styl życia

Ile wydajemy i jakie prezenty kupujemy w Walentynki? Pytają youtuberzy z Co z tym hajsem?! [WIDEO]

14.02.2020 | Provident Polska SA

Zbliża się najbardziej romantyczny dzień w roku! Według badania „Barometr Providenta” Walentynki w tym roku ma zamiar obchodzić 61 proc. Polaków.

Ci, którzy zdecydują się świętować, przygotują swojej drugiej połówce kolację lub podarują kwiaty czy słodycze. Na prezenty przeznaczą tego dnia ok. 143 zł. Jaki stosunek do Walentynek mają Polacy? Czy uważają, że miłość można kupić? Jaki był ich najlepszy Walentynkowy prezent? Sprawdźcie, czego się dowiedzieliśmy!

 

kontakt dla mediów
Małgorzata Domaszewicz
Kierownik ds. Społecznej Odpowiedzialności Biznesu, Provident Polska SA
Małgorzata Domaszewicz

malgorzata.domaszewicz@provident.pl

tel: +48 22 455 49 28

informacje o firmie

Podstawowe informacje o Provident Polska S.A.

Provident Polska SA jest częścią grupy finansowej International Personal Finance (IPF) notowanej na Londyńskiej Giełdzie Papierów Wartościowych, a także – w ramach notowań równoległych – na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. IPF działa w 11 krajach na całym świecie i planuje rozwój na kolejnych rynkach. W Polsce Provident działa od 1997 roku i jest największą firmą na rynku pozabankowych pożyczek gotówkowych. Prezesem zarządu jest Agnieszka Kłos.

Provident Polska jest firmą multikanałową i multiproduktową - dociera do wszystkich grup klientów i oferuje szereg produktów: pożyczkę konsumencką, dostępną w wariantach online, z obsługą domową lub samodzielną spłatą, a także pożyczkę dla firm.

Jednym z filarów strategii biznesowej Providenta jest odpowiedzialne pożyczanie. W 2018 roku Provident zaprezentował trzeci raport społeczny, w którym podsumowane zostały działania firmy w latach 2016-2017. Provident jest jedyną firmą pożyczkową, która przygotowuje raport CSR. W latach 2015, 2016 i 2018 Provident otrzymał nagrodę Etyczna Firma przyznawaną przez dziennik „Puls Biznesu”. W 2015 roku, będąc jednym z największych reklamodawców sektora finansowego, Provident został sygnatariuszem Rady Reklamy. Firma sześciokrotnie została wyróżniona certyfikatem Top Employer (w latach 2013-2018).

załączniki

więcej z kategorii styl życia