zdrowie turystyka/wypoczynek

Emirates testują aplikację mobilną TrustOne

02.02.2021 | Emirates

2 lutego 2021 r. – Warszawa, Polska – Emirates nawiązały współpracę z GE Digital Aviation Software i TE Food, aby przetestować TrustOne, aplikację mobilną, która umożliwia pasażerom poddanie się testom PCR COVID-19 po specjalnych obniżonych cenach. Aplikacja, stworzona we współpracy firm GE Digital Aviation Software i TE Food, pomaga pasażerom przestrzegać najnowszych przepisów i protokołów, dzięki czemu podróżowanie jest bezproblemowe i wygodniejsze.

Dzięki aplikacji pasażerom Emirates z nadchodzącą rezerwacją lotów oferowane będą specjalne stawki za testy PCR COVID-19  za pośrednictwem Eurofins - światowego niezależnego lidera rynku usług testowych i laboratoryjnych - w jednym z jego laboratoriów na całym świecie. Pasażerowie mogą również zarządzać wszystkimi powiązanymi informacjami w jednym miejscu, w tym wyszukiwać lokalizacji laboratoriów, rezerwować terminy i odbierać wyniki testów przy minimalnych wymaganiach dotyczących wprowadzania danych.

Aplikacja zostanie najpierw uruchomiona jako wersja próbna, której pierwsza faza rozpoczęła się w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Francji, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii i Holandii. Klienci Emirates podróżujący z ZEA mogą skorzystać z preferowanych stawek w wysokości 130 dirhamów (ok. 130 zł), jeśli wykonają test PCR na COVID-19 w autoryzowanych laboratoriach za pośrednictwem aplikacji. Klienci podróżujący z innych krajów mogą spodziewać się konkurencyjnych stawek w wysokości około 70 i 90 euro, w zależności od kraju, z którego podróżują.

- Nieustannie poszukujemy rozwiązań, które poprawią jakość obsługi naszych klientów. Dzisiejsze wymagania dotyczące podróży są dynamiczne i jeszcze bardziej niż kiedykolwiek naszym celem jest zapewnienie klientom zaufania i umożliwienie im podróżowania Dzięki temu najnowszemu rozwiązaniu, dostarczonemu we współpracy z firmami GE Digital Aviation Software i TE Food, pasażerowie będą mogli łatwo uzyskać dokładne informacje na temat testów, zatwierdzonych laboratoriów do badań, a także innych ważnych informacji na temat działań, które należy podjąć przed podróżą. Z niecierpliwością czekamy na współpracę z naszymi partnerami nad wersją próbną oraz na rozszerzenie oferty aplikacji i korzyści dla naszych klientów w przyszłości – powiedział Adel Al Redha, dyrektor operacyjny Emirates.

Podczas pierwszego okresu próbnego klienci nadal będą musieli wydrukować certyfikaty PCR zgodnie z aktualnymi wymaganiami miejsca docelowego, do którego podróżują. Drugi etap testów, który ma się rozpocząć za kilka miesięcy, poszerzy listę rynków i umożliwi klientom korzystanie z aplikacji w celu sprawdzenia wyników testów podczas odprawy na lotnisku. Aplikacja TrustOne jest już dostępna do pobrania na urządzenia z systemem iOS lub Android.

Emirates dokładają wszelkich starań, aby zapewnić bezproblemową obsługę klienta we wszystkich punktach kontaktu. W ciągu ostatnich kilku miesięcy linie wprowadziły inteligentną podróż bezdotykową ze zintegrowaną ścieżką biometryczną i innymi usługami, w tym samoobsługową odprawą i punktami odbioru bagażu na Międzynarodowym Porcie Lotniczym w Dubaju, aby zapewnić jeszcze wygodniejsze korzystanie z lotniska.

kontakt dla mediów
Marta Ortiz
Account Executive, Emirates
Marta Ortiz

marta.ortiz@mslgroup.com

tel: +48 22 448 98 00

informacje o firmie

O Emirates

Od momentu założenia w 1985 r. linie Emirates otrzymały ponad 500 międzynarodowych nagród za niezrównanej jakości obsługę pasażera.

Linie mają siedzibę w Dubaju, jednym z niewielu miast na świecie, które realizuje politykę otwartych przestworzy, i obok 150 innych linii lotniczych prowadzą działalność na zasadach swobodnej i uczciwej konkurencji.

Flota linii składa się z 270 szerokokadłubowych maszyn, w tym 12 samolotów towarowych, i należy do najmłodszych w przestworzach. Obecnie linie Emirates oczekują na dostawę 214 samolotów.

Linie Emirates obsługują loty w 157 kierunkach w 83 krajach Europy, Ameryki Północnej i Południowej, Bliskiego Wschodu, Afryki, Azji Południowej, Dalekiego Wschodu i Australazji.

Zapraszamy na stronę Emirates www.emirates.com

załączniki

więcej z kategorii zdrowie