internet

SEO Vibes Poland u podnóża Tatr. Już wkrótce największa konferencja WhitePress z międzynarodowymi ekspertami

09.04.2024 | WhitePress

Najnowsza wiedza z zakresu SEO i content marketingu i nie tylko, międzynarodowi prelegenci, praktyczne warsztaty i nieograniczony relaks w Termach Bania – to tylko kilka z wielu atrakcji, które czekają na uczestników tegorocznej edycji SEO Vibes Poland. Konferencja organizowana przez WhitePress odbędzie się w dniach 15-18 maja w Białce Tatrzańskiej. Bilety na wydarzenie są dostępne w trzech pakietach.

Międzynarodowi eksperci SEO na Podhalu

W tym roku na konferencji SEO Vibes Poland wystąpi ponad 25 czołowych ekspertów z całego świata. Podczas wykładów, warsztatów i mastermindów zaprezentują oni najświeższe trendy w digital marketingu, które będą przydatne zarówno dla dyrektorów marketingu, właścicieli firm, jak i specjalistów SEO i content marketerów.

Na głównej scenie pojawią się m.in.: Fery Kaszoni, Dyrektor Zarządzający w Search Intelligence Ltd, entuzjasta wyszukiwarek i doświadczony programista. Liraz Postan, międzynarodowa ekspertka w obszarze SEO i contentu, prelegentka na takich globalnych konferencjach jak Brighton SEO (wystąpi z tematem “Two cents about SEO with Low-budgets”), Mads Singers, specjalista z ponad 10 letnim doświadczeniem w firmach Fortune500 takich jak Xerox i IBM (przedstawi prelekcję “Niching down the right way – where most SEO's go wrong?”), Christopher Hofman Laursen, Head of SEO w agencji InboundCPH, duńskiej agencji marketingu internetowego z Kopenhagi (zaprezentuje temat “How to unlock user insights with Customer Journey Mapping on Google”) oraz Kamila Cichocka, CMO Microsoft w regionie Europy Środkowej, współpracowała z globalnymi markami, tworząc innowacyjne podejścia do wprowadzania produktów na rynek oraz kampanie marketingowe.

Nie zabraknie również prelekcji związanych z tematem, który od ponad dwóch lat jest numerem 1 w branży SEO i content marketingowej. Mowa oczywiście o sztucznej inteligencji. O wykorzystaniu AI oraz jej wpływie na pracę ekspertów SEO opowiedzą m.in. Stacey MacNaught (prelekcja: “Beyond Article Writing: AI in Your Link Building Efforts”) i Heather Physioc (wystąpienie “The Trust Horizon: Credibility is the Next Big Battleground in AI-Influenced Search”).

SEO Vibes Poland to doskonała okazja do wymiany wiedzy i doświadczeń nie tylko z polskimi specjalistami, lecz także zagranicznymi liderami branży. Mamy doświadczenie w organizacji międzynarodowych eventów, ponieważ w zeszłym roku przygotowaliśmy ich aż 17 w całej Europie i poza nią. Ten rok będzie jeszcze bardziej intensywny. Za nami prestiżowa konferencja w Dubaju, a przed nami kolejne kilkanaście SEO Vibes on Tour. Eventy branżowe realizujemy na całym świecie m.in. w Sao Paulo, Istambule czy Dublinie, ale tylko na SEO Vibes Poland na uczestników czekają aż 3 wieczory networkingowe, które są szansą na nawiązanie nowych kontaktów i poznanie różnych podejść do SEO i content marketingu, a także digital marketingu w ogóle. Wyjątkowa formuła naszej konferencji pozwala na wspólne spędzenie czasu, integrację, relaks, a także zdobywanie wiedzy. A to pozwala wyciągnąć maksimum z tego wydarzenia zarówno pod kątem merytorycznym, biznesowym, jak i relacyjnym. Ponadto, poprzednia edycja imprezy została oceniona bardzo wysoko przez uczestników i uzyskała ocenę 9/10, w tym roku mamy nadzieję powtórzyć, a nawet przebić ten sukces – mówi Patrycja Górecka-Butora, Head of Marketing, WhitePress.

