wydarzenia nauka/edukacja/szkolenia

Studenci PG zaprezentują najciekawsze projekty badawcze

21.02.2023 | Politechnika Gdańska

Algorytm, który wykryje, czy tekst napisany jest przez człowieka czy przez sztuczną inteligencję, system wykrywania stanu kierowcy z wykorzystaniem obrazowania multimodalnego i algorytmów uczenia maszynowego czy „BrainBot” do sterowania pojazdów za pomocą EEG to tylko niektóre zrealizowane przez  studentów studiów II stopnia Wydziału Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki projekty badawcze. Który, spośród niemal 80-ciu zostanie wybranym najlepszym, dowiemy się 23 lutego podczas uroczystości wręczenia nagród połączonej z prezentacją projektów. 

 

Uroczyste podsumowanie drugiej edycji przedmiotu Projekt badawczy na studiach II stopnia na Wydziale Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki PG, podczas którego autorom najlepszych prac zostaną wręczone nagrody i odbędzie się prezentacja nagrodzonych i wyróżnionych projektów, zostanie połączona z inauguracją studiów II stopnia na WETI.

Wydarzenie odbędzie się 23 lutego, o godz. 9.15. Prezentacja projektów przez studentów potrwa ok. 1,5 godz.

Miejsce: Audytorium 1 (budynek B Wydziału Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej – nr 42 na mapie kampusu).

kontakt dla mediów
Politechnika Gdańska
Biuro Prasowe Politechniki Gdańskiej

biuro.prasowe@pg.edu.pl

tel: 58/347 29 99

informacje o firmie
kontakt dla mediów
Politechnika Gdańska
Biuro Prasowe Politechniki Gdańskiej

biuro.prasowe@pg.edu.pl

tel: 58/347 29 99

informacje o firmie