technologie

Najnowsze laptopy Lenovo Legion z serii Slim łączą moc i dopasowują się do graczy, którzy tworzą oraz twórców, którzy grają

23.03.2023 | Lenovo
  • Nowa seria Lenovo Legion Slim 8. generacji łączy w sobie wydajność i mobilność, pozwalającą graczom wybrać konfigurację, która najlepiej pasuje do ich własnego, unikalnego stylu.
  • Seria Lenovo Legion Slim 7 oferuje 140W TDP w smukłej obudowie dla graczy, która idealnie sprawdzi się w podróży.
  • Dzięki serii Lenovo Legion Slim 5 gracze mogą wybrać opcję optymalną pod względem mocy, mobilności i wielkości ekranu. Nowe ultra szerokie, ultra szybkie monitory gamingowe Lenovo Legion Y34wz-30 i R45w-30 posiadają wiele funkcji wyznaczających nowy poziom komfortu.

Legion Slim 1

Marzec 23, 2023 – Firma Lenovo zapowiedziała dziś najnowszą 8. generację laptopów Lenovo Legion Slim. Lenovo Legion Slim to przede wszystkim umożliwienie graczom przekraczania swoich celów w grach, przy jednoczesnym realizowaniu własnych kreatywnych pasji. Wśród nowych modeli jest więcej opcji niż kiedykolwiek: Lenovo Legion Slim 7i oraz 7 (16”, 8), Lenovo Legion Slim 5i oraz 5 (16”, 8) i w zupełnie nowym rozmiarze w tym roku — Lenovo Legion Slim 5 (14”, 8), który wyznacza zupełnie nowy poziom wydajności i mobilności laptopa w swojej kategorii. Najnowsza generacja serii jest również pierwszą, w której zastosowano rodzinę układów Lenovo Artificial Intelligence (LA). Są to wbudowane fizyczne chipy AI, zasilające Lenovo AI Engine+, który dynamicznie dostosowuje temperaturę Lenovo Legion ColdFront 5.0 w celu optymalizacji chłodzenia na bieżąco i utrzymania maksymalnej wydajności przy minimalnym poziomie hałasu.

Laptopy Lenovo z serii Legion Slim zostały zaprojektowane z myślą o codziennych potrzebach graczy, posiadają gniazdo SD, technologię szybkiego ładowania baterii1, Windows 11, trzy miesiące darmowego Xbox Game Pass Ultimate2,3, a także dostęp do immersyjnego dźwięku Nahimic od SteelSeries 3D oraz oprogramowanie Lenovo Vantage pomagające użytkownikom w pełni wykorzystać możliwości ich urządzeń. Usługa Lenovo Premium Care zapewnia całodobowe wsparcie techniczne, wskazówki4 i pomoc, dzięki czemu gracze nie muszą tracić czasu, a dzięki Legion Arena, użytkownicy mogą stworzyć swoją bibliotekę gier, w której wszystkie tytuły będą dostępne w jednym miejscu, bez konieczności przełączania się między aplikacjami. Ponadto, gracze chcący poszerzyć swoje horyzonty — dosłownie — powinni przyjrzeć się zakrzywionemu monitorowi Lenovo Legion R45w-30 o przekątnej 44.5 cala i proporcjach 32:9 oraz nowemu monitorowi dla graczy Lenovo Legion Y34wz-30, który dzięki 34-calowemu panelowi z technologią mini-LED zapewnia wyjątkową wyrazistość i żywe kolory.

Legion Slim 2

Lenovo zawsze wierzyło w umożliwienie graczom elastycznego wyboru urządzenia dostosowanego do ich potrzeb zarówno w zakresie wydajności w grach, jak i stylu życia,” powiedział Jun Ouyang, Wice Prezes i Dyrektor Generalny Segmentu Consumer Business Segment, Intelligent Devices Group w Lenovo. Nowa seria laptopów gamingowych Lenovo Legion Slim, wraz z serią Lenovo Legion Pro, Legion Tower oraz urządzeniami gamingowymi Lenovo LOQ, wypełnią nasze portfolio gamingowe opcjami, które zaspokoją potrzeby graczy o szerokim zakresie wymagań.”

Legion Slim 3

Lenovo Legion Slim 7i oraz 7 (16”, 8): najbardziej elastyczne 16-calowe laptopy gamingowe na świecie, usprawnione dzięki AI 5

Najnowsza seria Lenovo Legion Slim 7 8. generacji została zaprojektowana, aby odpowiedzieć na wymagania graczy, którzy potrzebują laptopa, mogącego z łatwością uruchamiać tytuły AAA, a który jednocześnie jest wystarczająco wszechstronny by poradzić sobie z innymi zadaniami, takimi jak streaming, tworzenie treści czy praca na komputerze. Dostępne z procesorem Intel® Core™ i9-13900H 13. generacji w Lenovo Legion Slim 7i lub procesorem AMD Ryzen™ 9 7940HS w Lenovo Legion Slim 7, oba są wyposażone w grafikę NVIDIA® GeForce RTX™ 4070 i do 32GB pamięci RAM DDR5 5600MHz, które sprawiają, że tworzone i odkrywane światy na 16-calowym wyświetlaczu Lenovo PureSight o proporcjach 16:10 nabierają wyrazistości i życia. Opcje wyświetlacza dla graczy Lenovo PureSight obejmują dwa warianty: panel WQXGA 240Hz VRR 500nit do sesji gamingowych wymagających wydajności i płynności lub panel 3,2K 165Hz VRR 430nit ze 100% DCI-P3 dla twórców, którzy potrzebują wysokich rozdzielczości i najszerszej gamy kolorów do swojej pracy. Obie opcje mogą zaspokoić zróżnicowane potrzeby użytkownika.