Mastermindy, które rozwiną biznes SEO

Podczas SEO Vibes Poland 2024 odbędą się również mastermindy dotyczące skalowania agencji SEO. Sebastian Suma, Co-founder i CEO agencji Sempai, pokaże, jak zarządzać firmą w oparciu o dane.

O tym, jak w stabilny sposób rozwijać biznes agencyjny poprzez budowanie struktur i wprowadzanie procesów, opowie Jarosław Miszczak – CEO Bluerank. Ekspert podpowie także, jak budować interdyscyplinarne zespoły projektowe w branży digital oraz jak mierzyć efektywność organizacji podczas skalowania.

Z kolei Ewelina Podrez-Siama, założycielka grupy agencji Fox Strategy, zdradzi tajniki budowania zespołu otwartego na rozwój i zmianę, a także pokaże, jak stopniowo oddawać odpowiedzialność członkom zespołu. To będzie świetna okazja do poznania narzędzi niezbędnych do tworzenia kultury organizacyjnej w firmie.

Program SEO Vibes Poland 2024 został zaprojektowany w taki sposób, by po zakończeniu konferencji każdy uczestnik wrócił do pracy z listą konkretnych rzeczy do wdrożenia. Skupiliśmy się na praktycznych zagadnieniach, które realnie zwiększą efektywność działań i przełożą się na rozwój firm. Dlatego oprócz case studies omawianych podczas prelekcji na naszych gości czekać będą dodatkowe warsztaty i mastermindy prowadzone m.in. przez Koray’a Tuğberk Gübüra, CEO & Founder Holistic SEO & Digital czy Damiana Sałkowskiego, CEO Senuto  – dodaje Anna Halama-Flisowska, Marketing Team Leader, WhitePress.

Po warsztatach czas na termy, czyli bilety all in one

Udział w SEO Vibes Poland to nie tylko szansa na zdobycie praktycznej wiedzy i poznanie międzynarodowych ekspertów, lecz także możliwość nawet 4-dniowego wypoczynku w samym sercu Podhala, u podnóża polskich Tatr. Pakiety PLATINUM VIP i GOLD obejmują noclegi w hotelu Bania wraz z lunchem i kolacją, wstęp do hotelowej częściSPA&Wellness oraz nielimitowany wstęp do Term Bania w czasie pobytu.  Zagraniczni uczestnicy konferencji będą mogli skorzystać ze specjalnie zorganizowanych transferów z lotniska w atrakcyjnej cenie.

Osoby, które planują skupić się wyłącznie na edukacji, mogą wybrać bilet EDU bez opcji noclegu, upoważniający do udziału w 12 prelekcjach międzynarodowych ekspertów na Main Stage oraz mastermindach, warsztatach i prelekcjach na BLUE Stage. Każdy pakiet obejmuje ponadto poczęstunek podczas przerw oraz welcome pack dla uczestników konferencji.

Konferencja SEO Vibes Poland 2024 posiada akredytację DIMAQ – międzynarodowego standardu kwalifikacji w obszarze digital marketingu. Za udział w wydarzeniu posiadacze certyfikatu DIMAQ otrzymają 20 punktów recertyfikacyjnych.

Szczegółowy harmonogram SEO Vibes Poland 2024 oraz bilety na wydarzenie są dostępne na stronie WhitePress.

kontakt dla mediów
Pamela Tomicka
Marketing & PR Manager, Lightscape sp. z o.o.
Pamela Tomicka

p.tomicka@lightscape.pl

tel: +48 601 918 306

tel: +48 601 918 306

informacje o firmie

załączniki

kontakt dla mediów
Pamela Tomicka
Marketing & PR Manager, Lightscape sp. z o.o.
Pamela Tomicka

p.tomicka@lightscape.pl

tel: +48 601 918 306

tel: +48 601 918 306

informacje o firmie