wydarzenia zdrowie

Supertalenty w Medycynie 2023 - zgłoś się do konkursu

04.04.2023 | Puls Medycyny

Rozpoczęliśmy przyjmowanie zgłoszeń do 10. edycji konkursu Supertalenty w Medycynie, w którym wyłaniamy liderów młodego pokolenia lekarzy. Laureatów poznamy już w czerwcu 2023 r.!


Formularz do składania zgłoszeń znajdą Państwo TUTAJ:


Supertalenty_2023_formularz.pdf

Na zgłoszenia czekamy do 5 maja 2023 r.

Supertalenty w medycynie wyłaniamy już po raz 10.


Supertalenty to prestiżowy konkurs organizowany przez „Puls Medycyny” od 2012 roku. Jego celem jest wyłonienie i nagrodzenie liderów młodego pokolenia – lekarzy, którzy dzięki swojej wiedzy, umiejętnościom i predyspozycjom będą wpływać na zmiany w sektorze ochrony zdrowia w Polsce w najbliższych latach.

Konkurs jest przeznaczony dla lekarzy oraz absolwentów kierunków pokrewnych medycynie (do 39. roku życia), którzy cieszą się autorytetem w swoim środowisku zawodowym i wśród pacjentów oraz mogą się pochwalić udokumentowanymi osiągnięciami zawodowymi, naukowymi i/lub organizacyjnymi.

Nowa kategoria: „Wschodzące gwiazdy medycyny”


„Wschodzące gwiazdy medycyny” to nowa, odrębna kategoria konkursu „Supertalenty w Medycynie”. Jest skierowana do studentów V i VI roku kierunku lekarskiego, którzy swoimi wynikami, zaangażowaniem w działalność naukową, a także społeczną mogą pochwalić się wyróżniającymi osiągnięciami.


Supertalenty_2023_Wschodząca_gwiazda_polskiej_medycyny_formularz.pdf

O przyznaniu trzech równorzędnych wyróżnień i tytułu „Wschodząca gwiazda medycyny” zdecyduje redakcja „Pulsu Medycyny” po dokonaniu analizy przesłanych zgłoszeń. Kandydaci mogą zgłaszać się do konkursu samodzielnie lub zostać nominowani przez osoby trzecie.

REGULAMIN konkursu dostępny jest TUTAJ.

kontakt dla mediów
Karolina Kowalska
Chief Marketing Officer, Bonnier Business (Polska) sp. z o.o.
Karolina Kowalska

k.kowalska@pb.pl

tel: 22 333 98 01

informacje o firmie

załączniki

kontakt dla mediów
Karolina Kowalska
Chief Marketing Officer, Bonnier Business (Polska) sp. z o.o.
Karolina Kowalska

k.kowalska@pb.pl

tel: 22 333 98 01

informacje o firmie