technologie

Premierowe urządzenia Galaxy do upolowania w atrakcyjnych ofertach przedsprzedażowych

Od 10 do 23 lipca trwa przedsprzedaż na debiutujące dziś smartfony Galaxy Z Flip6 i Galaxy Z Fold6, smartwatche Galaxy Watch7 i Galaxy Watch Ultra oraz słuchawki z serii Galaxy Buds3, które można nabyć w wyjątkowo korzystnych promocjach.

Zwróć stary smartfon i zyskaj od 600[1] do 3000 PLN  w Programie Odkup

Dla wszystkich planujących zakup nowego smartfonu Galaxy Z Fold6  lub Galaxy Z Flip6 Samsung przygotował do wyboru następujące benefity przedsprzedażowe: możliwość udziału w Programie Odkup i otrzymania od 600 do 3000 PLN[2] gwarantowanego zwrotu za dotychczasowy smartfon lub Zwrot na konto w wysokości 450 PLN.

W Programie Odkup można odsprzedać stary smartfon - nawet za kilkuletnie urządzenie można uzyskać łącznie minimum 600 PLN (co najmniej 150 PLN jako cena odsprzedaży oferowana przez Foxway za urządzenie oraz 450PLN fundowanego przez Samsung dodatkowego bonusu).[3]

W jaki sposób skorzystać z Programu Odkup? Wystarczy zdecydować się na zakup najnowszych smartfonów Galaxy Z Flip6 i Fold6 w okresie trwania przedsprzedaży, tj. od 10 do 23 lipca br.:

  1. W sklepie Samsung, na samsung.pl – podczas zakupu na stronie Samsung  można zyskać natychmiastowo 450PLN gwarantowanego bonusu, który zostaje uwzględniony w koszyku.
  2. U partnerów Samsung można skorzystać z Programu Odkup wypełniając odpowiedni formularz dostępny na samsungodkup.foxway.tech. Szczegóły i ograniczenia promocji na przedsprzedaż-foldy.samsung.pl.
  3. U wybranych partnerów można wypełnić formularz bezpośrednio w punkcie sprzedaży i na miejscu otrzymać natychmiastowy zwrot w Programie Odkup wraz z bonusem od Samsung.

 

Bonusy przy zakupie Galaxy Z Flip6 i Z Fold6

Dodatkowo, wszyscy którzy zdecydują się na zakup najnowszych foldów Galaxy w przedsprzedaży mogą liczyć na dodatkowy bonus w postaci etui na nowy smartfon[4] (dla kupujących u partnerów handlowych) lub ubezpieczenie Samsung Care+ w prezencie przez rok (dla kupujących w sklepie  Samsung na samsung.pl).

Więcej szczegółów na temat przedsprzedażowych ofert na zakup Galaxy Z Flip6 i Z Fold6 można znaleźć na stronie przedsprzedaz-foldy.samsung.pl

 

Nowy Galaxy Watch7 i Ultra – zwróć stary zegarek i zyskaj od 800 do 1000 PLN

Wybierając w przedsprzedaży jeden z najnowszych zegarków – Galaxy Watch 7 lub Galaxy Watch Ultra klienci mogą zdecydować się na dwa alternatywne benefity. Wybierając Program Odkup można skorzystać z możliwości  odsprzedaży starego zegarka i odzyskać do 800 PLN przy zakupie Galaxy Watch 7 lub nawet do 1000 PLN przy zakupie Galaxy Watch Ultra.[5] Przy zakupie Galaxy Watch7 oraz Galaxy Watch Ultra można też odsprzedać stary smartfon za który można uzyskać od 600 do 3000 PLN, analogicznie jak w przypadku oferty premierowych smartfonów.

W ramach alternatywnej oferty przedsprzedażowej Zwrot na Konto można przy zakupie Galaxy Watch7 zyskać 250 PLN, a kupując Galaxy Watch Ultra nawet 450 PLN.

Jako dodatkowy bonus przy zakupie najnowszych Galaxy Watch 7 lub Watch Ultra w przedsprzedaży kupujący otrzymują dedykowany pasek: Fabric Band w przypadku Galaxy Watch7 i Trail Band przy zakupie Galaxy Watch Ultra.[6]

Więcej szczegółów na temat przedsprzedażowych ofert na zakup zegarków Galaxy Watch 7 i Galaxy Watch Ultra można znaleźć na stronie przedsprzedaz-smartwatch.samsung.pl

 

Galaxy Buds3  – cashback do 300 PLN w przedsprzedaży

Dla wszystkich ceniących sobie dobre brzmienie, słuchawki z najnowszej serii Galaxy Buds3 dostępne są w przedsprzedaży od 10 do 23 lipca ze zwrotem 200 PLN przy zakupie modelu Galaxy Buds3 lub 300 PLN przy zakupie Galaxy Buds3 Pro. Dodatkowo, kupując w przedsprzedaży Galaxy Buds3 i Buds3 Pro w prezencie otrzymać można etui Clip Case z karabińczykiem.[7]

