towary konsumpcyjne

Poczuj smak lata

Czerwiec to zazwyczaj moment, gdy zaczynamy już odliczać dni pozostałe do wakacyjnego wyjazdu. W tym roku konieczne było jednak zrewidowanie planów urlopowych. Nawet, jeśli przyjdzie nam spędzić lato w domu, warto zaplanować odpoczynek na świeżym powietrzu, a smak letniej przygody pomogą wówczas przywołać owocowe cukierki Mentos!

Z badania Quality Watch[1] wynika, że niemal 40% Polaków jeszcze nie wie, gdzie spędzi tegoroczne wakacje, a aż 27% badanych deklaruje, że w ogóle nie wybiera się na dłuższy wypoczynek w tym roku. Na wymarzone wojaże – czy to w kraju, czy za granicą,  zapewne przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać, jednak nie oznacza to, że spędzając urlop w domu, musimy rezygnować z aktywności w ciepłe, słoneczne dni! Namiastką wakacyjnego wyjazdu może być piknik w pobliskim parku lub wycieczka do lasu połączona z lekturą ulubionej książki lub pogawędkami z przyjaciółmi.

Spakuj lato do plecaka

Wybierając się na letnie eskapady, warto oprócz koca, książki i piknikowej przekąski, zabrać ze sobą także słodki zastrzyk energii! W dobry nastrój podczas chwil spędzanych z najbliższymi wprawią nas typowo letnie smaki przywołujące na myśl pełne słońca chwile. – W ofercie Perfetti Van Melle znajdują się produkty w orzeźwiających owocowych wersjach idealnych na wakacyjną słodką przekąskę. Cukierki Mentos Fruit kuszą smakiem pomarańczy, truskawki i cytryny, a Mentos Rainbow jagody, maliny, grejpfruta czy soczystego arbuza – mówi Michał Bonecki, Consumer Marketing Manager Perfetti Van Melle Polska. Dodatkowo są dostępne nie tylko w pojedynczych rolkach, ale także w wygodnych wielopakach. – W ostatnich miesiącach Polacy zmienili swoje nawyki zakupowe i zdecydowanie chętniej sięgają po większe opakowania na zapas. Takie rozwiązanie pozwala im dłużej cieszyć się smakiem ulubionych słodyczy, a także dzielić się nimi z najbliższymi. Perfetti Van Melle odpowiada na te potrzeby. W naszej ofercie konsumenci znajdą nie tylko dwu- i trzypaki klasycznych rolek od Mentos, ale także torebki Megapack, w których sprzedajemy cukierki do żucia Mentos Fruit oraz Strawberry Mix. To obowiązkowy element wyposażenia każdego wakacyjnego plecaka – dodaje Michał Bonecki. 

Wielopaki to dobre rozwiązanie na letnie wypady – dzięki dużemu opakowaniu mamy gwarancję, że zawsze będziemy mieć pod ręką przysmaki w ulubionych owocowych smakach i dla każdego ich wystarczy. A ze słodyczami jest jak ze znajomymi – im większa paczka, tym więcej frajdy!

 

https://media.bik.pl/informacje-prasowe/526272/wakacje-2020-wiecej-niepewnosci-niz-planow

kontakt dla mediów
PR Manager, Perfetti Van Melle Polska
Katarzyna Matolicz

k.matolicz@synertime.pl

tel: 668-132-412

informacje o firmie

załączniki

więcej z kategorii towary konsumpcyjne