nowe produkty/usługi zdrowie

Debiut amerykańskiej marki wód dla zwierząt na polskim rynku

10.11.2023 | Aqualapka

Firma Aqualapka, innowacyjny producent wód witaminowanych dla zwierząt, ma zaszczyt ogłosić swoje oficjalne wejście na polski rynek. Aqualapka ma na celu ułatwienie właścicielom zwierząt dbanie o zdrową dietę i dobrostan ich pupili, zapewniając wysokiej jakości wody witaminowane dostępne dla wszystkich miłośników zwierząt w Polsce.

Aqualapka to marka z długoletnim doświadczeniem i zaangażowaniem w produkcję wyjątkowych produktów dla zwierząt. Oferuje innowacyjne rozwiązania, które poprawiają zdrowie, życie i samopoczucie zwierzaków, ustanawiając nowe standardy w dziedzinie nawodnienia zwierząt. Posiada wiele certyfikatów potwierdzających składy, skuteczność i wysoką jakość produktów.

"Jesteśmy podekscytowani perspektywą, że Aqualapka staje się częścią polskiej społeczności miłośników zwierząt, a nasze produkty pomogą opiekunom zapewnić najlepsze możliwe warunki życia dla ich pupili. Dziękujemy wam za wsparcie i zaufanie!" - mówi CEO Aqualapka, Christopher Dressler

Produkty Aqualapka to wody witamizowane, które są doskonałym uzupełnieniem diety zwierząt. Są one dostępne w różnych smakach i wariantach, dostosowanych do potrzeb czworonogów. Produkty Aqualapka są skomponowane w taki sposób, aby dostarczać niezbędne witaminy i minerały, które wspierają zdrowie i witalność zwierząt.

Klienci Aqualapka to nie tylko właściciele zwierząt, którzy dbają o swoje pupile, ale także weterynarze, hodowcy i właściciele sklepów zoologicznych, którzy doceniają jakość i skuteczność produktów. Aqualapka jest gotowa do współpracy z lokalnymi partnerami, aby jeszcze bardziej zwiększyć dostępność swoich produktów na polskim rynku. Dowiedz się więcej i odwiedź oficjalną stronę marki: https://aqualapka.pl/ 

informacje o firmie

Wejdź na stronę i dowiedz się więcej: https://aqualapka.pl/ 

informacje o firmie

Wejdź na stronę i dowiedz się więcej: https://aqualapka.pl/