Najnowsze laptopy z serii Legion Slim zostały zaprojektowane tak, aby pozostawały chłodne nawet przy dużym obciążeniu dzięki zaawansowanemu systemowi termicznemu Lenovo Legion ColdFront 5.0, wyposażonemu w poczwórne miedziane hybrydowe rurki cieplne, mieszankę termiczną z wymianą fazową oraz zupełnie nowy wlot powietrza i system 90-łopatkowych wentylatorów – co skutkuje zmniejszeniem o 48dB w trybie wydajności w porównaniu z poprzednią zastosowaną technologią. Optymalizacja termiczna jest jeszcze bardziej zaawansowana dzięki wbudowanemu układowi Lenovo LA AI, który dynamicznie dostosowuje moc systemu chłodzenia, aby zmaksymalizować liczbę klatek na sekundę i zminimalizować hałas, co pozwala Lenovo Legion Slim 7i oraz 7 osiągać nawet 140W TDP.

Legion Slim 4

Bateria o mocy 99.99W — największa dozwolona w wewnętrznej kabinie większości samolotów — pozwala użytkownikom w razie potrzeby na nieprzerwaną pracę nawet przez 10 godzin1. Super Rapid Charge zapewnia pełne naładowanie w zaledwie 80 minut1,6 za pośrednictwem adaptera 230W Slim Adapter, oba porty USB-C®  obsługują ładowanie 140W, a także DisplayPort™ 1.4. Wi-Fi 77 jest obsługiwane dzięki karcie Filogic 380 Wi-Fi 7 firmy MediaTek, zaprojektowanej tak, aby zmaksymalizować prędkość Internetu.

Pełnowymiarowa klawiatura Lenovo Legion TrueStrike z pełną klawiatura numeryczną, dużymi klawiszami strzałek i 1.5mm skokiem klawiszy została zaprojektowana z myślą o komfortowym pisaniu. Klawiaturę można dostosować do własnych potrzeb zarówno dzięki wymiennym nasadkom klawiszy WSAD, jak i podświetleniu RGB na klawiszach Lenovo Legion Spectrum, a dla osób poszukujących bardziej stonowanej estetyki dostępne jest także białe podświetlenie. Cała ta moc obliczeniowa mieści się w smukłej (17.99mm w najcieńszym miejscu), całkowicie metalowej obudowie dostępnej w kolorach Storm Grey lub Glacier White8, która waży niecałe 2kg, dzięki czemu Lenovo Legion Slim 7i oraz 7 są najbardziej elastycznymi w użytkowaniu laptopami Lenovo Legion Slim w historii.

Legion Slim 5

Lenovo Legion Slim 5i and 5 (16”, 8): Najbardziej przenośny 16-calowy laptop do gier na świecie, usprawiony dzięki AI5

Lenovo Legion wierzy w zapewnienie graczom jak największego wyboru i elastyczności za sprawą nowej 8. generacji uzupełniającej portfolio Legion — Lenovo Legion Slim 5i oraz 5. Wybór zaczyna się od rozmiaru laptopa: Lenovo Legion Slim 5 oraz 5i są dostępne w wersji 16-calowej, a także nawet 14-calowej w Lenovo Legion Slim 5 wyposażonym w panel OLED. 1,2

Lenovo Legion Slim 5i jest dostępny z procesorem Intel Core i7-13700H 13. generacji, natomiast Lenovo Legion Slim 5 z procesorem AMD Ryzen 9 7840HS. Oba modele są dostępne z kartą graficzną NVIDIA GeForce RTX 4070 Laptop GPU. Dzięki większym hybrydowym miedzianym rurkom i rurkom cieplnym, mieszance termicznej ze zmianą fazy, zwiększonym wlotom i wylotom powietrza, a także systemowi podwójnych wentylatorów polimerowych z cieczą 12V Legion ColdFront 5.0 pomaga znacznie optymalizować temperaturę urządzenia, jednocześnie zapobiegając zjawisku thermal throttlingu.

Legion Slim 7

Na pokładzie znajduje się również układ LA1 AI, który zasila Lenovo AI Engine+, kontrolujący termikę w celu dynamicznego rozdzielenia mocy pomiędzy CPU i GPU, aby zoptymalizować wydajność i zminimalizować hałas wentylatora. Układ LA w połączeniu z wariantami GPU o wysokiej mocy, takimi jak NVIDIA GeForce RTX 4070 GPU, pozwala Lenovo Legion Slim 5i na osiągnięcie 160W TDP, co jest idealnym rozwiązaniem dla graczy, którzy nie chcą rezygnować z mocy podczas rozgrywki. Dostępne są także opcje z mniej wydajnymi procesorami graficznymi, które pozwalają na jeszcze większe wyszczuplenie obudowy laptopa (do grubości zaledwie 19,7 mm w najcieńszym miejscu). Jest to idealne rozwiązanie dla graczy, którzy chcą mieć laptopa ważącego jedynie 2,3 kg, który jest równie przenośny, co wydajny. Wszystkie laptopy z serii Lenovo Legion Slim 5 można skonfigurować z maksymalnie 32GB pamięci RAM DDR5 5600Mhz z możliwością rozszerzenia do 64GB. Za metalową obudową kryje się 16-calowy ekran Lenovo PureSight dla graczy o rozdzielczości WQXGA 16:10 500nit i częstotliwości odświeżania do 240 Hz z VRR, który pozwala w pełni wykorzystać moc urządzenia i przenosi każdą rozgrywkę na zupełnie nowym poziom.   

Bateria o pojemności do 80Wh zapewnia do 8 godzin1 pracy na pojedynczym ładowaniu i obsługuje Super Rapid Charge6,  co oznacza mniej czasu ładowania, a więcej czasu korzystania z urządzenia w podróży. Dzięki portowi USB-C, który obsługuje ładowanie 140 W, użytkownik bez większych problemów może zostawić ładowarki Slim w domu, aby uzyskać jeszcze większą mobilność. Pełnowymiarowa klawiatura Legion TrueStrike jest konfigurowalna dzięki wymiennym nasadkom klawiszy WSAD, a także 4-strefowemu oświetleniu RGB Legion Spectrum, które cieszy oczy i doskonale komponuje się z obudową Storm Grey8 czy Misty Grey8. W celu uzyskania bardziej dyskretnego wyglądu dostępna jest także klawiatura podświetlana całkowicie na biało8.

