towary konsumpcyjne media/marketing/reklama

e-Wprost nr 2 (17): Co dalej?

Koronialsi: samotni i zagubieni przechodzą przyśpieszony egzamin dojrzałości. Ranking 200 największych polskich firm. Rozmowy z P. Kukizem i J. Rostowskim. Mordowanie Trójki.

Co jeszcze w najnowszym Wprost?

Nie współczuję Kazikowi – mówi Paweł Kukiz w rozmowie z Joanną Miziołek. Polityk twierdzi, że za poparcie niekonstytucyjnych wyborów Platforma wynegocjowała możliwość zmiany kandydata na prezydenta i że niedługo telewizja publiczna tak zbombarduje Trzaskowskiego, że nie pomogą mu palety wypoczynkowe za milion złotych.

Trzaskowski albo śmierć. Nowy kandydat może sobie pozwolić na porażkę w wyścigu prezydenckim. Platforma takiego komfortu nie ma. Klęska prezydenta Warszawy będzie dla niej oznaczać polityczny wyrok śmierci. Pisze Łukasz Rogojsz.

Wystarczy być. Dyrektor Trójki w trakcie swojej trzydziestoletniej medialnej kariery relacjonował wojny, był reporterem, wydawcą i publicystą, a i tak zapamiętany zostanie jako żałosny gostek, który o trzeciej nad ranem wysłał do podwładnego rozkaz zdjęcia z anteny piosenki Kazika – komentuje Kataryna.

Maturzyści z zamrażarki. Przechodzą przyspieszony egzamin z dojrzałości. Czy to ich zmobilizuje i doda im skrzydeł, czy je podetnie? Tekst Małgorzaty Fiejdasz - Kaczyńskiej

Młodzi uciekają w samotność. Tworzą przyszłość odmienną od mojej teraźniejszości. Nic dziwnego, że wyglądają na zagubionych. Ich nauczyciele też nie wiedzą, jak będzie wyglądał świat za przysłowiowe dwa tygodnie – komentuje Jan Wróbel.

Generacja Z: pokolenie Instagrama w czasach kryzysu Wiele wskazuje na to, że będą mieli jeszcze trudniejszy start niż starsi od nich o dekadę millenialsi – stawia tezę Jan Śpiewak

Dzięki epidemii to pokolenie będzie silniejsze. O budowaniu dojrzałych mechanizmów obronnych mówi w rozmowie z Katarzyną Pinkosz prof. Małgorzata Janas-Kozik, psychiatra dzieci i młodzieży.

Wywiad Pawła Bednarza z Jackiem Rostowskim. Były minister finansów w swoim stylu: Pieniędzy w budżecie nie ma, bo PiS je przejadł w dobrych czasach.

Bankructwo to stan umysłu, czyli kolejna część Antykryzysowego Poradnika dla Przedsiębiorców Krzysztofa Oppenheima.

Kino covidowe. Multipleksom wyrosła konkurencja: kina samochodowe i projekcje na ścianach budynków. Czy będziemy chcieli wracać do sal? Zastanawia się krytyk filmowy Krzysztof Kwiatkowski.

Palcem po mapie. Leszek Bugajski bierze na warsztat podróże z Manuelą Gretkowską Mariuszem Szczygłem.

Ranking 200 największych polskich firm. Rekordowe przychody, 24 debiutantów i zmiany na podium.

Najnowsze wydanie e-Wprost będzie dostępne od godziny 15:00 w specjalnej ofercie WPROST PREMIUM oraz we wszystkich e-kioskach i w aplikacjach mobilnych App Store i Google Play. Teraz łatwe do czytania również na urządzeniach mobilnych.

kontakt dla mediów
PMPG POLSKIE MEDIA S.A.
Biuro prasowe

biuroprasowe@pmpg.pl

informacje o firmie

Bieżące informacje ze spółki spółki PMPG Polskie Media SA (GPW: PMPG) na www.pmpg.pl oraz na profilach w serwisach Twitter: https://twitter.com/PMPG_PL i Facebook: https://www.facebook.com/PMPG.SA.

 

załączniki

więcej z kategorii towary konsumpcyjne