internet

WhitePress i Charles Floate łączą siły i organizują w Dubaju pierwszą międzynarodową konferencję SEO poświęconą AI

26.01.2024 | WhitePress

Bez wątpienia w 2024 roku sztuczna inteligencja będzie wyznaczać kierunek zmian i kształtować cyfrowy krajobraz branży marketingowej na całym świecie. Działania SEO i content marketingowe w najbliższych latach może czekać prawdziwa rewolucja. Zresztą AI już znacząco wpływa na algorytmy rankingowe, tworzenie treści, doświadczenia użytkowników czy analizę danych. Dlatego też WhitePress, europejski lider w zakresie content marketingu i SEO oraz Charles Floate, wybitny specjalista i konsultant SEO, który miał okazję współpracować i być właścicielem największych marek w branży, organizują pierwszą międzynarodową konferencję SEO Vibes DubAI poświęconą AI i przyszłości SEO. Wydarzenie odbędzie się 22–24 lutego w tętniącym życiem Dubaju. Jakie prelekcje światowej klasy ekspertów czekają na uczestników?

Charles Floate i inni wyjątkowi eksperci

Ta edycja konferencji SEO Vibes jest wyjątkowa nie tylko ze względu na jej tematykę, ale także ze względu na obecność współorganizatora i prowadzącego wydarzenie, Charles’a Floate’a, który dzięki trwającej od ponad 15 lat karierze zawodowej, ugruntował swoją pozycję luminarza branży.

- SEO Vibes DubAI to dla nas szczególnie ważny punkt na mapie naszych branżowych wydarzeń ze względu na globalny charakter, wpływ na kształtowanie przyszłości SEO oraz możliwość współtworzenia go razem z niekwestionowaną gwiazdą branży SEO, Charles’em Floate’em, Z kolei dla uczestników konferencji, czyli specjalistów SEO, entuzjastów technologii AI, ale też właścicieli firm, managerów, chcemy, żeby była to niepowtarzalna okazja do poznania branżowych trendów, rozmowy z topowymi ekspertami i zdobycia praktycznej wiedzy w zakresie SEO i AI w wyjątkowych okolicznościach  komentuje Tomasz Domański, Head of International Expansion, WhitePress.

Podczas eventu w roli prelegentów wystąpią światowej klasy eksperci. Do ich grona zaliczają się: Robert Niechciał, CTO & Partner w Vestigio.agency, związany z branżą SEO od 18 lat, Julian Goldie, CEO of Goldie Agency i uznany edukator oraz autor m.in. takich bestsellerów jak „SEO Link Building Mastery” i „Agency Marketing Mastery”, Gareth Simpson, Founder of Seeker, przewodzący branżowym innowacjom, takim jak wykorzystanie sztucznej inteligencji w SEO, Ulrika Viberg, CEO i Senior SEO w agencji Unikorn, związana z branżą od prawie 20 lat, Chris Panteli CO-Founder Linkifi.io, wiodącej agencji Digital PR i Koray Tuğberk GÜBÜR, Founder i CEO Holistic SEO & Digital.

Kluczowe trendy SEO i AI podczas SEO Vibes DubAI

W dobie intensywnego rozwoju sztucznej inteligencji, konieczne jest szybkie i zdecydowane reagowanie na zachodzące zmiany. A w obliczu tych przemian istotne jest ich dokładne obserwowanie i odpowiadanie na nie. Stąd na początku 2024 roku WhitePress postanowił zorganizować konferencję SEO Vibes DubaAI, która będzie odpowiadała na te najistotniejsze kwestie m.in. jak wykorzystać możliwości AI w strategiach SEO. Jak zatem będzie wyglądał plan konferencji?

 - Pierwszy dzień wydarzenia rozpoczniemy rejsem luksusowym jachtem po Zatoce Arabskiej, podczas którego profesjonaliści z branży będą mieli doskonałe warunki do networkingu, nawiązywania kontaktów i budowania cennych relacji biznesowych. Kolejny dzień upłynie pod znakiem wykładów Master Mind prowadzonych przez ośmiu światowej klasy ekspertów AI i SEO, którzy podzielą się z uczestnikami swoimi spostrzeżeniami. Ostatni dzień poświęcony będzie warsztatom oraz dyskusji na temat wyzwań, stojących przed branżą SEO, które można rozwiązać m.in. za pomocą narzędzi stworzonych przez sztuczną inteligencję komentuje Aleksandra Smętkiewicz, International Project Manager, WhitePress.

Wyjątkowa konferencja w mieście luksusu i innowacji 

SEO Vibes DubAI to wyjątkowe wydarzenie na skalę globalną, zorganizowane w dynamicznie rozwijającym się mieście. - Współczesny Dubaj w idealny sposób odzwierciedla obecny moment w historii technologii AI. Dlatego też wybór największego miasta w Zjednoczonych Emiratach Arabskich jako lokalizacji kolejnej edycji SEO Vibes był nieprzypadkowydodaje Aleksandra Smętkiewicz.

Ostatnia szansa na bilety VIP

Specjaliści SEO, marketingowcy, przedsiębiorcy, jak i wszyscy entuzjaści AI mogą jeszcze zdobyć ostatnie bilety VIP. W ramach tego pakietu uczestnicy będą mieli okazję uczestniczyć w 3-dniowej konferencji, wziąć udział w luksusowej imprezie networkingowej na jachcie, a także w 8 prelekcjach światowej klasy ekspertów na temat AI i SEO oraz warsztatach Master Mind. A zwieńczeniem wydarzenia będzie afterparty w Bohemia Club.

 

kontakt dla mediów
Pamela Tomicka
Marketing & PR Manager, Lightscape sp. z o.o.
Pamela Tomicka

p.tomicka@lightscape.pl

tel: +48 601 918 306

tel: +48 601 918 306

informacje o firmie

załączniki

kontakt dla mediów
Pamela Tomicka
Marketing & PR Manager, Lightscape sp. z o.o.
Pamela Tomicka

p.tomicka@lightscape.pl

tel: +48 601 918 306

tel: +48 601 918 306

informacje o firmie