technologie

Nowa marka laptopów i komputerów gamingowych Lenovo – Lenovo LOQ Gaming

23.03.2023 | Lenovo
  • Lenovo LOQ jest skierowana do graczy, którzy stawiają pierwsze kroki w świecie gamingu, oferując im wydajne i przyszłościowe komputery, które czerpią z DNA znanej i lubianej na całym świecie marki Lenovo Legion.
  • Laptopy Lenovo LOQ są dostępne w rozmiarach 16 i 15 cali z Windows 11, w konfiguracjach z procesorami 13. generacji Intel® Core lub AMD Ryzen™ 7000, oraz w kartami graficznymi NVIDIA® GeForce RTX™ serii 40XX.
  • Lenovo LOQ Tower oferuje świetny design, możliwości modyfikacji podzespołów oraz wiele możliwych konfiguracji odpowiadających potrzebom graczy.

loq 1

23 marca 2023 – Granie w gry nie musi odbywać się wyłącznie na sprzęcie z najwyższej półki. Ogłoszona dziś marka Lenovo LOQ — wymawiane "lock" — pozwala nowym graczom na podjęcie pierwszych kroków w ich gamingowych podróżach. Prezentowane dziś urządzenia umożliwiają odkrywanie nowych wirtualnych światów oraz łączenie się z innymi graczami za pomocą sprzętu, który w pełni spełni ich oczekiwania i nie będzie wiązał się z dużym wydatkiem. Nowa linia laptopów gamingowych Lenovo LOQ obejmuje laptopy Lenovo LOQ 16IRH8 i Lenovo LOQ 15IRH8 z procesorem Intel, komputer stacjonarny Lenovo LOQ Tower 17IRB8 oraz laptopy Lenovo LOQ 16APH8 i Lenovo LOQ 15APH8 z procesorem AMD. Lenovo LOQ inspiruje się serią Lenovo Legion, czyli legendarną marką premium świata gamingu. Lenovo LOQ czerpie z niej więcej niż tylko cechy konstrukcyjne, takie jak porty umieszczone z tyłu urządzenia i jednakowo stylizowane ‘O’ w logo obu marek. Te dwie serie uzupełniają się dostarczając jeszcze szerszej społeczności graczy emocje płynące z rozgrywki w ich ulubione tytuły.

Nowa marka Lenovo LOQ reprezentuje nasze zaangażowanie w dążenie do doskonałości w dziedzinie gier i produktów komputerowych, które są przeznaczone nie tylko dla najlepszych graczy w gamingowej społeczności, ale także dla tych, którzy stawiają swoje pierwsze gamingowe kroki” powiedział Jun Ouyang, Wiceprezes i Dyrektor Generalny Segmentu Consumer Business, Intelligent Devices Group w Lenovo.Lenovo LOQ przełamuje bariery wejścia dla graczy, umożliwiając im rozpoczęcie wspólnych i dających mnóstwo radości przygód związanych ze światem gamingu.””.

Laptopy gamingowe Lenovo LOQ — Przecierają nowe szlaki w grach, jednocześnie łącząc graczy w prawdziwym świecie

log 2

Nowi gracze będą mogli cieszyć się dużym wyborem dzięki gamingowemu portfolio Lenovo LOQ, bez względu na preferowany rozmiar ekranu (15 lub 16 cali), procesor (do 13. gen. Intel Core lub AMD Ryzen z serii 7000) czy grafikę (NVIDIA GeForce RTX 4060). Laptopy gamingowe Lenovo LOQ z procesorami graficznymi NVIDIA posiadają przełącznik MUX, który podczas rozgrywki umożliwia pominięcie zintegrowanego procesora graficznego poprzez NVIDIA Advanced Optimus. Pozwala to kartom graficznym NVIDIA na jeszcze lepszą optymalizację, co przekłada się na wyższą liczbę klatek na sekundę i mniejsze opóźnienia, dzięki czemu gry działają płynniej i wyglądają jeszcze lepiej. Gdy komputer nie jest wykorzystywany do gier, przełącznik MUX pozwala laptopowi korzystać ze zintegrowanej grafiki, optymalizując czas pracy na baterii.