Monitory gamingowe, które są jednocześnie urządzeniami do działania w świecie pracy hybrydowej.

Najnowsza para monitorów gamingowych Lenovo Legion oferuje dwa ultra szerokie wyświetlacze stworzone do wciągającej rozgrywki. Od zabawy do skupienia: przełączanie się między grą a pracą stało się właśnie niezwykle proste -  oba gamingowe monitory Lenovo Legion Y34wz-30 oraz R45w-30 oferują wielozadaniową elastyczność PIP/PBP, KVM, a także technologię Lenovo True Split, która pozwala na podział wyświetlacza na dwa osobne monitory przy użyciu tylko jednego kabla wejściowego. Wbudowane w obu monitorach szybkie złącze 2.5G RJ45 zapewnia trwalsze, płynniejsze i bardziej stabilne połączenie podczas intensywnych rozgrywek multiplayer oraz spotkań. Oba monitory są zgodne z oprogramowaniem Lenovo Artery, które oferuje graczom zaawansowane funkcje umożliwiające dokładne dostosowanie wyświetlaczy, a także narzędzia do gier, które zapewniają dodatkową przewagę podczas rozgrywki.

Legion Slim 8Legion Slim 9

Gracze, którzy wymagają dokładnego odwzorowania kolorów, kontrastu i odpowiedniej szybkości, nie muszą już szukać dalej.  Nowy gamingowy monitor Lenovo Legion Y34wz-30 wyposażony w 34-calowy, ultra szeroki, zakrzywiony panel WQHD mini-LED DisplayHDR 1000 zapewnia realistyczny kontrast między głębokimi cieniami a wyrazistą jasnością. Dzięki 125% sRGB, 95% DCI-P3 10bitowej głębi kolorów i dokładności kolorów Delta E<2. Częstotliwość odświeżania 180Hz (podkręcona) i czas reakcji 1ms MPRT oznaczają bezkompromisową płynność rozgrywki. Lenovo Legion Y34wz-30 oferuje również możliwość ładowania o mocy 140W przez USB-C, dostarczając energię do laptopów lub innych urządzeń, a także złącza HDMI 2.1, DisplayPort 1.4 i hub USB.

Nowy gamingowy monitor Lenovo Legion R45w-30 — najnowszy 44,5-calowy monitor panoramiczny Lenovo o proporcjach 32:9 — to doskonały wybór dla graczy i twórców poszukujących dodatkowej powierzchni ekranu, aby w pełni zanurzyć się zarówno w grach, jak i w pracy. Jasność 120% sRGB, 115% DCI-P3 osiąga 500 nitów, a częstotliwość odświeżania 165 Hz można podkręcić do 170 Hz, co przekłada się na płynniejsze i bardziej immersyjne doświadczenia w grach. Czas reakcji MPRT wynoszący 1ms gwarantuje płynną i szybką grę. Obsługa AMD FreeSync® Premium Pro oraz New Adaptive Sync minimalizuje rozmywanie ekranu przy jednoczesnej maksymalizacji efektu HDR. Lenovo Legion R45w-30 obsługuje USB-C gen. 2 z inteligentnym ładowaniem o mocy 75W, złącza HDMI 2.1, DisplayPort 1.4, a także posiada hub USB i porty audio out, co pozwala na obsługę dowolnej konfiguracji akcesoriów.

Ceny i dostępność w Polsce podamy wkrótce.

Odwiedź newsom Lenovo StoryHub, aby zobaczyć zdjęcia oraz uzyskać więcej szczegółów na temat nowego portfolio Lenovo Legion.

