turystyka/wypoczynek

Karta My Emirates Pass powraca, aby przywitać nowy rok niezwykłymi ofertami ZEA

05.01.2021 | Emirates

5 stycznia 2021 r. – Warszawa, Polska – Podróż do Dubaju liniami Emirates będzie jeszcze przyjemniejsza w 2021 roku dzięki powracającej, ekskluzywnej ofercie – My Emirates Pass. Zamienia ona kartę pokładową Emirates w kartę członkowską zapewniającą klientom korzystne oferty i zniżki w ponad 450 restauracjach, miejscach rozrywki i punktach sprzedaży detalicznej w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Karta działa w tym roku, dając klientom jeszcze większe szanse na tańsze zwiedzanie Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Klienci Emirates latający do Dubaju i przez Dubaj od 1 stycznia do 30 września 2021 r. mogą skorzystać z ekskluzywnych ofert - wystarczy okazać kartę pokładową Emirates i ważny dokument tożsamości w jednym z uczestniczących w ofercie punktów sprzedaży.

Podróżni mogą odkrywać wszystko, co Zjednoczone Emiraty Arabskie mają do zaoferowania - aktywności dla rodzin z dziećmi, zakupy, a nawet światowej klasy lokale gastronomiczne. My Emirates Pass zapewnia klientom do 50% zniżki w ponad 300 restauracjach w całym kraju oraz w ponad 35 spa w światowej klasy hotelach. Karta pokładowa Emirates odblokowuje również oferty w wielu atrakcjach turystycznych, w tym park wodny Aquaventure i bilet At the Top na Burj Khalifa. Pełną listę uczestniczących punktów sprzedaży można znaleźć tutaj: emirates.com/myemiratespass.*

Dubaj, hub linii Emirates, jest otwarty dla biznesu, rozrywki i turystyki. Goście będą zachwyceni miastem przyjaznym rodzinom, gdzie przez cały rok świeci słońce, i gdzie można podziwiać liczne symbole miasta, a także korzystać z kulinarnej oferty, w której każdy znajdzie coś dla siebie.

Aby uzyskać więcej informacji o Emirates, w tym o rezerwacji lotów oraz regulamin oferty, należy wejść na stronę https://www.emirates.com/pl/polish/.

*obowiązuje regulamin

Elastyczność i pewność: polityka rezerwacji Emirates daje klientom elastyczność oraz pewność planowania ich podróży. Klienci, którzy kupią bilety na podróż zaplanowaną na 30 czerwca 2021 albo przed tą datą, mogą elastycznie wprowadzać zmiany w podróży. Mają możliwość zmiany daty podróży, przedłużenia ważności biletu o 2 lata. Więcej informacji znajduje się tutaj

Pewna podróż: klienci linii Emirates mogą spokojnie planować lot dzięki pierwszemu w branży ubezpieczeniu od wielu ryzyk i ochronie przed COVID-19. Będą mu bezpłatnie podlegać podróżni, którzy kupili bilety od 1 grudnia 2020 r. do 31 stycznia 2021 r. Oferta Emirates obejmuje także ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków podczas podróży, związanych z uprawianiem sportów zimowych, na wypadek utraty rzeczy osobistych czy zakłóceń podróży spowodowanych nieoczekiwanym zaleceniami dotyczącymi przemieszczania się czy związanych z zamknięciem przestrzeni powietrznej. Więcej informacji znajduje się pod linkiem.

Zdrowie i bezpieczeństwo: Emirates wdrożyły kompleksowy zestaw środków na każdym etapie podróży, aby zapewnić bezpieczeństwo swoim klientom i pracownikom zarówno w trakcie lotu, jak i przed wejściem na pokład. Podróżującym rozdawane są bezpłatne zestawy higieniczne zawierające maski, rękawiczki, środki dezynfekujące i chusteczki antybakteryjne. Więcej informacji na temat środków bezpieczeństwa i usług dostępnych podczas każdego lotu można znaleźć na stronie: www.emirates.com/yoursafety.

 

kontakt dla mediów
Marta Ortiz
Account Executive, Emirates
Marta Ortiz

marta.ortiz@mslgroup.com

tel: +48 22 448 98 00

informacje o firmie

O Emirates

Od momentu założenia w 1985 r. linie Emirates otrzymały ponad 500 międzynarodowych nagród za niezrównanej jakości obsługę pasażera.

Linie mają siedzibę w Dubaju, jednym z niewielu miast na świecie, które realizuje politykę otwartych przestworzy, i obok 150 innych linii lotniczych prowadzą działalność na zasadach swobodnej i uczciwej konkurencji.

Flota linii składa się z 270 szerokokadłubowych maszyn, w tym 12 samolotów towarowych, i należy do najmłodszych w przestworzach. Obecnie linie Emirates oczekują na dostawę 214 samolotów.

Linie Emirates obsługują loty w 157 kierunkach w 83 krajach Europy, Ameryki Północnej i Południowej, Bliskiego Wschodu, Afryki, Azji Południowej, Dalekiego Wschodu i Australazji.

Zapraszamy na stronę Emirates www.emirates.com

załączniki

więcej z kategorii turystyka/wypoczynek