turystyka/wypoczynek

Program lojalnościowy Emirates Skywards zapewnia swoim członkom jeszcze większą elastyczność

28.01.2021 | Emirates

28 stycznia 2021 r. – Warszawa, Polska – Emirates Skywards, wielokrotnie nagradzany program lojalnościowy Emirates i flydubai, umożliwia utrzymanie elitarnych poziomów do 2022 r., oferując swoim członkom większe wsparcie, elastyczność i wybór. Program jest jednym z pierwszych na świecie i pierwszym w regionie, który umożliwia tak znaczne przedłużenie utrzymania wszystkich statusów zaplanowanych na 2021 r., aż o dodatkowe 12 miesięcy. Emirates Skywards pozostaje pionierem w zakresie nowych sposobów zapewniania swoim klientom większego bezpieczeństwa w czasie obowiązywania ograniczeń w podróżowaniu spowodowanych epidemią COVID-19.

Rozszerzanie statusu poziomu

Członkowie Emirates Skywards na poziomie Silver i Gold z datą przeglądu poziomu przed 31 grudnia 2021 r. otrzymają przedłużenie aktualnego poziomu o dodatkowe 12 miesięcy.

Członkowie Emirates Skywards na poziomie Platinum z datą przeglądu poziomu przed 31 grudnia 2021 r. otrzymają przedłużenie swojego obecnego poziomu o 12 miesięcy, a także możliwość utrzymania statusu Gold dla nominowanych osób.

Na przykład, jeśli członek Emirates Skywards ma aktualną datę przeglądu poziomu zaplanowaną na 31 marca 2021 r., jego nowa data przeglądu poziomu zostanie przedłużona do 31 marca 2022 r.

Przedłużenie ważności mil

W programie lojalnościowym dodatkowo przedłużono ważność wszystkich mil Skywards, które wygasają w kwietniu 2020 r. do 30 czerwca 2021 r. Mile Skywards można wymienić z jedenastomiesięcznym wyprzedzeniem na wiele nagród, w tym bilety lotnicze Emirates czy podwyższenie klasy lotu.

Członkowie programu mogą latać Emirates dzięki elastycznym zasadom rezerwacji i atrakcyjnym warunkom i opcjom ponownej rezerwacji. Klienci, którzy kupią bilet na podróż do 30 czerwca 2021 r. lub przed tą datą, mogą zmienić termin podróży lub przedłużyć ważność biletu o 2 lata.

Więcej sposobów na utrzymanie statusu poziomu

Emirates Skywards będzie również wprowadzać więcej inicjatyw w ciągu roku, aby pomóc członkom w utrzymaniu aktualnego statusu lub zapewnić ścieżkę do wyższego poziomu. Członkowie mogą spodziewać się w tym roku wielu niespodzianek, w tym dodatkowych mil poziomu, bezpłatnych ulepszeń poziomu, płatnych możliwości dla poziomów i wielu innych ekskluzywnych ofert*.

Emirates Skywards liczy ponad 27 milionów członków na całym świecie. Uznany program lojalnościowy Emirates i flydubai oferuje cztery poziomy członkostwa – Blue, Silver, Gold i Platinum, z których każdy gwarantuje wyjątkowe korzyści. Członkowie programu gromadzą punkty Skywards Miles, rezerwując loty realizowane przez Emirates, flydubai lub linie partnerskie, a także korzystając z hoteli, wypożyczalni samochodów, banków, obiektów rekreacyjno-wypoczynkowych i salonów marek lifestylowych. Punkty Skywards Miles można wymieniać na różne nagrody – m.in. bilety na loty Emirates, flydubai lub linii uczestniczących w programie, nocleg w hotelu, wycieczki i zniżki na zakupy, a także na inne atrakcje, których nie można kupić za pieniądze.

Więcej informacji można znaleźć na stronie emirates.com.

*Konieczna akceptacja regulaminu i warunków

kontakt dla mediów
Marta Ortiz
Account Executive, Emirates
Marta Ortiz

marta.ortiz@mslgroup.com

tel: +48 22 448 98 00

informacje o firmie

O Emirates

Od momentu założenia w 1985 r. linie Emirates otrzymały ponad 500 międzynarodowych nagród za niezrównanej jakości obsługę pasażera.

Linie mają siedzibę w Dubaju, jednym z niewielu miast na świecie, które realizuje politykę otwartych przestworzy, i obok 150 innych linii lotniczych prowadzą działalność na zasadach swobodnej i uczciwej konkurencji.

Flota linii składa się z 270 szerokokadłubowych maszyn, w tym 12 samolotów towarowych, i należy do najmłodszych w przestworzach. Obecnie linie Emirates oczekują na dostawę 214 samolotów.

Linie Emirates obsługują loty w 157 kierunkach w 83 krajach Europy, Ameryki Północnej i Południowej, Bliskiego Wschodu, Afryki, Azji Południowej, Dalekiego Wschodu i Australazji.

Zapraszamy na stronę Emirates www.emirates.com

załączniki

więcej z kategorii turystyka/wypoczynek