turystyka/wypoczynek

Emirates oferują korzystne rozwiązania dla partnerskich biur podróży dzięki Emirates Gateway

18.02.2021 | Emirates

18 lutego 2021 r. – Warszawa, Polska – Już od 1 lipca 2021 r. linie Emirates będą oferować swoim partnerskim biurom podróży dostęp do ekskluzywnych, obszernych treści dzięki platformie Emirates Gateway, z obsługą standardu NDC. Od tego momentu zacznie też obowiązywać dopłata za wszystkie rezerwacje dokonane za pośrednictwem globalnych systemów dystrybucji (GDS).

Jest to następstwo uruchomienia Emirates Gateway w październiku ubiegłego roku i stanowi kamień milowy w planach Emirates, mających na celu zaspokojenie dynamicznego rynku przez zapewnienie partnerom handlowym wyboru opcji połączeń oraz do zagwarantowania zróżnicowanych produktów i korzyści w różnych kanałach.

- Naszym celem jest umożliwienie naszym partnerom handlowym jeszcze lepszej obsługi klientów. Przedstawiamy więc kolejny zestaw nowych funkcji i benefitów dostępnych w Emirates Gateway. Uruchomienie platformy ma rozwiązać ograniczenia aktualnie używanych, starszych systemów i zapewnić szeroką gamę dodatkowego kontentu i funkcjonalności dla agentów – powiedział Adnan Kazim, dyrektor handlowy Emirates.

- Cieszy nas wsparcie i pozytywne opinie, które otrzymaliśmy do tej pory od naszych partnerów handlowych i GDS. Linie Emirates mocno wierzą w dobre, długoterminowe relacje ze wszystkimi graczami w branży podróżniczej oraz to, że będziemy kontynuować pracę i pielęgnować relacje, które budowaliśmy przez lata, nadal zapewniając doskonałą wartość i obsługę – dodał Adnan Kazim.

Agencje, które nie zarejestrują się w Emirates Gateway, będą nadal miały dostęp do EDIFACT za pośrednictwem partnerów Emirates Global Distribution Systems (GDS), takich jak Amadeus, Travelport, Travelsky, Infini czy Sirena. W celu zniwelowania wyższych kosztów, jakie Emirates ponoszą w ramach dystrybucji GDS, rezerwacje dokonane za pośrednictwem GDS od 1 lipca 2021 r. będą podlegać dopłacie dystrybucyjnej w wysokości od 14 do 25 USD za bilet, w zależności od długości sektora.

Emirates ściśle współpracują ze wszystkimi zainteresowanymi partnerami handlowymi, aby wprowadzić ich w szczegóły dotyczące Emirates Gateway. Przewoźnik zapewnia im dostęp do jak najszerszej gamy produktów taryfowych Emirates, w tym do wyjątkowego kontentu, niedostępnego w kanałach pośrednich. Rezerwacje poprzez Emirates Gateway nie będą wiązały się z dopłatą dystrybucyjną.

Od 1 lipca 2021 r. agenci mogą uzyskać dostęp do ekskluzywnej, obszernej zawartości Emirates Gateway, w tym do:

  • zróżnicowanych cen, takich jak specjalne taryfy promocyjne i przedsprzedaż;
  • możliwości sprzedaży nadbagażu, umożliwiając tym samym lepszą obsługę klienta;
  • dostępu do bogatych treści;
  • zróżnicowanych cen wybranych usług dodatkowych;
  • szybszego dostępu do nowych produktów pomocniczych.

Dostęp do treści Emirates Gateway można uzyskać za pomocą trzech elastycznych rozwiązań dostępu:

  • Emirates Booking Portal: przyjazny dla użytkownika portal rezerwacji dostępny w 16 językach, połączony bezpośrednio z systemami rezerwacji Emirates, który upraszcza rezerwację, sprzedaż biletów i obsługę po wystawieniu biletów Emirates.
  • Emirates Gateway Direct: zapewnia dostęp do treści Emirates za pośrednictwem interfejsów API i systemów NDC zgodnych ze standardem IATA, umożliwiając naszym partnerom handlowym tworzenie aplikacji spełniających ich potrzeby
  • Emirates Gateway Sync: uproszczone łącze do produktów i usług Emirates oferowanych przez wiodących w branży, zarejestrowanych w IATA, certyfikowanych partnerów technologicznych Emirates

Biura podróży zainteresowane Emirates Gateway mogą uzyskać więcej informacji na portalu Emirates Partners (emirates.partners) lub skontaktować się z zespołem sprzedaży Emirates.

kontakt dla mediów
Marta Ortiz
Account Executive, Emirates
Marta Ortiz

marta.ortiz@mslgroup.com

tel: +48 22 448 98 00

informacje o firmie

O Emirates

Od momentu założenia w 1985 r. linie Emirates otrzymały ponad 500 międzynarodowych nagród za niezrównanej jakości obsługę pasażera.

Linie mają siedzibę w Dubaju, jednym z niewielu miast na świecie, które realizuje politykę otwartych przestworzy, i obok 150 innych linii lotniczych prowadzą działalność na zasadach swobodnej i uczciwej konkurencji.

Flota linii składa się z 270 szerokokadłubowych maszyn, w tym 12 samolotów towarowych, i należy do najmłodszych w przestworzach. Obecnie linie Emirates oczekują na dostawę 214 samolotów.

Linie Emirates obsługują loty w 157 kierunkach w 83 krajach Europy, Ameryki Północnej i Południowej, Bliskiego Wschodu, Afryki, Azji Południowej, Dalekiego Wschodu i Australazji.

Zapraszamy na stronę Emirates www.emirates.com

załączniki

więcej z kategorii turystyka/wypoczynek