1 Wszystkie informacje dotyczące żywotności baterii są przybliżone i oparte na testach wewnętrznych przeprowadzonych w optymalnych warunkach laboratoryjnych i sieciowych. Rzeczywista wydajność baterii będzie się różnić i zależeć od wielu czynników, w tym konfiguracji i użytkowania produktu, oprogramowania, warunków pracy, funkcji bezprzewodowych, ustawień zarządzania energią, jasności ekranu i innych czynników. Maksymalna pojemność baterii będzie naturalnie maleć wraz z upływem czasu i użytkowaniem.
2 Obecni abonenci Xbox Game Pass otrzymają dodatkowe trzy miesiące dodane do swojej subskrypcji.
3 Wymagana karta kredytowa. Jeśli nie zrezygnujesz, po zakończeniu okresu promocyjnego zostaniesz obciążony bieżącą stawką za regularne członkostwo. Obowiązują warunki i wykluczenia. Po zakończeniu okresu promocyjnego aktywne członkostwo jest wymagane do korzystania z gier i trybu wieloosobowego online. Katalog gier różni się w zależności od czasu, regionu i urządzenia. DLC sprzedawane oddzielnie; jeśli gra zostanie usunięta z katalogu lub członkostwo wygaśnie, aby skorzystać z DLC, trzeba będzie kupić grę oddzielnie. Jeśli jesteś już użytkownikiem Xbox Live Gold i/lub Game Pass na konsole i komputery PC, wszystkie dni pozostałe do końca członkostwa zostaną przeliczone na Ultimate przy użyciu przelicznika. Przyszłe wykupienie kodu również podlega przelicznikowi. Wszystkie konwersje na Ultimate są ostateczne. Szczegóły i wymagania systemowe na stronie www.xbox.com/gamepass. Oferta ważna na wszystkich rynkach Xbox Game Pass z wyłączeniem Rosji. Digital Direct: Twoja zawartość cyfrowa zostanie dostarczona bezpośrednio do urządzenia podczas konfiguracji; kody nie są wymagane.
4 Oferta Legion Ultimate Support jest zależna od dostępności. Poziomy usług mogą się różnić w zależności od lokalizacji geograficznej. Lenovo zastrzega sobie prawo do zmiany oferty usług, funkcji i specyfikacji w dowolnym momencie bez powiadomienia.
5 W oparciu o połączenie następujących cech niespotykanych w porównywalnych komputerach: rozmiar panelu 16 cali, grubość do 17,6 mm, waga poniżej 2 kg, pojemność baterii co najmniej 99,99WHr i obsługa przez dedykowany chip/silnik AI. Badania prowadzone wewnętrznie na dzień 30 stycznia 2023 roku, porównujące komputery do gier dystrybuowane przez globalnych producentów PC wysyłających rocznie > 1 mln sztuk na całym świecie.
6 Super Rapid Charge: 10-minutowe ładowanie daje do 0~30% pojemności, 30-minutowe ładowanie daje do 0~70% pojemności, 80-minutowe ładowanie daje do 0~100% pojemności
7 Wymaga oddzielnie zakupionego routera Wi-Fi i planu, który może się różnić w zależności od lokalizacji. Obowiązują dodatkowe warunki, postanowienia i/lub opłaty.  Szybkość połączenia zależy od lokalizacji, środowiska, warunków sieciowych i innych czynników.
8 Opcje kolorów i paneli mogą się różnić w zależności od lokalizacji i dostępności. Firma Lenovo zastrzega sobie prawo do zmiany oferty, funkcji i specyfikacji produktów w dowolnym momencie bez powiadomienia.
9 W oparciu o połączenie następujących cech, niespotykanych w porównywalnych komputerach: rozmiar panelu 16 cali, grubość do 21 mm, waga poniżej 2,3 kg, pojemność baterii co najmniej 80WHr i obsługa przez dedykowany układ/silnik AI. Badania prowadzone wewnętrznie na dzień 30 stycznia 2023 r., porównujące komputery gamingowe dystrybuowane przez globalnych producentów PC sprzedających rocznie > 1 mln sztuk na świecie.
10 Dostępność konfiguracji z panelami OLED spodziewana jest w drugiej połowie 2023 roku. Zastrzega się możliwość zmian bez powiadomienia.
11 Ceny mogą nie zawierać podatku, nie obejmują wysyłki ani opcji i mogą ulec zmianie bez powiadomienia; zastosowanie mają dodatkowe warunki. Ceny u resellerów mogą się różnić. Daty wprowadzenia na półkę i opcje kolorystyczne mogą się różnić w zależności od regionu geograficznego, a produkty mogą być dostępne tylko na wybranych rynkach. Wszystkie oferty zależą od dostępności. Firma Lenovo zastrzega sobie prawo do zmiany oferty, funkcji i specyfikacji produktów w dowolnym momencie bez powiadomienia.
12 Funkcje mogą się różnić w zależności od regionu geograficznego i mogą być dostępne tylko na wybranych rynkach. Wszystkie oferty zależą od dostępności. Firma Lenovo zastrzega sobie prawo do zmiany oferty, funkcji i specyfikacji produktów w dowolnym czasie i bez powiadomienia.
13 Znak certyfikacji TÜV Rheinland oznacza, że produkt został zbadany zgodnie z surowymi wymogami bezpieczeństwa przez akredytowaną stronę trzecią i jest wspierany przez regularne inspekcje fabryczne.
14 Maksymalna obsługiwana szybkość pamięci może się różnić i jest zależna od procesora.
15 Rzeczywista dostępna pojemność jest mniejsza i zmienia się ze względu na wiele czynników, w tym formatowanie, partycjonowanie i system operacyjny itp. które wykorzystują część tej pojemności. Dostępna pojemność może się zmienić wraz z aktualizacjami oprogramowania.


LENOVO i LEGION są znakami towarowymi firmy Lenovo. Intel, Intel Core i vPro są znakami towarowymi firmy Intel Corporation lub jej spółek zależnych w Stanach Zjednoczonych i/lub innych krajach. AMD, RYZEN, Radeon i FreeSync są znakami towarowymi firmy Advanced Micro Devices. NVIDIA, GEFORCE i RTX są znakami towarowymi NVIDIA Corporation. Inc. USB Type-C® i USB-C® są zarejestrowanymi znakami towarowymi USB Implementers Forum. Wi-Fi jest znakiem towarowym firmy Wi-Fi Alliance. TÜV jest zarejestrowanym znakiem towarowym grupy TÜV Rheinland. Dolby i Dolby Vision są zarejestrowanymi znakami towarowymi firmy Dolby Laboratories Licensing Corporation. Wyprodukowano na licencji Dolby Laboratories. Znak słowny i logo Bluetooth® są zarejestrowanymi znakami towarowymi należącymi do Bluetooth SIG, Inc. i wszelkie wykorzystanie tych znaków przez Lenovo odbywa się na podstawie licencji. Wszystkie inne znaki towarowe są własnością ich właścicieli. ©2023 Lenovo

 

kontakt dla mediów
Agnieszka Kowalska
Account Manager, Publicis Media
Agnieszka Kowalska

lenovo@publicismedia.com

informacje o firmie

Lenovo (HKSE: 992) (ADR: LNVGY) to globalna firma technologiczna o przychodach rzędu 70 mld USD, zajmująca miejsce #171 w rankingu Fortune Global 500, zatrudniająca 82 000 osób na całym świecie i obsługująca codziennie miliony klientów na 180 rynkach. Skupiając się na śmiałej wizji dostarczania inteligentnych technologii dla wszystkich, Lenovo wykorzystało swój sukces największej na świecie firmy komputerowej poprzez dalszą ekspansję w kluczowych obszarach wzrostu, takich jak serwery, pamięci masowe, urządzenia mobilne, rozwiązania i usługi. Ta transformacja wraz ze zmieniającymi świat innowacjami Lenovo buduje bardziej integracyjne, godne zaufania i zrównoważone społeczeństwo cyfrowe dla każdego i wszędzie. Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź stronę https://www.lenovo.com i zapoznaj się z najnowszymi wiadomościami za pośrednictwem naszego StoryHub.

