kultura/sztuka/rozrywka transport turystyka/wypoczynek

Poleć liniami Emirates do Dubaju już za 1799 zł i zdobądź darmowy bilet na La Perle

10.02.2020 | Emirates

Poznaj atrakcje Dubaju od plaż po centra handlowe i zobacz najbardziej widowiskowy spektakl w mieście – La Perle w reżyserii Franco Dragone.

10 lutego 2020 r. - Warszawa, Polska - Emirates, największe międzynarodowe linie lotnicze, oferują polskim pasażerom bilety do Dubaju w promocyjnej cenie wraz z bezpłatną wejściówką na La Perle – spektakl, który dostarczy niezapomnianych wrażeń.

Do Dubaju można polecieć już od 1799 zł w klasie ekonomicznej, 9199 zł w klasie biznes i 13699 zł w klasie pierwszej, rezerwując bilet w okresie od 6 do 19 lutego 2020 r. na lot od 17 lutego do 31 marca 2020 r.

Kategoria miejscówek na spektakl La Perle zależy od klasy wykupionego biletu lotniczego. Podróżujący klasą ekonomiczną otrzymają bilet brązowy, a rezerwujący podróż w klasach pierwszej lub biznes – bilet srebrny.

Pasażerowie Emirates mogą zarezerwować bilet na La Perle przez Internet, wprowadzając unikalny kod dostępu podany przez przewoźnika podczas rezerwacji lotu.

Na odwiedzających Dubaj czeka wiele atrakcji, m.in. najlepsze centra handlowe, słynne budynki, parki rozrywki, piękne plaże, międzynarodowa i lokalna oferta gastronomiczna, a także spektakle takie jak La Perle. La Perle to utytułowane widowisko stworzone i wyprodukowane przez utalentowanego Franco Dragone z La Louvière. To  baśń i arcydzieło rozrywki z udziałem przeszło 65 zdolnych artystów scenicznych. Bohaterowie spektaklu opowiadają tradycyjne historie inspirowane duchem Dubaju.

Lot liniami Emirates to najwyższa jakość i wygoda podróży we wszystkich klasach. Na pasażerów czeka ponad 4 500 kanałów z rozrywką na żądanie, w tym najnowszymi filmami, muzyką i grami w systemie ice, a także bezpłatne napoje i dania inspirowane kuchnią regionalną oraz słynąca ze swej uprzejmości obsługa wielokulturowego personelu pokładowego przewoźnika.

Rozbudowana siatka połączeń Emirates oferuje pasażerom połączenia do ponad 150 kierunków w 84 krajach na sześciu kontynentach.

Szczegółowe informacje dotyczące oferty, w tym rezerwacji biletów i szczegółowych warunków promocji, znajdują się na stronie www.emirates.com/pl/polish

 

*Obowiązują warunki promocji

kontakt dla mediów
Zuzanna Cholewa
Account Manager, Emirates
Zuzanna Cholewa

zuzanna.cholewa@mslgroup.com

tel: +48 22 444 48 47

informacje o firmie

O Emirates

Od momentu założenia w 1985 r. linie Emirates otrzymały ponad 500 międzynarodowych nagród za niezrównanej jakości obsługę pasażera.

Linie mają siedzibę w Dubaju, jednym z niewielu miast na świecie, które realizuje politykę otwartych przestworzy, i obok 150 innych linii lotniczych prowadzą działalność na zasadach swobodnej i uczciwej konkurencji.

Flota linii składa się z 271 szerokokadłubowych maszyn, w tym 12 samolotów towarowych, i należy do najmłodszych w przestworzach. Obecnie linie Emirates oczekują na dostawę 214 samolotów.

Linie Emirates obsługują loty w 158 kierunkach w 84 krajach Europy, Ameryki Północnej i Południowej, Bliskiego Wschodu, Afryki, Azji Południowej, Dalekiego Wschodu i Australazji.

Zapraszamy na stronę Emirates www.emirates.com

załączniki

więcej z kategorii kultura/sztuka/rozrywka