wydarzenia towary konsumpcyjne media/marketing/reklama

Odwiedź stoisko ESL Play na IEM EXPO i wygraj monitor gamingowy Samsung 240 Hz

Samsung po raz kolejny będzie obecny na Intel Extreme Masters w Katowicach. W tym roku przy wsparciu firmy ESL zorganizowany zostanie specjalny konkurs dla uczestników targów IEM EXPO w strefie ESL Play, w którym do wygrania będą monitory gamingowe LC27RG50 z częstotliwością odświeżania 240 Hz.

Dla firmy Samsung, która jest jednym z największych producentów urządzeń elektronicznych dla graczy, targi IEM EXPO, towarzyszące największej w Polsce imprezie esportowej, to idealne miejsce do pokazania swoich nowych produktów, takich jak monitory gamingowe. Osoby odwiedzające strefę ESL Play będą mogły sprawdzić w akcji, jaką przewagę w grach dają zakrzywione monitory LC27RG50 o przekątnej ekranu 27 cali, częstotliwości odświeżania wynoszącej 240 Hz i kompatybilne z technologią G-Sync od NVIDIA. W strefie ESL Play dostępnych będzie aż 80 stanowisk komputerowych z monitorami firmy Samsung.

Dodatkowo, na specjalnie zaaranżowanym stoisku w ramach strefy ESL Play, każdego dnia będzie możliwość wygrania jednego z trzech monitorów gamingowych LC27RG50. Zadaniem uczestników konkursu będzie jak najszybsze zdobycie 240 fragów na specjalnej mapie treningowej CS:GO. W sumie do zdobycia będzie aż 9 monitorów (po 3 na każdy dzień targów). Za realizację konkursu będzie odpowiedzialna firma ESL Polska.

kontakt dla mediów
Olaf Krynicki
Rzecznik Prasowy, Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.
Olaf Krynicki

o.krynicki@samsung.com

tel: +48 22 607 40 06

informacje o firmie

O firmie

Samsung inspiruje świat i kształtuje przyszłość poprzez wyjątkowe idee oraz innowacyjne technologie. Firma Samsung aktywnie kreuje i definiuje nowe standardy w świecie   telewizorów, smartfonów, urządzeń ubieralnych, tabletów, rozwiązań cyfrowych, systemów sieciowych, pamięci, technologii LSI, półprzewodników oraz rozwiązań LED. 
Więcej informacji można znaleźć na stronach:  https://news.samsung.com/pl/  oraz  http://news.samsung.com.

więcej z kategorii wydarzenia