Informacje Carrefour Polska

Supermarket Carrefour w Galerii Korona

14.02.2019 11:00 Carrefour Polska

Z bogatej oferty pierwszego w Kielcach supermarketu Carrefour mogą już skorzystać klienci Galerii Korona. W ofercie sklepu znajduje się ponad 15 tysięcy artykułów, w tym szeroki wybór produktów świeżych oraz dostępnych w ramach konceptu Zdrowa Półka. Sklep prowadzony jest w modelu franczyzowym.

Koalicja na rzecz Bio wyznaczyła priorytetowe kierunki działania

12.02.2019 14:12 Carrefour Polska

Pierwsze posiedzenie Koalicji na Rzecz Rozwoju Rynku Żywności Bio odbyło się 22 stycznia 2019 roku w Warszawie. Celem spotkania było zdiagnozowanie głównych wyzwań, jakie stoją przed rynkiem i sektorem ekologicznym w kraju, a także zdefiniowanie priorytetowych inicjatyw na najbliższy rok. Najpilniejsze wydaje się zaangażowanie w szeroko pojętą edukację, wypracowanie rozwiązań logistycznych oraz rozwiązanie barier systemowych.

Już ponad 2500 osób skorzystało z nowego eko lodowiska w Gdańsku

08.02.2019 09:30 Carrefour Polska

Od 14 stycznia z nowego, ekologicznego lodowiska działającego na tarasie zewnętrznym Galerii Morena w Gdańsku skorzystało ponad 2500 osób. Lodowisko jest darmowe, a amatorzy jazdy na łyżwach mogą korzystać z niego przez cały tydzień, w godzinach od 10.00 do 20.00.

Carrefour Polska rozwija format supermarketów franczyzowych

06.02.2019 10:17 Carrefour Polska

W 2018 roku Carrefour Polska poszerzył portfolio supermarketów franczyzowych o 8 sklepów. Taka forma współpracy to nowy kierunek rozwoju dla sieci, a także odpowiedź na potrzeby przedsiębiorców, którzy są zainteresowani prowadzeniem w modelu franczyzowym sklepów większych niż format convenience.

Carrefour przyspiesza z GDSN. Wsparcie od GS1 dla 100 dostawców sieci

01.02.2019 10:09 Carrefour Polska

Carrefour przyspiesza proces digitalizacji współpracy z dostawcami w Polsce. Do końca 2019 roku sieć zamierza zrezygnować z tradycyjnych kart produktowych i całkowicie zastąpić je elektroniczną wymianą danych przez GDSN. Aby wesprzeć ten proces, wspólnie z GS1 Polska firma uruchomiła specjalny program wsparcia dla 100 dostawców, którzy rozpoczną wdrożenie systemu Globalnej Synchronizacji Danych w lutym tego roku.

Cztery gospodarstwa z województwa lubelskiego zakwalifikowane do ogólnopolskiego projektu grantowego dla rolników ekologicznych!

31.01.2019 12:14 Carrefour Polska

Czterech rolników pochodzących z regionu województwa lubelskiego bierze udział w projekcie organizowanym przez Fundację AgriNatura, w którym otrzymają dofinansowanie na rozwój ekologicznej produkcji. Środki na realizację inicjatywy zapewniła Fundacja Carrefour. Mimo rosnącej popularności produktów bio wśród konsumentów, wielkość powierzchni upraw ekologicznych w Polsce systematycznie spada. ...

Carrefour promuje ekologiczne produkty dla najmłodszych w strefie „Małego Farmera”

25.01.2019 09:59 Carrefour Polska

Carrefour podejmuje kolejne działania realizując cele programu Act For Food. W wybranych sklepach sieci klienci znajdą specjalną strefę „Małego Farmera” z ekologicznymi produktami dla dzieci.

Carrefour podsumował 2018 rok we franczyzie: 100 nowych sklepów, nowe modele współpracy i innowacje technologiczne

24.01.2019 11:00 Carrefour Polska

Carrefour Polska w 2018 r. otworzył ponad 100 nowych sklepów franczyzowych. Na utrzymanie wysokiego tempa rozwoju ostatnich lat, wpłynęły m.in. dynamiczna ekspansja, dywersyfikacja modeli franczyzowych, a także wdrożenie innowacyjnej oferty oraz usług okołozakupowych.