Podzespoły Lenovo LOQ są chłodzone przez maksymalnie cztery rurki cieplne, dwa 85-milimetrowe, szybkie wentylatory 12V oraz bardzo duże wloty i wyloty powietrza, które łącznie zapewniają do 135W TDP, zapewniając odpowiednio niskie temperatury i poziom głośności urządzenia, które nie będą przeszkadzać np. w bibliotece czy przestrzeni coworkingowej. Ciesz się niesamowitymi wrażeniami w grach na 16-calowym ekranie (350 nit 16:10 WQXGA 165Hz VRR) dostępnym1 w Lenovo LOQ 16IRH8 i Lenovo LOQ 16APH8 lub dzięki Lenovo LOQ 15IRH8 oraz Lenovo LOQ 15APH8 wyposażone w 15-calowe ekrany (350 nit 16:9 WQHD 165Hz VRR1). Oba urządzenia obsługują także technologię NVIDIA G-SYNC, która pozwala graczom zanurzyć się w świecie o żywych kolorach, wyrazistym kontraście i szybkiej częstotliwości odświeżania, dzięki czemu każdy ruch i akcje są płynne.

Zainstalowany Lenovo LA AI Chip na wszystkich laptopach Lenovo LOQ — ten sam, który można znaleźć w najnowszych laptopach Lenovo Legion — wykorzystuje Lenovo AI Engine+ do dynamicznego dostosowania mocy i wydajności termicznej, optymalizując liczbę klatek na sekundę w grze. Wykorzystuje nawet uczenie maszynowe do analizy nawyków użytkowania, aby z czasem jeszcze bardziej poprawić wydajność w grach.

log 3

Wszystkie laptopy Lenovo LOQ są dostępne z maksymalnie 16GB pamięci RAM 5600MHz DDR5 i obsługują do 32 GB pamięci RAM oraz do 1 TB dysku SSD PCIe (sprzedawanych oddzielnie).2 Wszystkie laptopy mogą być w przyszłości rozbudowywane dzięki dwóm gniazdom na pamięć RAM i dwóm gniazdom PCIe umożliwiającym zwiększenie pamięci RAM i pamięci masowej.

16-calowe gamingowe laptopy Lenovo LOQ wyposażone są w baterię o mocy 80 Wh zapewniającą do 7 godzin pracy3  z obsługą technologii Super Rapid Charge Pro4, która umożliwia szybsze ładowanie i dłuższą żywotność baterii podczas pracy poza domem. Jednocześnie 15-calowe laptopy Lenovo LOQ mają baterię 60Whr zapewniającą do 6 godzin pracy na baterii3 z obsługą Super Rapid Charge5. Wszystkie laptopy są wyposażone w port USB-C, który obsługuje ładowanie 140 W, zapewniając dodatkową mobilność w podróży.

loq 4

Zarówno 15-, jak i 16-calowe laptopy Lenovo LOQ są wyposażone w pełnowymiarową klawiaturę do gier Lenovo z klawiaturą numeryczną, skokiem klawiszy wynoszącym 1,5 mm, technologią 100% anti-ghosting zapewniającą błyskawiczną aktywację i precyzyjną kontrolę oraz opcjonalnym 4-strefowym podświetleniem RGB. Wszystko jest umieszczone w wytrzymałej polimerowej obudowie Storm Grey1 przetestowanej zgodnie z normami MIL-STD 810H6, z nowym logo Lenovo LOQ umieszczonym w widocznym miejscu na pokrywie laptopa. 

log 6

Lenovo LOQ Tower 17IRB8

Lenovo LOQ Tower to oczywisty wybór dla początkujących graczy, którzy chcą mieć komputer stacjonarny zapewniający świetną zabawę już na starcie, z możliwością rozbudowy w przyszłości i ciekawym designem. Przednia część przestronnej 17-litrowej obudowy z niebieskimi akcentami w postaci pasków 2D i 3D to ukłon w stronę gamingowego DNA Lenovo Legion, który nie tylko wygląda atrakcyjnie, ale także zapewnia zwiększoną wentylację, która pozwala „oddychać” procesorowi Intel Core i7-13700 13. generacji i najnowszej grafice NVIDIA RTX z serii 40XX podczas intensywnych sesji gamingowych. Pamięć można rozszerzyć do 32GB 3200MHz DDR4 RAM, a rozbudowane opcje pamięci masowej obejmują do 2TB 3,5" 7200RPM SATA HDD2, 1TB PCIe NVMe™ TLC M.2 2280 SSD2 oraz obsługę do 1 SSD i 2 HDD (sprzedawanych oddzielnie). Komputer łączy się z siecią za pomocą Wi-Fi 6e7 lub przez port LAN 2,5Ghz. Lenovo LOQ Tower 17IRB8 to również bardzo ciekawa i przestronna obudowa, która zapewnia miejsce na wiele modyfikacji.