Więcej szczegółów na temat przedsprzedażowych ofert na zakup słuchawek Galaxy Buds3 i Buds3 Pro można znaleźć na stronie: przedsprzedaz-buds.samsung.pl

 

Ekosystem – więcej Galaxy w lepszej cenie

Przedsprzedaż najnowszych urządzeń Galaxy to również doskonała okazja do rozszerzenia posiadanego portfolio urządzeń. Dla wszystkich, którzy w ramach przedsprzedaży decydują się na łączny zakup większej liczby premierowych produktów z  różnych kategorii, Samsung przygotował dodatkową promocję Multi Buy Offer, w której można zyskać dodatkowo od 400 PLN  (przy zakupie dwóch urządzeń, każdy z innej kategorii, np. smartfona i smartwacha) do 600 PLN zwrotu na konto (przy zakupie 3 urządzeń, każdy z innej kategorii, tj. łącznie smartfonu, smartwacha i słuchawek) z premierowego portfolio produktów Galaxy. Co ważne, zakupu poszczególnych produktów można dokonać u różnych partnerów. Oferta Multi Buy Offer obejmuje urządzenia Galaxy Z Flip6, Galaxy Z Fold6, Galaxy Watch 7, Galaxy Watch Ultra, Galaxy Buds3 i Galaxy Buds 3 Pro. Więcej szczegółów i regulamin promocji Multi Buy Offer można znaleźć na stronie.

 

[1] Na kwotę 600 zł składa się: 450 PLN jako kwota gwarantowanego bonusu od firmy Samsung oraz 150 PLN jako najniższa kwota oferowana przez firmę Foxway jako cena za urządzenie, które kwalifikuje się do Programu Odkup.

[2] Kwoty i modele odkupu ustala Organizator Programu Odkup - Foxway OÜ. Zależą od modelu i stanu sprzedawanego urządzenia. 3000 zł to min. kwota gwarantowana, jaką otrzymasz od Foxway OÜ za odkup Galaxy Z Fold4 w stanie dobrym. 600 zł to min. gwarantowana łączna kwota, którą możesz uzyskać za udział w Programie Odkup. Warunki i ograniczenia na samsungodkup.foxway.tech.

[3] Uczestnik nie może skorzystać z Programu Odkup, jeśli sprzedawany smartfon nie działa i/lub ma uszkodzony ekran, przez co rozumie się, że smartfon: nie włącza się, nie wyłącza, nie udaje się uruchomić ekranu głównego lub menu ustawień lub port ładowania jest uszkodzony, urządzenie nie działa bez podłączonej ładowarki, urządzenie ma uszkodzony ekran (wypalenie ekranu, uszkodzone piksele lub ekran dotykowy nie działa), urządzenie jest zablokowane. Szczegóły i ograniczenia oferty dostępne w regulaminie na stronie samsungodkup.foxway.tech.

[4] Łączny limit etui wynosi 12.000 szt. Warunki, ograniczenia i limity na przedsprzedaz-foldy.samsung.pl

[5] Estymacja przy założeniu odsprzedaży zegarka Galaxy Watch5 Pro w stanie dobrym.

[6]  Łączny limit pasków wynosi 4400 szt. Warunki, ograniczenia i limity na: przedsprzedaz-smartwatch.samsung.pl

[7] Łączny limit etui wynosi 3000 szt. Warunki, ograniczenia i limity na: przedsprzedaz-buds.samsung.pl

 

kontakt dla mediów
Olaf Krynicki
Rzecznik Prasowy, Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.
Olaf Krynicki

o.krynicki@samsung.com

tel: +48 600 088 747

informacje o firmie

O firmie

Samsung inspiruje świat i kształtuje przyszłość poprzez wyjątkowe idee oraz innowacyjne technologie. Firma Samsung aktywnie tworzy i definiuje nowe standardy w świecie telewizorów, smartfonów, urządzeń ubieralnych (wearables), tabletów, urządzeń AGD, systemów sieciowych, pamięci, technologii LSI, półprzewodników czy rozwiązań LED, a dzięki otwartej współpracy z partnerami pozwala doświadczać ekosystemu połączonych ze sobą urządzeń na aplikacji SmartThings. Więcej informacji można znaleźć na stronach: https://news.samsung.com/pl/ oraz http://news.samsung.com.

kontakt dla mediów
Olaf Krynicki
Rzecznik Prasowy, Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.
Olaf Krynicki

o.krynicki@samsung.com

tel: +48 600 088 747

informacje o firmie

O firmie

Samsung inspiruje świat i kształtuje przyszłość poprzez wyjątkowe idee oraz innowacyjne technologie. Firma Samsung aktywnie tworzy i definiuje nowe standardy w świecie telewizorów, smartfonów, urządzeń ubieralnych (wearables), tabletów, urządzeń AGD, systemów sieciowych, pamięci, technologii LSI, półprzewodników czy rozwiązań LED, a dzięki otwartej współpracy z partnerami pozwala doświadczać ekosystemu połączonych ze sobą urządzeń na aplikacji SmartThings. Więcej informacji można znaleźć na stronach: https://news.samsung.com/pl/ oraz http://news.samsung.com.