załączniki

14_Legion_Y34wz-30_Left_Side_Highest_Position.jpg
14 Legion Y34wz-30 Left Side Highest Position 0.33 MB
13_Legion_Y34wz-30_Bottom_Ports.jpg
13 Legion Y34wz-30 Bottom Ports 0.81 MB
12_Legion_Y34wz-30_Front_Facing_Right_Normal_Position.jpg
12 Legion Y34wz-30 Front Facing Right Normal Position 1.87 MB
11_Legion_Y34wz-30_Front_Facing_Left_Normal_Position.jpg
11 Legion Y34wz-30 Front Facing Left Normal Position 1.86 MB
10_Legion_Y34wz-30_Rear_Normal_Position.jpg
10 Legion Y34wz-30 Rear Normal Position 2.51 MB
09_Legion_Y34wz-30_Front_Normal_Position.jpg
09 Legion Y34wz-30 Front Normal Position 2.10 MB
08_Legion_Y34wz-30_Rear_Facing_Right_Normal_Position.jpg
08 Legion Y34wz-30 Rear Facing Right Normal Position 1.79 MB
07_Legion_Y34wz-30_Rear_Facing_Left_Normal_Position.jpg
07 Legion Y34wz-30 Rear Facing Left Normal Position 1.92 MB
06_Legion_Y34wz-30_Front_Facing_Right_Hightest_Position.jpg
06 Legion Y34wz-30 Front Facing Right Hightest Position 1.61 MB
05_Legion_Y34wz-30_Front_Facing_Left_Highest_Position.jpg
05 Legion Y34wz-30 Front Facing Left Highest Position 1.61 MB
04_Legion_Y34wz-30_Rear_Facing_Right_Highest_Position.jpg
04 Legion Y34wz-30 Rear Facing Right Highest Position 1.56 MB
03_Legion_Y34wz-30_Rear_Facing_Left_Highest_Position.jpg
03 Legion Y34wz-30 Rear Facing Left Highest Position 1.60 MB
02_Legion_Y34wz-30_Rear_Hightest_Position.jpg
02 Legion Y34wz-30 Rear Hightest Position 2.05 MB
01_Legion_Y34wz-30_Front_Highest_Position.jpg
01 Legion Y34wz-30 Front Highest Position 1.92 MB
01_Legion_R45w_Still_Life_Gamer.jpg
01 Legion R45w Still Life Gamer 2.95 MB
18_Legion_R45w-30_Bottom_Ports.jpg
18 Legion R45w-30 Bottom Ports 1.75 MB
17_Legion_R45w-30_Bottom_Ports.jpg
17 Legion R45w-30 Bottom Ports 0.33 MB
16_Legion_R45w-30_Rear_Facing_Left_Normal_Position.jpg
16 Legion R45w-30 Rear Facing Left Normal Position 1.05 MB
15_Legion_R45w-30_Rear_Facing_Right_Normal_Position.jpg
15 Legion R45w-30 Rear Facing Right Normal Position 1.32 MB
14_Legion_R45w-30_ Right_Side_Normal_Position.jpg
14 Legion R45w-30 Right Side Normal Position 0.24 MB
13_Legion_R45w-30_ Left_Side_Normal_Position.jpg
13 Legion R45w-30 Left Side Normal Position 0.26 MB
12_Legion_R45w-30_Front_Facing_Left_Normal_Position.jpg
12 Legion R45w-30 Front Facing Left Normal Position 2.32 MB
11_Legion_R45w-30_Front_Facing_Right_Normal_Position.jpg
11 Legion R45w-30 Front Facing Right Normal Position 2.34 MB
10_Legion_R45w-30_Rear_Normal_Position.jpg
10 Legion R45w-30 Rear Normal Position 1.37 MB
09_Legion_R45w-30_Front_Normal_Position.jpg
09 Legion R45w-30 Front Normal Position 2.21 MB
08_Legion_R45w-30_ Right_Side_Highest_Position.jpg
08 Legion R45w-30 Right Side Highest Position 0.20 MB
07_Legion_R45w-30_ Left_Side_Hightest_Position.jpg
07 Legion R45w-30 Left Side Hightest Position 0.22 MB
06_Legion_R45w-30_Rear_Facing_Left_Highest_Position.jpg
06 Legion R45w-30 Rear Facing Left Highest Position 0.87 MB
05_Legion_R45w-30_Rear_Facing_Right_Highest_Position.jpg
05 Legion R45w-30 Rear Facing Right Highest Position 1.09 MB
04_Legion_R45w-30_Front_Facing_Left_Highest_Position.jpg
04 Legion R45w-30 Front Facing Left Highest Position 2.35 MB
03_Legion_R45w-30_Front_Facing_Right_Highest_Position.jpg
03 Legion R45w-30 Front Facing Right Highest Position 2.33 MB
02_Legion_R45w-30_Rear_Highest_Position.jpg
02 Legion R45w-30 Rear Highest Position 1.31 MB
01_Legion_R45w-30_Front_Highest_Position.jpg
01 Legion R45w-30 Front Highest Position 2.24 MB
14_Legion_Slim_5i_Hero_A_Cover.jpg
14 Legion Slim 5i Hero A Cover 0.93 MB
12_Legion_Slim_5i_Hero_Colorful_Side_Thermal.jpg
12 Legion Slim 5i Hero Colorful Side Thermal 1.66 MB
11_Legion_Slim_5i_Tour_Left_Side_Profile_Closed.jpg
11 Legion Slim 5i Tour Left Side Profile Closed 0.86 MB