log 7


Podobnie jak Lenovo Legion, wszystkie urządzenia Lenovo LOQ są wyposażone w system Windows 11 oraz 3 darmowe miesiące Xbox Game Pass Ultimate8,9 dzięki czemu nowi gracze mogą skonfigurować swoje nowe komputery i od razu przejść do gry. Dzięki aplikacji Lenovo Legion Arena użytkownicy mogą zapisywać wszystkie ulubione tytuły na różnych platformach w jednej centralnej bibliotece, co zapewnia łatwy dostęp i szybkie uruchamianie. W zestawie znajduje się także aplikacja Lenovo Vantage, która oferuje możliwość dostosowania i zmaksymalizowania wydajności urządzenia dzięki zestawowi wszystkich narzędzi w jednym miejscu, w tym overclockingu, sterowania, tuningu wydajności AI oraz pulpitu nawigacyjnego ze wszystkimi najważniejszymi danymi o  wydajności podzespołów wyświetlanych w czasie rzeczywistym. Dźwięk 3D Nahimic od SteelSeries oraz proste sterowanie miksowaniem i strumieniowaniem dźwięku przekładają się na krystalicznie czystą komunikację między członkami drużyny podczas rozgrywki. Każde urządzenie Lenovo LOQ kwalifikuje się również do usługi Lenovo Premium Care10, zaawansowanego wsparcia,  zapewniającego spersonalizowaną pomoc ekspertów w zakresie sprzętu i oprogramowania z szybką naprawą w razie potrzeby.

Ceny i dostępność w Polsce podamy wkrótce.

1 Opcje kolorów i paneli mogą się różnić w zależności od regionu i dostępności. Firma Lenovo zastrzega sobie prawo do zmiany oferty, funkcji i specyfikacji produktów w dowolnym momencie bez powiadomienia.

2 Rzeczywista dostępna pojemność jest mniejsza i zmienia się ze względu na wiele czynników, w tym formatowanie, partycjonowanie i system operacyjny itp. Dostępna pojemność może ulec zmianie wraz z aktualizacją oprogramowania.

3 Wszystkie informacje dotyczące żywotności baterii są przybliżone i oparte na testach wewnętrznych w optymalnych warunkach laboratoryjnych i sieciowych. Rzeczywista wydajność baterii będzie się różnić i zależeć od wielu czynników, w tym konfiguracji produktu i sposobu jego użytkowania, oprogramowania, warunków pracy, funkcji bezprzewodowych, ustawień zarządzania energią, jasności ekranu i innych czynników. Maksymalna pojemność baterii będzie naturalnie zmniejszać się wraz z upływem czasu i użytkowaniem. 

4 Super Rapid Charge Pro: 10-minutowe ładowanie wynosi do 0~40% pojemności, 30-minutowe ładowanie wynosi do 0~80% pojemności, 60-minutowe ładowanie wynosi do 0~100% pojemności.

5 Super Rapid Charge: 10min ładowania 0~30% pojemności, 30min ładowania 0~70% pojemności, 80min ładowania 0~100% pojemności

6 MIL-STD 810H ustanawia metodologię testowania produktów na obciążenia środowiskowe.  Wszystkie testy laboratoryjne mają swoje ograniczenia i dlatego konsumenci nie powinni zakładać, że komputer, który przejdzie test laboratoryjny, przetrwa również w warunkach rzeczywistych, gdy zostanie poddany takim samym obciążeniom.  Nadużycia, takie jak te zawarte w normie MIL-STD 810H, nie są objęte gwarancją.

7 Wymaga osobno zakupionego routera Wi-Fi i planu, który może się różnić w zależności od lokalizacji. Obowiązują dodatkowe warunki, postanowienia i/lub opłaty.  Szybkość połączenia zależy od lokalizacji, środowiska, warunków sieciowych i innych czynników.