Carrefour partnerem kongresu na temat walki z otyłością dzieci i młodzieży

24.01.2019 09:00 Carrefour Polska

W jaki sposób walczyć z otyłością najmłodszych? Jak rozpoznać zaburzenia odżywiania u młodzieży? Na te pytania pomogą odpowiedzieć eksperci podczas IV Narodowego Kongresu Żywieniowego organizowanego przez Instytut Żywności i Żywienia, który odbędzie się 25 i 26 stycznia na PGE Narodowym. Carrefour Polska został partnerem tego wydarzenia. Zaangażowanie w kongres to element realizacji strategii transformacji żywieniowej firmy.

Segregujmy jak należy - Carrefour Polska partnerem Koalicji 5 Frakcji

15.01.2019 09:30 Carrefour Polska

Carrefour Polska przystąpił do Koalicji 5 Frakcji – inicjatywy CSR Consulting oraz Eneris Ochrona Środowiska. Koalicja edukuje konsumentów jak prawidłowo postępować z odpadami komunalnymi i wprowadza jednolity system piktogramów, pomagający w odpowiedniej ich segregacji.

Zrób zakupy w Carrefour za pośrednictwem Szopi.pl. Innowacyjna usługa na polskim rynku e-grocery

14.01.2019 12:20 Carrefour Polska

Carrefour, jedna z największych sieci handlowych w kraju i polski serwis zakupowy Szopi.pl, dający możliwość zlecania przez internet dostawy zakupów spożywczych do domu, nawiązali współpracę. Dzięki podpisanej umowie klienci serwisu zyskali dostęp do kilku tysięcy produktów z oferty Carrefour, a sieć uruchomiła kolejny kanał sprzedaży, zwiększając komfort robienia zakupów. Ten model współpracy to nowość na polskim rynku e-grocery.

Carrefour w Centrum Handlowym Skorosze

18.12.2018 12:28 Carrefour Polska

Klienci warszawskiego Centrum Handlowego Skorosze mogą od 18 grudnia skorzystać z bogatej oferty supermarketu Carrefour. W ofercie sklepu znalazło się ponad 12 tysięcy artykułów, w tym szeroki wybór produktów dostępnych w ramach konceptu Zdrowa Półka. 

Carrefour wprowadza kasy samoobsługowe do sklepów convenience

14.12.2018 12:37 Carrefour Polska

Carrefour Polska uruchomił w swoich franczyzowych sklepach convenience kolejną innowację - mini kasy samoobsługowe. Po pozytywnie zakończonych testach, nowe rozwiązanie pojawiło się już w wybranych pomarańczowych sklepach Carrefour Express w Warszawie i Gdańsku. Na początku przyszłego roku, sieć planuje wprowadzenie kas samoobsługowych do kolejnych 20 lokalizacji.

Carrefour i Caritas pomagają potrzebującym w przygotowaniu wigilijnego stołu

06.12.2018 10:31 Carrefour Polska

Sklepy Carrefour dołączyły do ogólnopolskiej zbiórki Caritas „Tak, POMAGAM!”. W ramach tej inicjatywy 7 i 8 grudnia w hipermarketach i supermarketach sieci będzie można spotkać wolontariuszy Caritas zachęcających do przekazania produktów i wsparcia osób potrzebujących przed zbliżającymi się Świętami.

13 nowych sklepów i nowi partnerzy - Carrefour rozwija współpracę z właścicielami stacji paliw

05.12.2018 11:12 Carrefour Polska

Carrefour Polska rozwija sieć swoich sklepów franczyzowych na stacjach paliw. Firma nawiązała właśnie współpracę z kolejnymi partnerami i na przestrzeni ostatnich dwóch miesięcy otworzyła 13 nowych sklepów na terenie całego kraju. Carrefour planuje dalszy dynamiczny rozwój w tym segmencie.

Nowe produkty Carrefour z certyfikatem zrównoważonego rybołówstwa MSC

03.12.2018 09:25 Carrefour Polska

Carrefour Polska poszerza swoją ofertę produktów marki własnej z certyfikatem MSC. W sklepach sieci pojawiły się trzy rodzaje filetów śledziowych Northatlantica – w sosie musztardowym, koperkowym i śmietanowym. Niebieski znak MSC umieszczony na opakowaniach tych artykułów gwarantuje, że produkty pochodzą ze stabilnych, dobrze zarządzanych łowisk, posiadających certyfikat zrównoważonego rybołówstwa MSC.

Świąteczne wsparcie od Carrefour i Banków Żywności – podaruj potrzebującym jedzenie na świąteczny stół

29.11.2018 09:10 Carrefour Polska

Ponad 80 sklepów Carrefour Polska włączyło się w Świąteczną Zbiórkę Żywności, którą organizuje Federacja Polskich Banków Żywności. W najbliższy weekend w sklepach sieci pojawią się wolontariusze zbierający żywność dla potrzebujących.