10_Legion_Slim_5i_Tour_Right_Side_Profile.jpg
10 Legion Slim 5i Tour Right Side Profile 0.83 MB
08_Legion_Slim_5i_Hero_Rear.jpg
08 Legion Slim 5i Hero Rear 1.33 MB
06_Legion_Slim_5i_Hero_Top.jpg
06 Legion Slim 5i Hero Top 1.76 MB
03_Legion_Slim_5i_Hero_Front_Facing_JD.jpg
03 Legion Slim 5i Hero Front Facing JD 2.05 MB
02_Legion_Slim_5i_Hero_Front_Facing_Left.jpg
02 Legion Slim 5i Hero Front Facing Left 1.46 MB
16_Legion_Slim_5i_Hero_Front_Angle.jpg
16 Legion Slim 5i Hero Front Angle 1.78 MB
15_Legion_Slim_5i_Heo_Design.jpg
15 Legion Slim 5i Heo Design 1.22 MB
13_Legion_Slim_5i_Hero_Rear.jpg
13 Legion Slim 5i Hero Rear 1.38 MB
12_Legion_Slim_5i_Hero_Colorful_Side_Thermal (1).jpg
12 Legion Slim 5i Hero Colorful Side Thermal (1) 1.67 MB
10_Legion_Slim_5i_Tour_Right_Side_Profile (1).jpg
10 Legion Slim 5i Tour Right Side Profile (1) 0.86 MB
09_Legion_Slim_5i_Tour_Left_Side_Profile.jpg
09 Legion Slim 5i Tour Left Side Profile 0.86 MB
08_Legion_Slim_5i_Hero_Rear (1).jpg
08 Legion Slim 5i Hero Rear (1) 1.29 MB
06_Legion_Slim_5i_Hero_Top (1).jpg
06 Legion Slim 5i Hero Top (1) 1.72 MB
03_Legion_Slim_5i_Hero_Front_Facing_JD (1).jpg
03 Legion Slim 5i Hero Front Facing JD (1) 2.06 MB
01_Legion_Slim_5i_Hero_Front_Facing_Right.jpg
01 Legion Slim 5i Hero Front Facing Right 1.38 MB
16_Legion_Slim_5i_Hero_Front_Angle (1).jpg
16 Legion Slim 5i Hero Front Angle (1) 1.63 MB
15_Legion_Slim_5i_Heo_Design (1).jpg
15 Legion Slim 5i Heo Design (1) 1.09 MB
14_Legion_Slim_5i_Hero_A_Cover (1).jpg
14 Legion Slim 5i Hero A Cover (1) 0.94 MB
13_Legion_Slim_5i_Hero_Rear (1).jpg
13 Legion Slim 5i Hero Rear (1) 1.25 MB
12_Legion_Slim_5i_Hero_Colorful_Side_Thermal (2).jpg
12 Legion Slim 5i Hero Colorful Side Thermal (2) 1.54 MB
11_Legion_Slim_5i_Tour_Left_Side_Profile_Closed (1).jpg
11 Legion Slim 5i Tour Left Side Profile Closed (1) 0.87 MB
10_Legion_Slim_5i_Tour_Right_Side_Profile (2).jpg
10 Legion Slim 5i Tour Right Side Profile (2) 0.84 MB
09_Legion_Slim_5i_Tour_Left_Side_Profile (1).jpg
09 Legion Slim 5i Tour Left Side Profile (1) 0.85 MB
08_Legion_Slim_5i_Hero_Rear (2).jpg
08 Legion Slim 5i Hero Rear (2) 1.33 MB
07_Legion_Slim_5i_Hero_D_Cover.jpg
07 Legion Slim 5i Hero D Cover 1.20 MB
06_Legion_Slim_5i_Hero_Top (2).jpg
06 Legion Slim 5i Hero Top (2) 1.58 MB
05_Legion_Slim_5i_Hero_A_Cover.jpg
05 Legion Slim 5i Hero A Cover 1.13 MB
04_Legion_Slim_5i_Hero_Thin.jpg
04 Legion Slim 5i Hero Thin 1.28 MB
03_Legion_Slim_5i_Hero_Front_Facing_JD (2).jpg
03 Legion Slim 5i Hero Front Facing JD (2) 1.94 MB
02_Legion_Slim_5i_Hero_Front_Facing_Left (1).jpg
02 Legion Slim 5i Hero Front Facing Left (1) 1.41 MB
01_Legion_Slim_5i_Hero_Front_Facing_Right (1).jpg
01 Legion Slim 5i Hero Front Facing Right (1) 1.36 MB
16_Legion_Slim_5i_Hero_Front_Angle (2).jpg
16 Legion Slim 5i Hero Front Angle (2) 1.78 MB
15_Legion_Slim_5i_Heo_Design (2).jpg
15 Legion Slim 5i Heo Design (2) 1.25 MB
14_Legion_Slim_5i_Hero_A_Cover (2).jpg
14 Legion Slim 5i Hero A Cover (2) 1.00 MB
13_Legion_Slim_5i_Hero_Rear (2).jpg
13 Legion Slim 5i Hero Rear (2) 1.37 MB
12_Legion_Slim_5i_Hero_Colorful_Side_Thermal (3).jpg
12 Legion Slim 5i Hero Colorful Side Thermal (3) 1.68 MB
11_Legion_Slim_5i_Tour_Left_Side_Profile_Closed (2).jpg
11 Legion Slim 5i Tour Left Side Profile Closed (2) 0.90 MB
10_Legion_Slim_5i_Tour_Right_Side_Profile (3).jpg
10 Legion Slim 5i Tour Right Side Profile (3) 0.87 MB
09_Legion_Slim_5i_Tour_Left_Side_Profile (2).jpg
09 Legion Slim 5i Tour Left Side Profile (2) 0.87 MB
08_Legion_Slim_5i_Hero_Rear (3).jpg
08 Legion Slim 5i Hero Rear (3) 1.33 MB
07_Legion_Slim_5i_Hero_D_Cover (1).jpg
07 Legion Slim 5i Hero D Cover (1) 1.47 MB
06_Legion_Slim_5i_Hero_Top (3).jpg
06 Legion Slim 5i Hero Top (3) 1.72 MB