8 Wymagana karta kredytowa. Jeśli nie zrezygnujesz, po zakończeniu okresu promocyjnego zostaniesz obciążony bieżącą, regularną stawką członkowską. Obowiązują warunki i wyłączenia. Po zakończeniu okresu promocyjnego aktywne członkostwo jest wymagane do korzystania z gier i trybu online. Katalog gier różni się w zależności od czasu, regionu i urządzenia. DLC sprzedawane oddzielnie; jeśli gra zostanie usunięta z katalogu lub członkostwo wygaśnie, aby skorzystać z DLC, trzeba będzie kupić grę oddzielnie. Jeśli jesteś już użytkownikiem Xbox Live Gold i/lub Game Pass na konsole i komputery PC, wszelkie dni pozostałe w ramach członkostwa zostaną przeliczone na Ultimate przy użyciu przelicznika. Przyszłe wykupienie kodu również podlega przelicznikowi. Wszystkie konwersje na Ultimate są ostateczne. Szczegóły i wymagania systemowe na stronie www.xbox.com/gamepass. Oferta ważna na wszystkich rynkach Xbox Game Pass z wyłączeniem Rosji. Digital Direct: materiały cyfrowe zostaną dostarczone bezpośrednio do urządzenia podczas konfiguracji; kody nie są wymagane.

9 Obecni abonenci Xbox Game Pass otrzymają dodatkowe 3 miesiące dodane do swojej subskrypcji.

10 Oferta Premium Care jest zależna od dostępności. Poziomy usług mogą się różnić w zależności od lokalizacji geograficznej. Lenovo zastrzega sobie prawo do zmiany oferty i specyfikacji produktów w dowolnym momencie, bez powiadomienia.

11 Ceny mogą nie zawierać podatku, nie obejmują wysyłki ani opcji i mogą ulec zmianie bez powiadomienia; obowiązują dodatkowe warunki. Ceny u sprzedawców mogą się różnić. Daty wprowadzenia na rynek i opcje kolorystyczne mogą się różnić w zależności od regionu geograficznego, a produkty mogą być dostępne tylko na wybranych rynkach. Wszystkie oferty zależą od dostępności. Firma Lenovo zastrzega sobie prawo do zmiany oferty, funkcji i specyfikacji produktów w dowolnym momencie bez powiadomienia.

12 Funkcje mogą się różnić w zależności od regionu geograficznego i mogą być dostępne tylko na wybranych rynkach. Wszystkie oferty zależą od dostępności. Firma Lenovo zastrzega sobie prawo do zmiany oferty, funkcji i specyfikacji produktów w dowolnym czasie i bez powiadomienia.

13 Maksymalna obsługiwana szybkość pamięci może się różnić i jest zależna od procesora.

LENOVO, LENOVO LEGION i LENOVO LOQ są znakami towarowymi firmy Lenovo. Intel, Intel Core i vPro są znakami towarowymi firmy Intel Corporation lub jej spółek zależnych w Stanach Zjednoczonych i/lub innych krajach. AMD, RYZEN, Radeon i FreeSync są znakami towarowymi firmy Advanced Micro Devices. NVIDIA, GEFORCE i RTX są znakami towarowymi NVIDIA Corporation. Inc. Wi-Fi jest znakiem towarowym Wi-Fi Alliance. USB Type-C® i USB-C® są zarejestrowanymi znakami towarowymi firmy USB Implementers Forum. Znak słowny i logo Bluetooth® są zarejestrowanymi znakami towarowymi należącymi do Bluetooth SIG, Inc. i wszelkie wykorzystanie tych znaków przez Lenovo odbywa się na podstawie licencji. Wszystkie inne znaki towarowe są własnością ich właścicieli. ©2023 Lenovo

kontakt dla mediów
Agnieszka Kowalska
Account Manager, Publicis Media
Agnieszka Kowalska

