zainteresowania/hobby

Pasjonacie drewna – zgłoś się! Drewnochron ponownie na tropie historii z duszą

19.03.2020 | Drewnochron

Stolarnia Sroka oraz Meble Bryś to jedne z najstarszych zakładów stolarskich w Polsce. Dzięki zeszłorocznej akcji marki Drewnochron z okazji Dnia Stolarza udało nam się bliżej poznać ich niezwykłe historie. W tym roku do dzielenia się pasją do drewna zapraszamy również stolarzy-amatorów i domowych majsterkowiczów. Zgłoszenia można wysyłać do 2 kwietnia 2020.

Dzielimy się pasją

Dla marki Drewnochron ochrona drewna i wiedzy od zawsze idzie w parze. W końcu najważniejszych życiowych rad udzielili nam nasi rodzice i dziadkowie. Bardzo często to właśnie oni zaszczepili w nas miłość do majsterkowania i pracy w drewnie. Dziś, chcemy docenić wszystkich, którzy z drewnem mają wiele wspólnego oraz zainspirować tych, którzy dopiero chcieliby rozpocząć swoją przygodę z tym materiałem, ale nie wiedzą jak.    

W ramach akcji zachęcamy do dzielenia się swoją pasją do drewna, niezależnie czy dotyczy majsterkowania, kolekcjonowania lub samodzielnych renowacji starych, drewnianych mebli, czy prowadzenia amatorskiej stolarni, z której usług korzystaj głównie rodzina i znajomi.

Pokaż się innym

Podzielenie się swoją pasją do drewna w ramach akcji Drewnochronu to również świetna okazja, by „pokazać światu” swój własny projekt, biznes czy zainteresowanie. Najciekawsze historie zostaną opublikowane na profilu marki na Facebooku Lubię Drewno oraz na stronie www.drewnochron.pl w formie artykułu wraz z odnośnikami do stron laureatów. Zwycięzcy mają szansę zgarnąć również gadżety marki Drewnochron. Z niecierpliwością czekamy na ciekawe historie, którymi będziemy mogli podzielić się z szerokim gronem odbiorców!

Zasady akcji

Historie, autorskie projekty oraz domowe warsztaty można zgłaszać za pomocą formularza zgłoszeniowego pod linkiem FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY. W formularzu prosimy o wypełnienie wszystkich pól: danych kontaktowych, krótkiej informacji o sobie, opisu pasji oraz załączenia pliku – zdjęć bądź filmiku przedstawiającego swoją pasję do drewna. Maksymalny rozmiar plików, który można przesłać w formie załącznika wynosi 10MB.

Regulamin akcji znajduje się na profilu Lubię Drewno na Facebooku w zakładce notatki. Link do regulaminu: REGULAMIN

 

kontakt dla mediów
PPG Deco Polska
Kontakt

serwis.klienta@ppg.com

tel: 801 11 33 11

informacje o firmie
kontakt dla mediów
PPG Deco Polska
Kontakt

serwis.klienta@ppg.com

tel: 801 11 33 11

informacje o firmie