Koalicja na rzecz Rozwoju Rynku Żywności Bio

27.11.2018 10:27 Carrefour Polska

Koalicja na rzecz Rozwoju Rynku Żywności Bio, powołana pod patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi, zainicjowana została przez instytucje, które łączy idea rozwoju rynku bio w Polsce. Członkami założycielami są przedstawiciele Carrefour Polska, Polskiej Izby Żywności Ekologicznej, Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego oraz stowarzyszenia EKOŁAN. Celem działania Koalicji będzie podjęcie inicjatyw prowadzących do budowy rynku żywności bio i wdrożenie rozwiązań wspierających rozwój tego rynku w Polsce oraz podniesienie poziomu wiedzy konsumentów.

300 paczek dla seniorów – przekaż produkty na Święta Bożego Narodzenia dla osób starszych

23.11.2018 11:48 Carrefour Polska

Otworzyć serce i przekazać produkty na Święta Bożego Narodzenia dla osób starszych – taki cel przyświeca akcji „300 paczek dla seniorów”. W inicjatywę Fundacji „Prometeusz dla Seniorów” włączył się supermarket Carrefour przy ul. Powsińskiej 31 w Warszawie. W najbliższy weekend w sklepie odbędzie się zbiórka produktów, z których zostaną przygotowane paczki dla podopiecznych fundacji.

Carrefour otwiera sklep w galerii Nowa Stacja

09.11.2018 15:04 Carrefour Polska

W sobotę 10 listopada w Pruszkowie otwarty zostanie supermarket Carrefour. Zlokalizowany w galerii Nowa Stacja sklep zaoferuje ponad 12 tysięcy produktów oraz nowoczesne rozwiązania handlowe.

Ponad 20 tysięcy produktów z darmową dostawą w listopadzie na Carrefour.pl

08.11.2018 12:30 Carrefour Polska

Do 30 listopada kupujący na platformie Carrefour.pl będą mogli skorzystać z opcji darmowej dostawy. Promocją zostało objętych ponad 20 tysięcy różnych produktów niespożywczych z oferty sieci oraz zewnętrznych sprzedających, którzy współpracują z Carrefour w modelu marketplace.

Carrefour przyspiesza z rozwojem ajencji. Sieć odpowiada na nowy trend rynkowy

08.11.2018 10:21 Carrefour Polska

Od początku roku, Carrefour prawie dwukrotnie zwiększył liczbę sklepów ajencyjnych w stolicy i w październiku po raz pierwszy otworzył nowe placówki poza Warszawą - w Krakowie i Łodzi. Przyspieszenie rozwoju ajencji Carrefour to odpowiedź na nowy trend – pojawienie się na rynku osób zainteresowanych tymczasowo pracą na etacie, ale poważnie myślących o prowadzeniu własnego biznesu w przyszłości.

Black Friday w Carrefour Polska trwa przez cały listopad!

31.10.2018 11:20 Carrefour Polska

Czarny Piątek, czyli handlowe święto promocji i rabatów, zawita w listopadzie do sklepów sieci Carrefour. Wyjątkowe okazje dostępne będą dla klientów sklepów stacjonarnych oraz sklepu internetowego Carrefour.pl nie tylko w jeden piątek, ale przez kilkanaście dni w miesiącu.

Carrefour rozwija ofertę sklepów franczyzowych i wprowadza kawomaty Costa Coffee

26.10.2018 11:28 Carrefour Polska

Carrefour Polska nawiązał współpracę z brytyjską siecią kawiarni Costa Coffee. Profesjonalne kawomaty Costa Express zostały zainstalowane w wybranych sklepach franczyzowych Carrefour Express convenience. Sieć planuje dalszy rozwój współpracy z nowym partnerem oraz kolejne inwestycje w rozbudowę swojej oferty gastronomicznej.

Zbiórka dla seniorów w Chojnicach – przekaż produkty dla potrzebujących w hipermarkecie Carrefour

26.10.2018 08:50 Carrefour Polska

Dzisiaj i jutro w Chojnicach odbywa się zbiórka żywności dla seniorów organizowana przez Bank Żywności w Chojnicach. W akcję włączył się hipermarket Carrefour.

Strona 1 następna

Dla mediów

Jesteś wydawcą, dziennikarzem, blogerem? Uzyskaj akredytację i ciesz się bezpłatną licencją na wykorzystanie informacji, zdjęć, MP3, a także wideo - nawet w jakości TV!

Dla firm

Odpowiadasz za komunikację? Zwiększ swoją widoczność w mediach!

Wideo od Carrefour Polska
Carrefour SąSiatki.mp4
Carrefour SąSiatki.mp4