lenovo@publicismedia.com

informacje o firmie

O firmie Lenovo

Lenovo (HKSE: 992) (ADR: LNVGY) to globalna firma technologiczna o przychodach rzędu 70 mld USD, zajmująca miejsce #171 w rankingu Fortune Global 500, zatrudniająca 82 000 osób na całym świecie i obsługująca codziennie miliony klientów na 180 rynkach. Skupiając się na śmiałej wizji dostarczania inteligentnych technologii dla wszystkich, Lenovo wykorzystało swój sukces największej na świecie firmy komputerowej poprzez dalszą ekspansję w kluczowych obszarach wzrostu, takich jak serwery, pamięci masowe, urządzenia mobilne, rozwiązania i usługi. Ta transformacja wraz ze zmieniającymi świat innowacjami Lenovo buduje bardziej integracyjne, godne zaufania i zrównoważone społeczeństwo cyfrowe dla każdego i wszędzie. Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź stronę https://www.lenovo.com i zapoznaj się z najnowszymi wiadomościami za pośrednictwem naszego StoryHub.

załączniki

01_LOQ_Tower_Closeup_CPU.jpg
01 LOQ Tower Closeup CPU 1.40 MB
03_Lenovo_LOQ_16Inch_Hero_Front_Facing_JD.jpg
03 Lenovo LOQ 16Inch Hero Front Facing JD 1.86 MB
02_Lenovo_LOQ_16Inch_Hero_Front_Facing_Right.jpg
02 Lenovo LOQ 16Inch Hero Front Facing Right 1.39 MB
01_Lenovo_LOQ_16Inch_Hero_Front_Facing_Left.jpg
01 Lenovo LOQ 16Inch Hero Front Facing Left 1.38 MB
16_Lenovo_LOQ_15Inch_Tour_Left_Side_Profile.jpg
16 Lenovo LOQ 15Inch Tour Left Side Profile 0.87 MB
14_Lenovo_LOQ_15APH8_Hero_A_Cover.jpg
14 Lenovo LOQ 15APH8 Hero A Cover 1.31 MB
13_Lenovo_LOQ_15APH8_Hero_Rear.jpg
13 Lenovo LOQ 15APH8 Hero Rear 1.21 MB
10_Lenovo_LOQ_15Inch_Hero_Top_View.jpg
10 Lenovo LOQ 15Inch Hero Top View 1.67 MB
09_Lenovo_LOQ_15Inch_Hero_Front_Semi_Closed.jpg
09 Lenovo LOQ 15Inch Hero Front Semi Closed 1.21 MB
07_Lenovo_LOQ_15Inch_Hero_A_D_Cover.jpg
07 Lenovo LOQ 15Inch Hero A D Cover 1.37 MB
05_Lenovo_LOQ_15Inch_Hero_Right_Profile.jpg
05 Lenovo LOQ 15Inch Hero Right Profile 1.51 MB
03_Lenovo_LOQ_15Inch_Hero_Front_Facing_JD.jpg
03 Lenovo LOQ 15Inch Hero Front Facing JD 1.88 MB
01_Lenovo_LOQ_15Inch_Hero_Front_Facing_Left.jpg
01 Lenovo LOQ 15Inch Hero Front Facing Left 1.34 MB
15_LOQ Tower_Closeup_Side_Vent.jpg
15 LOQ Tower Closeup Side Vent 1.67 MB
13_LOQ Tower_Closeup_Top.jpg
13 LOQ Tower Closeup Top 1.65 MB
09_LOQ Tower_Hero_Top.jpg
09 LOQ Tower Hero Top 1.23 MB
08_LOQ Tower_Hero_Front_Facing_Left.jpg
08 LOQ Tower Hero Front Facing Left 1.25 MB
07_LOQ Tower_Hero_Front_Facing_Right.jpg
07 LOQ Tower Hero Front Facing Right 1.26 MB
04_LOQ Tower_Hero_Front_Facing_Left.jpg
04 LOQ Tower Hero Front Facing Left 1.31 MB
03_LOQ Tower_Hero_Front_Facing_Right.jpg