05_Legion_Slim_5i_Hero_A_Cover (1).jpg
05 Legion Slim 5i Hero A Cover (1) 1.25 MB
04_Legion_Slim_5i_Hero_Thin (1).jpg
04 Legion Slim 5i Hero Thin (1) 1.35 MB
03_Legion_Slim_5i_Hero_Front_Facing_JD (3).jpg
03 Legion Slim 5i Hero Front Facing JD (3) 2.06 MB
02_Legion_Slim_5i_Hero_Front_Facing_Left (2).jpg
02 Legion Slim 5i Hero Front Facing Left (2) 1.48 MB
01_Legion_Slim_5i_Hero_Front_Facing_Right (2).jpg
01 Legion Slim 5i Hero Front Facing Right (2) 1.41 MB
14_Legion_Slim_5i_Closeup_Ports.jpg
14 Legion Slim 5i Closeup Ports 2.97 MB
13_Legion_Slim_5i_Hero_Family.jpg
13 Legion Slim 5i Hero Family 2.69 MB
10_Legion_Slim_5i_Hero_Lenovo_Vantage.jpg
10 Legion Slim 5i Hero Lenovo Vantage 2.36 MB
09_Legion_5i_Pro_Closeup_Truestrike_Keyboard.jpg
09 Legion 5i Pro Closeup Truestrike Keyboard 1.98 MB
08_Legion_Slim_5i_Hero_Lenovo_AI_Engine.jpg
08 Legion Slim 5i Hero Lenovo AI Engine 2.51 MB
07_Legion_Slim_5i_Hero_Immersive_Display.jpg
07 Legion Slim 5i Hero Immersive Display 1.62 MB
06_Legion_Slim_5i_Closeup_Design_Color.jpg
06 Legion Slim 5i Closeup Design Color 1.78 MB
04_Legion_Slim_5i_Closeup_Coldfront_5_0.jpg
04 Legion Slim 5i Closeup Coldfront 5 0 1.95 MB
03_Legion_Slim_5i_Closeup_Xbox_Game_Pass.jpg
03 Legion Slim 5i Closeup Xbox Game Pass 2.14 MB
02_Legion_Slim_5i_Hero_RTX.jpg
02 Legion Slim 5i Hero RTX 2.58 MB
01_Legion_Slim_5i_Closeup_Display.jpg
01 Legion Slim 5i Closeup Display 2.43 MB
15_Legion_Slim_7i_Gen8_Heo_Design.jpg
15 Legion Slim 7i Gen8 Heo Design 0.96 MB
12_Legion_Slim_7i_Gen8_Hero_Colorful_Side_Thermal.jpg
12 Legion Slim 7i Gen8 Hero Colorful Side Thermal 1.40 MB
06_Legion_Slim_7i_Gen8_Hero_Top.jpg
06 Legion Slim 7i Gen8 Hero Top 1.63 MB
05_Legion_Slim_7i_Gen8_Hero_A_Cover.jpg
05 Legion Slim 7i Gen8 Hero A Cover 1.01 MB
03_Legion_Slim_7i_Gen8_Hero_Front_Facing_JD.jpg
03 Legion Slim 7i Gen8 Hero Front Facing JD 1.90 MB
02_Legion_Slim_7i_Gen8_Hero_Front_Facing_Left.jpg
02 Legion Slim 7i Gen8 Hero Front Facing Left 1.18 MB
01_Legion_Slim_7i_Gen8_Hero_Front_Facing_Right.jpg
01 Legion Slim 7i Gen8 Hero Front Facing Right 1.30 MB
12_Legion_Slim_7i_Hero_Family.jpg
12 Legion Slim 7i Hero Family 2.34 MB
11_Legion_Slim_7i_Hero_Power_Adapter.jpg
11 Legion Slim 7i Hero Power Adapter 1.51 MB
10_Legion_Slim_7i_Closeup_Tobii_Horizon.jpg
10 Legion Slim 7i Closeup Tobii Horizon 1.33 MB
09_Legion_Slim_7i_Closeup_Software.jpg
09 Legion Slim 7i Closeup Software 1.82 MB
08_Legion_Slim_7i_Closeup_Key_Explode.jpg
08 Legion Slim 7i Closeup Key Explode 1.58 MB
07_Legion_Slim_7i_Closeup_165HZ_Gaming.jpg
07 Legion Slim 7i Closeup 165HZ Gaming 2.34 MB
06_Legion_Slim_7i_Hero_Immersive_Display.jpg
06 Legion Slim 7i Hero Immersive Display 1.97 MB
05_Legion_Slim_7i_Hero_Sustainable_Design.jpg
05 Legion Slim 7i Hero Sustainable Design 2.05 MB
04_Legion_Slim_7i_Hero_Legion_Clodfront_V5_0.jpg
04 Legion Slim 7i Hero Legion Clodfront V5 0 1.86 MB
03_Legion_Slim_7i_Hero_XBOX_Game_Pass.jpg
03 Legion Slim 7i Hero XBOX Game Pass 2.27 MB
02_Legion_Slim_7i_Closeup_RTX.jpg
02 Legion Slim 7i Closeup RTX 2.59 MB
01_Legion_Slim_7i_Hero_Livestream_Scenario.jpg
01 Legion Slim 7i Hero Livestream Scenario 2.78 MB
15_Legion_Slim_7_Gen8_Heo_Design.jpg
15 Legion Slim 7 Gen8 Heo Design 0.96 MB
13_Legion_Slim_7_Gen8_Hero_Rear.jpg
13 Legion Slim 7 Gen8 Hero Rear 1.11 MB
09_Legion_Slim_7_Gen8_Tour_Left_Side_Profile.jpg
09 Legion Slim 7 Gen8 Tour Left Side Profile 0.42 MB
08_Legion_Slim_7_Gen8_Hero_Rear.jpg
08 Legion Slim 7 Gen8 Hero Rear 1.09 MB
06_Legion_Slim_7_Gen8_Hero_Top.jpg
06 Legion Slim 7 Gen8 Hero Top 1.63 MB
05_Legion_Slim_7_Gen8_Hero_A_Cover.jpg
05 Legion Slim 7 Gen8 Hero A Cover 1.01 MB
03_Legion_Slim_7_Gen8_Hero_Front_Facing_JD.jpg
03 Legion Slim 7 Gen8 Hero Front Facing JD 1.59 MB
