour Polska

Nowa sekretarz generalna i wiceprezes firmy objęła swoje funkcje z początkiem lipca 2019 roku, poszerzając tym samym zakres odpowiedzialności. W obecnej roli odpowiada za obszar zasobów ludzkich, prawny, komunikacji zewnętrznej, strategii i transformacji, jakości, ochrony i CSR.

Samochodowe kino letnie w centrach handlowych Carrefour przez całe wakacje

04.07.2019 09:30 Carrefour Polska

Już w najbliższy piątek rozpoczyna się cykl bezpłatnych seansów filmowych na parkingach centrów handlowych należących do Carrefour Polska. Wakacyjna atrakcja będzie dostępna dla klientów z Grudziądza, Zamościa, Rybnika, Olsztyna i Szczecina. Wśród filmów m.in. nagrodzony czterema Oscarami film „Bohemian Rhapsody”.

Carrefour Polska gromadzi przedstawicieli środowiska żywności i rolnictwa oraz zachęca do działania na rzecz demokratyzacji BIO w Polsce

14.06.2019 13:19 Carrefour Polska

Blisko 400 przedstawicieli najważniejszych podmiotów skupionych wokół polskiego rynku żywności konwencjonalnej i ekologicznej wzięło udział w pierwszym Kongresie Rolnictwa i Żywności Ekologicznej ECO FOOD 360, którego organizatorem był Carrefour Polska. Sieć zgromadziła najistotniejsze środowisko, aby upowszechniać wiedzę na temat żywności ekologicznej w Polsce oraz promować rozwój polskiego rolnictwa ekologicznego. W ten sposób Carrefour realizuje jeden ze swoich celów biznesowych - demokratyzację żywności ekologicznej wśród polskich konsumentów.

Gwarancja najniższej ceny produktów BIO w nowej kampanii Carrefour!

03.06.2019 10:45 Carrefour Polska

Carrefour Polska startuje z nową odsłoną kampanii Act For Food. Tym razem sieć promuje produkty ekologiczne z gwarancją najniższej ceny prezentując nowy, dziewiąty już konkret „BIO na zdrowie”. Kampania koncentruje się na działaniach edukacyjnych dla klientów oraz współpracy z influencerami, a także ekspertem merytorycznym kampanii – prof. dr hab. Ewą Rembiałkowską, ze Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.

Carrefour zorganizuje jeden z największych kongresów poświęconych rolnictwu i żywności ekologicznej w Polsce

21.05.2019 12:46 Carrefour Polska

W dniu 11 czerwca w Warszawie odbędzie się pierwszy Kongres Rolnictwa i Żywności Ekologicznej ECO FOOD 360, którego organizatorem jest Carrefour Polska. Celem wydarzenia jest upowszechnienie wiedzy na temat walorów żywności ekologicznej oraz promocja polskiego rolnictwa ekologicznego. ...

Nominacja nowego wiceprezesa zarządu Carrefour Polska

13.05.2019 15:49 Carrefour Polska

Jadwiga Zientara objęła stanowisko wiceprezesa zarządu Carrefour Polska, z odpowiedzialnością za obszar finansów, nieruchomości komercyjnych oraz ekspansji.

Carrefour rozwija koncept e-grocery i otwiera internetowy sklep spożywczy w Krakowie

10.05.2019 11:15 Carrefour Polska

Carrefour kontynuuje inwestycje w strategię omnikanałową i dalszy rozwój e-grocery w Polsce. W niespełna 3 miesiące od otwarcia internetowego sklepu spożywczego w Katowicach, Carrefour wchodzi z ofertą e-grocery na kolejny rynek. Sieć uruchomiła właśnie internetowy sklep spożywczy w Krakowie.

Mniej plastiku na półkach sklepowych

18.04.2019 10:03 Carrefour Polska

Carrefour Polska, jako pierwsza sieć wielkiej dystrybucji, został sygnatariuszem polskiego paktu na rzecz zrównoważonego wykorzystywania tworzyw sztucznych. Inicjatywa, której celem jest wypracowanie sposobów na bardziej zrównoważone korzystanie z plastiku i innych tworzyw sztucznych w polskiej gospodarce, została zawiązana przez największe firmy wprowadzające na polski rynek...

Największy w Polsce automat SwipBox stanął w Carrefour na warszawskim Targówku

10.04.2019 10:05 Carrefour Polska

Carrefour Polska oraz SwipBox, operator automatów do odbioru przesyłek kurierskich, nawiązali współpracę, dzięki której klienci sieci zyskali możliwość wygodnego odbioru paczek w największym w Polsce automacie SwipBox. Został on zlokalizowany w hipermarkecie Carrefour w Centrum Handlowym Targówek.

Carrefour podpisał 15 kontraktów farmerskich

09.04.2019 10:20 Carrefour Polska

Carrefour Polska kontynuuje rozwój nowego modelu współpracy z polskimi producentami warzyw i owoców – z początkiem kwietnia sieć podpisała łącznie 15 kontraktów farmerskich. Rozwój bliskiej współpracy z polskimi dostawcami to ważny element realizowanej strategii transformacji żywieniowej, a także gwarancja wysokiej jakości lokalnych produktów dla klientów sieci.

Nowy butik marki TEX już otwarty!

05.04.2019 11:03 Carrefour Polska

Przy hipermarkecie Carrefour w Bolesławcu powstał butik marki TEX. Klienci znajdą w nim ofertę ubrań damskich, męskich oraz dziecięcych marki modowej należącej do sieci. Aktualnie w asortymencie butiku znaleźć można wybrane elementy kolekcji wiosenno-letniej, która w całości dostępna jest już w hipermarketach Carrefour w całej Polsce.

#nieniszczedomu – sklepy Carrefour biorą udział w Godzinie dla Ziemi WWF

29.03.2019 10:05 Carrefour Polska

Pomagać przyrodzie na co dzień, a nie ją niszczyć – to przesłanie tegorocznej Godziny dla Ziemi WWF. Dlaczego? To proste – innego domu nie mamy. W akcji zgaszenia światła na 60 minut dla planety weźmie udział kilkadziesiąt hiper- i supermarketach sieci.

Strona 1 następna

Dla mediów

Jesteś wydawcą, dziennikarzem, blogerem? Uzyskaj akredytację i ciesz się bezpłatną licencją na wykorzystanie informacji, zdjęć, MP3, a także wideo - nawet w jakości TV!

Dla firm

Odpowiadasz za komunikację? Zwiększ swoją widoczność w mediach!

Wideo od Carrefour Polska
Carrefour SąSiatki.mp4
Carrefour SąSiatki.mp4