03 LOQ Tower Hero Front Facing Right 1.27 MB
02_LOQ Tower_Hero_Front_Facing.jpg
02 LOQ Tower Hero Front Facing 1.21 MB
01_LOQ Tower_Hero_Rear_View.jpg
01 LOQ Tower Hero Rear View 1.28 MB
06b_LOQ_Tower_Ports.jpg
06b LOQ Tower Ports 7.95 MB
06a_LOQ_Tower_Ports.jpg
06a LOQ Tower Ports 1.87 MB
05_LOQ_Tower_Hero_Air_Flow_2.jpg
05 LOQ Tower Hero Air Flow 2 1.77 MB
03_LOQ_Tower_Hero_Gaming.jpg
03 LOQ Tower Hero Gaming 7.42 MB
02_LOQ_Tower_Closeup_GPU.jpg
02 LOQ Tower Closeup GPU 1.78 MB
01_LOQ_Tower_Closeup_CPU.jpg
01 LOQ Tower Closeup CPU 1.40 MB
14_Lenovo_LOQ_16IRH8_Hero_A_Cover.jpg
14 Lenovo LOQ 16IRH8 Hero A Cover 1.40 MB
13_Lenovo_LOQ_16IRH8_Hero_Rear.jpg
13 Lenovo LOQ 16IRH8 Hero Rear 1.28 MB
11_Lenovo_LOQ_16Inch_Hero_Back_Ports_Lights.jpg
11 Lenovo LOQ 16Inch Hero Back Ports Lights 1.14 MB
10_Lenovo_LOQ_16Inch_Hero_Top_View.jpg
10 Lenovo LOQ 16Inch Hero Top View 1.69 MB
07_Lenovo_LOQ_16Inch_Hero_A_D_Cover.jpg
07 Lenovo LOQ 16Inch Hero A D Cover 1.30 MB
06_Lenovo_LOQ_16IRH8_Hero_Thin.jpg
06 Lenovo LOQ 16IRH8 Hero Thin 1.10 MB
05_Lenovo_LOQ_16Inch_Hero_Right_Profile.jpg
05 Lenovo LOQ 16Inch Hero Right Profile 1.57 MB
04_Lenovo_LOQ_16Inch_Hero_Front.jpg
04 Lenovo LOQ 16Inch Hero Front 1.04 MB
03_Lenovo_LOQ_16Inch_Hero_Front_Facing_JD (1).jpg
03 Lenovo LOQ 16Inch Hero Front Facing JD (1) 1.88 MB
02_Lenovo_LOQ_16Inch_Hero_Front_Facing_Right (1).jpg
02 Lenovo LOQ 16Inch Hero Front Facing Right (1) 1.41 MB
01_Lenovo_LOQ_16Inch_Hero_Front_Facing_Left (1).jpg
01 Lenovo LOQ 16Inch Hero Front Facing Left (1) 1.41 MB
16_Lenovo_LOQ_15Inch_Tour_Left_Side_Profile (1).jpg
16 Lenovo LOQ 15Inch Tour Left Side Profile (1) 0.86 MB
14_Lenovo_LOQ_15IRH8_Hero_A_Cover.jpg
14 Lenovo LOQ 15IRH8 Hero A Cover 1.32 MB
13_Lenovo_LOQ_15IRH8_Hero_Rear.jpg
13 Lenovo LOQ 15IRH8 Hero Rear 1.22 MB
11_Lenovo_LOQ_15Inch_Hero_Back_Ports_Lights.jpg
11 Lenovo LOQ 15Inch Hero Back Ports Lights 1.09 MB
07_Lenovo_LOQ_15Inch_Hero_A_D_Cover (1).jpg
07 Lenovo LOQ 15Inch Hero A D Cover (1) 1.23 MB
05_Lenovo_LOQ_15Inch_Hero_Right_Profile (1).jpg
05 Lenovo LOQ 15Inch Hero Right Profile (1) 1.53 MB
04_Lenovo_LOQ_15Inch_Hero_Front.jpg
04 Lenovo LOQ 15Inch Hero Front 1.02 MB
03_Lenovo_LOQ_15Inch_Hero_Front_Facing_JD (1).jpg
03 Lenovo LOQ 15Inch Hero Front Facing JD (1) 1.76 MB
02_Lenovo_LOQ_15Inch_Hero_Front_Facing_Right.jpg
02 Lenovo LOQ 15Inch Hero Front Facing Right 1.45 MB
01_Lenovo_LOQ_15Inch_Hero_Front_Facing_Left (1).jpg
01 Lenovo LOQ 15Inch Hero Front Facing Left (1) 1.37 MB
13_B_Lenovo_LOQ_Hero_Family.jpg
13 B Lenovo LOQ Hero Family 2.68 MB
13_A_Lenovo_LOQ_Hero_Family.jpg
13 A Lenovo LOQ Hero Family 2.58 MB
