zainteresowania/hobby kultura/sztuka/rozrywka

„Świętuj tańcem razem z nami” – rozstrzygnięcie konkursu

Zadanie było proste – włącz muzykę i rusz do tańca. My zaproponowaliśmy muzykę, Wy uzbrojeni w pozytywną energię pokazaliście że potraficie się ruszać. Śmiałkowie pochwalili się swoimi zdolnościami i pasją do tańca. Oto wyniki konkursu „Świętuj tańcem razem z nami” zorganizowanego w ramach tegorocznych obchodów Święta Tańca.

Toruńska Agenda Kulturalna jak co roku zaprosiła wszystkich chętnych torunian do świętowania i dzielenia się pozytywną energią i dobrym nastawieniem za pośrednictwem tańca. Tegoroczne obchody Święta Tańca przyjęły jednak inną, interaktywną formułę. Od 30 kwietnia do 10 maja wszyscy chętni mogli nadsyłać swoje zgłoszenia w konkursie tanecznym organizowanym razem z toruńskimi szkołami tańca Jagielski Dance Projekt i Urban Dance School oraz FORMACJĄ MIX z SP 10 w Toruniu. Wystarczyło wybrać jeden z zaproponowanych przez nas utworów i przygotować do niego choraografię.

Wszystkie nadesłane zgłoszenia był na bardzo wysokim poziomie. Nagrania pokazywały nie tylko utalentowanych tancerzy ale również pasję do tańca rozwijaną już od najmłodszych lat. Po długich i burzliwych obradach, spośród wszystkich nadesłanych zgłoszeń jury wybrało trzy, które zostały wyróżnione nagrodą finansową w kwocie 500, 300 i 200 złotych. Oto laureaci konkursu:

I miejsce — Sławomir Józefowicz

II miejsce — Michał Kujawski

III miejsce — Magdalena Kwartnik

Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu i zachęcamy do obejrzenia nadesłanych zgłoszeń dostępnych na stronie wydarzenia Święto Tańca 2020 | konkurs online.

kontakt dla mediów
Przemysław Draheim
Rzecznik Prasowy | Zastępca dyrektora instytucji, Toruńska Agenda Kulturalna
Przemysław Draheim

p.draheim@tak.torun.pl

informacje o firmie

Toruńska Agenda Kulturalna
ul. Marii Konopnickiej 13/4 (III piętro), 87-100 Toruń
tel. +48 662 072 661 ⋅ http://www.tak.torun.pl/

załączniki

więcej z kategorii zainteresowania/hobby