nowe produkty/usługi towary konsumpcyjne

Fix Kurczak w sosie – nowość od marki Knorr! Idealnie kremowy sos w trzech pysznych wariantach smakowych

07.08.2023 | Knorr

Polacy kochają smak kurczaka, a sposób na przygotowanie tego rodzaju mięsa w sosie, to najczęściej poszukiwany przepis w internecie. Marka Knorr śledzi trendy i potrzeby konsumenckie, dlatego stworzyła produkt, który doskonale na nie odpowiada – Fix Kurczak w sosie w trzech pysznych smakach – kurkowym, pieczarkowym i dyniowym. To doskonałe połączenie warzyw i przypraw, pochodzących ze równoważonych upraw jest gwarancją idealnie kremowego sosu, który przygotujemy szybko i wygodnie.

Fixy marki Knorr cieszą się dużą popularnością wśród konsumentów ze względu na szybkość i wygodę gotowania oraz gwarancję, że danie zawsze wychodzi tak samo dobre. W efekcie nie stresują się podczas gotowania tym, czy na pewno osiągną pożądaną konsystencję i smak potrawy.

Nowe produkty Knorr z linii Fix Kurczak w  sosie to trzy nowe inspiracje na szybki i pyszny obiad. Produkt występuje w trzech wariantach smakowych: pieczarkowym, kurkowym i dyniowym.  

Idealnie kremowy sos!

Fix Kurczak w sosie w trzech pysznych smakach to nowy produkt na naszym rynku. To doskonałe połączenie warzyw i przypraw, pochodzących ze zrównoważonych upraw. Dzięki przepisowi na opakowaniu w zaledwie 15 minut przyrządzimy niezwykle kremowy i wyrazisty sos do kurczaka o smaku kurkowym (Fix Kurczak w Sosie Kurkowym), pieczarkowym (Fix Kurczak w Sosie Pieczarkowym) i dyniowym (Fix Kurczak w Sosie Dyniowym). Produkt ten idealnie smakuje także w połączeniu z warzywami. Nie masz pomysłu jak je podać? Skorzystaj z wegetariańskiej wersji przepisu, którą znajdziesz na opakowaniu.   

KURCZAK W SOSIE KURKOWYM

Idealna kompozycja do przygotowania kurczaka w sosie kurkowym. FIX KURCZAK W SOSIE KURKOWYM to gwarancja smaku i doskonale kremowego sosu bez długiego gotowania. Wystarczy 15 minut, a Twój obiad będzie gotowy. Zobaczysz, że Twoja rodzina pokocha ten pomysł!  Skorzystaj z naszego przepisu na opakowaniu. Zamiast kurczaka, sos możesz podać z warzywami.

Cena sugerowana: 4,49 zł

KURCZAK W SOSIE PIECZARKOWYM

Idealny pomysł na kurczaka w sosie pieczarkowym! FIX KURCZAK W SOSIE PIECZARKOWYM to sposób na szybkie i pyszne danie. Daj się uwieść doskonałej kompozycji smaku na bazie śmietanki i pieczarek. Postaw na szybkość, wygodę i gwarancję idealnie kremowego sosu, który bardzo dobrze smakuje zarówno z kurczakiem, jak i z warzywami.

Cena sugerowana: 4,49 zł

KURCZAK W SOSIE DYNIOWYM

Spróbuj nowej, aromatycznej kompozycji na bazie dyni, z pomocą której przygotujesz pysznego kurczaka w sosie dyniowym. FIX KURCZAK W SOSIE DYNIOWYM to doskonałe połączenie dyni, czosnku oraz natki pietruszki, które pochodzą ze zrównoważonych upraw. Daj się uwieść kompozycji dyni, czosnku, papryki, kminku oraz natki pietruszki. Razem z nowym FIXem KURCZAK W SOSIE DYNIOWYM stworzysz niezwykle kremowy i wyrazisty sos do kurczaka, który doskonale smakuje również w połączeniu z warzywami.

Cena sugerowana: 4,49 zł

kontakt dla mediów
Joanna Szałasz
specjalista public relations, Knorr
Joanna Szałasz

joanna.szalasz@knorr.pl

tel: +48 536 410 824

informacje o firmie

załączniki

kontakt dla mediów
Joanna Szałasz
specjalista public relations, Knorr
Joanna Szałasz

joanna.szalasz@knorr.pl

tel: +48 536 410 824

informacje o firmie