02_Legion_Slim_7_Gen8_Hero_Front_Facing_Left.jpg
02 Legion Slim 7 Gen8 Hero Front Facing Left 1.11 MB
01_Legion_Slim_7_Gen8_Hero_Front_Facing_Right.jpg
01 Legion Slim 7 Gen8 Hero Front Facing Right 1.32 MB
16_Legion_Slim_5_Hero_Front_Angle.jpg
16 Legion Slim 5 Hero Front Angle 1.79 MB
14_Legion_Slim_5_Hero_A_Cover.jpg
14 Legion Slim 5 Hero A Cover 0.93 MB
12_Legion_Slim_5_Hero_Colorful_Side_Thermal.jpg
12 Legion Slim 5 Hero Colorful Side Thermal 1.67 MB
10_Legion_Slim_5_Tour_Right_Side_Profile.jpg
10 Legion Slim 5 Tour Right Side Profile 0.83 MB
08_Legion_Slim_5_Hero_Rear.jpg
08 Legion Slim 5 Hero Rear 1.33 MB
06_Legion_Slim_5_Hero_Top.jpg
06 Legion Slim 5 Hero Top 1.75 MB
05_Legion_Slim_5_Hero_A_Cover.jpg
05 Legion Slim 5 Hero A Cover 1.14 MB
03_Legion_Slim_5_Hero_Front_Facing_JD.jpg
03 Legion Slim 5 Hero Front Facing JD 2.08 MB
02_Legion_Slim_5_Hero_Front_Facing_Left.jpg
02 Legion Slim 5 Hero Front Facing Left 1.45 MB
01_Legion_Slim_5_Hero_Front_Facing_Right.jpg
01 Legion Slim 5 Hero Front Facing Right 1.42 MB
16_Legion_Slim_5_Hero_Front_Angle (1).jpg
16 Legion Slim 5 Hero Front Angle (1) 1.79 MB
15_Legion_Slim_5_Heo_Design.jpg
15 Legion Slim 5 Heo Design 1.25 MB
13_Legion_Slim_5_Hero_Rear.jpg
13 Legion Slim 5 Hero Rear 1.36 MB
12_Legion_Slim_5_Hero_Colorful_Side_Thermal (1).jpg
12 Legion Slim 5 Hero Colorful Side Thermal (1) 1.69 MB
10_Legion_Slim_5_Tour_Right_Side_Profile (1).jpg
10 Legion Slim 5 Tour Right Side Profile (1) 0.86 MB
06_Legion_Slim_5_Hero_Top (1).jpg
06 Legion Slim 5 Hero Top (1) 1.73 MB
04_Legion_Slim_5_Hero_Thin.jpg
04 Legion Slim 5 Hero Thin 1.35 MB
03_Legion_Slim_5_Hero_Front_Facing_JD (1).jpg
03 Legion Slim 5 Hero Front Facing JD (1) 2.10 MB
02_Legion_Slim_5_Hero_Front_Facing_Left (1).jpg
02 Legion Slim 5 Hero Front Facing Left (1) 1.49 MB
01_Legion_Slim_5_Hero_Front_Facing_Right (1).jpg
01 Legion Slim 5 Hero Front Facing Right (1) 1.45 MB
20_Legion_Y34wz-30_Bottom_Ports.jpg
20 Legion Y34wz-30 Bottom Ports 2.64 MB
19_Legion_Y34wz-30_Right_Side_Ports.jpg
19 Legion Y34wz-30 Right Side Ports 1.05 MB
18_Legion_Y34wz-30_Right_Side_Normal_Position.jpg
18 Legion Y34wz-30 Right Side Normal Position 0.36 MB
17_Legion_Y34wz-30_Left_Side_Normal_Position.jpg
17 Legion Y34wz-30 Left Side Normal Position 0.36 MB
16_Legion_Y34wz-30_Right_Side_Highest_Position.jpg
16 Legion Y34wz-30 Right Side Highest Position 0.33 MB
15_Legion_Y34wz-30_Left_Side_Highest_Position.jpg
15 Legion Y34wz-30 Left Side Highest Position 0.33 MB
Najnowsze laptopy Lenovo Legion z serii Slim łączą moc i dopasowują się do graczy którzy tworzą oraz twórców którzy grają.docx
Najnowsze laptopy Lenovo Legion z serii Slim łączą moc i dopasowują się do graczy którzy tworzą oraz 0.58 MB
kontakt dla mediów
Agnieszka Kowalska
Account Manager, Publicis Media
Agnieszka Kowalska

lenovo@publicismedia.com

informacje o firmie

Lenovo (HKSE: 992) (ADR: LNVGY) to globalna firma technologiczna o przychodach rzędu 70 mld USD, zajmująca miejsce #171 w rankingu Fortune Global 500, zatrudniająca 82 000 osób na całym świecie i obsługująca codziennie miliony klientów na 180 rynkach. Skupiając się na śmiałej wizji dostarczania inteligentnych technologii dla wszystkich, Lenovo wykorzystało swój sukces największej na świecie firmy komputerowej poprzez dalszą ekspansję w kluczowych obszarach wzrostu, takich jak serwery, pamięci masowe, urządzenia mobilne, rozwiązania i usługi. Ta transformacja wraz ze zmieniającymi świat innowacjami Lenovo buduje bardziej integracyjne, godne zaufania i zrównoważone społeczeństwo cyfrowe dla każdego i wszędzie. Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź stronę https://www.lenovo.com i zapoznaj się z najnowszymi wiadomościami za pośrednictwem naszego StoryHub.