nowe produkty/usługi transport

Eurowag uruchamia Eurowag Prime Network - nowy koncept, obejmujący 70 stacji paliwowych premium w całej Europie

29.04.2024 | INELO

Dostępne w Europie Środkowej, Wschodniej i Południowej 70 stacji w sieci Eurowag Prime zapewnia kierowcom zawodowym najlepsze lokalizacje przy głównych trasach tranzytowych, jednocześnie oferując przewoźnikom atrakcyjne ceny paliw, promocje oraz inne usługi. Sieć Eurowag Prime współistnieje z własnymi parkingami dla ciężarówek klientów Eurowag i będzie stopniowo rozbudowywana.

Eurowag, wiodący dostawca zintegrowanych rozwiązań dla transportu drogowego w Europie, uruchamia Eurowag Prime Network, sieć stacji paliwowych oferujących usługi premium dla kierowców zawodowych. Składa się ona z wyselekcjonowanych stacji z dotychczasowej sieci akceptacji, posiadających strategiczne położenie geograficzne dla ruchu tranzytowego, a także będących głównymi hotspotami podłączonymi do Transeuropejskiej Sieci Transportowej, kompleksowo wyposażonymi w zaplecze serwisowe dla samochodów ciężarowych.

"Naszym celem jest posiadanie stacji paliw Eurowag Prime w każdym kraju, w którym działa Grupa, gdzie klienci będą mogli oczekiwać ponadstandardowych usług w najlepszych lokalizacjach i zawsze po najbardziej zoptymalizowanych cenach. Stacje te będą wizualnie odróżniać się od innych punktów poboru paliwa i będą opierać się na wysokiej jakości usług,” mówi Kim Coppens, manager ds. zakupów energii i operacji w regionie południowym i zachodnim w Eurowag i dodaje, że obecnie istnieje 70 stacji benzynowych, w takich krajach jak: Czechy, Słowacja, Polska, Węgry, Rumunia, Hiszpania, Włochy, Francja, kraje Beneluksu, kraje Nordyckie, Bałtyckie, Bałkany, Niemcy i Austria, tworząc sieć Eurowag Prime.

Kto może skorzystać ze stacji w standardzie premium?

Wszyscy posiadacze karty Eurowag będą mogli korzystać z usług stacji paliw Eurowag Prime bez wyjątku. Nie będzie wymagana rejestracja ani karta członkowska. Stacje te zagwarantują dostęp do strategicznych lokalizacji z najlepszą ofertą cenową. Wybrany partner będzie musiał wcześniej spełnić warunki określone przez czeskiego lidera i przejść proces selekcji, aby potwierdzić, że jego stacje spełniają wymagania usługi premium. "Jesteśmy przekonani, że połączenie najlepszych lokalizacji, rozpoznawalnych dla klienta, oferujących korzystne usługi i regularne promocje sprawi, że Eurowag Prime będzie się cieszyć dużym zainteresowaniem wśród przewoźników. To rodzaj renomowanego klubu wśród stacji paliw sieci akceptacji Eurowag," komentuje Grzegorz Wójcik, Country Manager, Eurowag.

Stacje Premium w całej Europie

Sieć Eurowag Prime uruchamia 70 selektywnych lokalizacji w całej Europie, obejmujących hotspoty w 16 krajach o wysokim tranzycie, od jednej do pięciu stacji w każdym z nich. W następnym roku do sieci zostanie dodanych do 100 stacji w sieci akceptacji. Konkretne stacje można już znaleźć na stronie internetowej: https://pl.eurowag.com/sieci-akceptacji. 

O EUROWAG:

Eurowag od ponad 25 lat świadczy zintegrowane usługi z zakresu mobilności i płatności dla międzynarodowych firm transportowych. Jest jedną z najszybciej rozwijających się firm w Europie w swojej branży. Jej misją jest uczynienie pracy milionów kierowców ciężarówek przejeżdżających przez Europę czystszą, sprawiedliwszą i bardziej wydajną. W tym celu Eurowag oferuje swoim klientom produkty i usługi oparte na nowoczesnych technologiach cyfrowych, począwszy od płatności za paliwa konwencjonalne i alternatywne, ładowania pojazdów elektrycznych i uiszczania opłat drogowych, poprzez zwrot podatków, telematykę i nawigację, aż po szereg usług finansowych i doradztwo w zakresie czystej mobilności. 

Eurowag wspiera również innowacje w zakresie filantropii. W ramach projektu „Filantropia i Ty”, w którym regularnie uczestniczy ¾ pracowników firmy, każdy pracownik Eurowag otrzymuje indywidualny budżet na działalność filantropijną, a także całkowitą swobodę co do sposobu dysponowania pieniędzmi. Projekt ten zainspirował już kilka innych dużych korporacji IT do podjęcia podobnych działań.

Więcej informacji: www.eurowag.com.

Zdjęcia do pobrania:

https://www.flickr.com/photos/pramconsulting/53673247028/sizes/l/

https://www.flickr.com/photos/pramconsulting/53673385354/sizes/l/

https://www.flickr.com/photos/pramconsulting/53673247163/sizes/l/

kontakt dla mediów
Karolina Góral
Senior Account Executive, Lightscape sp. z o.o.
Karolina Góral

k.goral@lightscape.pl

tel: +48 532 186 748

tel: +48 532 186 748

informacje o firmie

załączniki

kontakt dla mediów
Karolina Góral
Senior Account Executive, Lightscape sp. z o.o.
Karolina Góral

k.goral@lightscape.pl

tel: +48 532 186 748

tel: +48 532 186 748

informacje o firmie