12_Lenovo_LOQ_15IRH8_Closeup_Keyboard.jpg
12 Lenovo LOQ 15IRH8 Closeup Keyboard 1.87 MB
11_B_Lenovo_LOQ_15IRH8_Closeup_Port.jpg
11 B Lenovo LOQ 15IRH8 Closeup Port 2.13 MB
11_A_Lenovo_LOQ_15IRH8_Closeup_Port.jpg
11 A Lenovo LOQ 15IRH8 Closeup Port 2.33 MB
10_Lenovo_LOQ_15_Hero_Motherboard_Layout.jpg
10 Lenovo LOQ 15 Hero Motherboard Layout 2.21 MB
09_Lenovo_LOQ_15_Closeup_Thermal_Explosion.jpg
09 Lenovo LOQ 15 Closeup Thermal Explosion 1.65 MB
08_Lenovo_LOQ_15IRH8_Hero_Airflow.jpg
08 Lenovo LOQ 15IRH8 Hero Airflow 2.37 MB
07_Lenovo_LOQ_15IRH8_Hero_Immersive_Display.jpg
07 Lenovo LOQ 15IRH8 Hero Immersive Display 2.12 MB
06_Lenovo_LOQ_15IRH8_Hero_Durability.jpg
06 Lenovo LOQ 15IRH8 Hero Durability 2.31 MB
05_Lenovo_LOQ_15_Closeup_AI_Chip.jpg
05 Lenovo LOQ 15 Closeup AI Chip 2.60 MB
04_Lenovo_LOQ_15IRH8_Closeup_Display.jpg
04 Lenovo LOQ 15IRH8 Closeup Display 1.64 MB
03_Lenovo_LOQ_15IRH8_Hero_XBOX_Game_Pass.jpg
03 Lenovo LOQ 15IRH8 Hero XBOX Game Pass 2.11 MB
02_Lenovo_LOQ_15IRH8_Hero_RTX.jpg
02 Lenovo LOQ 15IRH8 Hero RTX 2.11 MB
01_Lenovo_LOQ_15IRH8_Closeup_RGB_Keyboard.jpg
01 Lenovo LOQ 15IRH8 Closeup RGB Keyboard 2.28 MB
16_Lenovo_LOQ_16Inch_Tour_Left_Side_Profile.jpg
16 Lenovo LOQ 16Inch Tour Left Side Profile 0.88 MB
13_Lenovo_LOQ_16APH8_Hero_Rear.jpg
13 Lenovo LOQ 16APH8 Hero Rear 1.28 MB
10_Lenovo_LOQ_16Inch_Hero_Top_View (1).jpg
10 Lenovo LOQ 16Inch Hero Top View (1) 1.67 MB
05_Lenovo_LOQ_16Inch_Hero_Right_Profile (1).jpg
05 Lenovo LOQ 16Inch Hero Right Profile (1) 1.55 MB
04_Lenovo_LOQ_16Inch_Hero_Front (1).jpg
04 Lenovo LOQ 16Inch Hero Front (1) 1.04 MB
kontakt dla mediów
Agnieszka Kowalska
Account Manager, Publicis Media
Agnieszka Kowalska

lenovo@publicismedia.com

informacje o firmie

O firmie Lenovo

Lenovo (HKSE: 992) (ADR: LNVGY) to globalna firma technologiczna o przychodach rzędu 70 mld USD, zajmująca miejsce #171 w rankingu Fortune Global 500, zatrudniająca 82 000 osób na całym świecie i obsługująca codziennie miliony klientów na 180 rynkach. Skupiając się na śmiałej wizji dostarczania inteligentnych technologii dla wszystkich, Lenovo wykorzystało swój sukces największej na świecie firmy komputerowej poprzez dalszą ekspansję w kluczowych obszarach wzrostu, takich jak serwery, pamięci masowe, urządzenia mobilne, rozwiązania i usługi. Ta transformacja wraz ze zmieniającymi świat innowacjami Lenovo buduje bardziej integracyjne, godne zaufania i zrównoważone społeczeństwo cyfrowe dla każdego i wszędzie. Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź stronę https://www.lenovo.com i zapoznaj się z najnowszymi wiadomościami za pośrednictwem naszego StoryHub.