energetyka

Energa Obrót aktualizuje system obsługi klientów

06.02.2020 | Grupa ENERGA

Od 11 do 19 lutego Energa Obrót przeprowadzi prace modernizacyjne, które usprawnią system obsługi klienta. W tym czasie mogą wystąpić czasowe utrudnienia w dostępie do usług spółki.

W czasie aktualizacji oprogramowania i modernizacji infrastruktury klienci Energi mogą mieć trudność z:

– zalogowaniem się do elektronicznego biura obsługi klienta, rozliczeniem zużycia prądu w usłudze Rozliczenia Rzeczywiste oraz doładowaniem licznika przedpłatowego – do 19 lutego;

– podglądem faktury i sprawdzeniem aktualnego salda konta – do 27 lutego.

Wsparcie przy doładowaniu licznika przedpłatowego

Spółka zapewnia, że w czasie prac modernizacyjnych klienci będą mieli dostęp do prądu. Jeśli ktoś nie doładuje licznika na czas, wystarczy, że skontaktuje się z infolinią Energi Obrotu pod numerem 555 555 555. Konsultanci pomogą wówczas wygenerować kod, który umożliwi doładowanie licznika.

Spółka zachęca jednak do tego, aby klienci doładowali liczniki przedpłatowe wcześniej, czyli przed 11 lutego. Można to zrobić na kilka sposobów:

– w elektronicznym biurze obsługi klienta,

– w punktach sieci Moje Rachunki, Payland Net i epay,

– przez stronę energa.pl/dom/doladowanie_licznika.

Z wyprzedzeniem można również rozliczyć swoje zużycie prądu:

– przez elektroniczne biuro obsługi klienta;

– w punktach sieci Moje Rachunki.

Aktualne informacje o bieżących utrudnieniach spółka będzie publikować na stronie www.energa.pl. Wszyscy klienci, którzy udostępnili Enerdze swoje dane kontaktowe, otrzymają również powiadomienia SMS oraz e-mail. Wiadomości będą wysłane do klientów z wyprzedzeniem.

kontakt dla mediów
Krzysztof Kopeć
Dyrektor Biura Prasowego Grupy Energa, Grupa ENERGA
Krzysztof Kopeć

biuroprasowe@energa.pl

informacje o firmie

Zawsze aktualne wiadomości na temat Grupy  Energa znajdziecie na naszym Twitterze a także na naszym Facebooku

Jesteśmy jedną z czterech największych krajowych spółek energetycznych i jedną z trzech największych dostawców energii elektrycznej w Polsce. Nasza podstawowa działalność obejmuje wytwarzaniedystrybucjęobrót energią elektryczną i cieplną oraz obrót gazem.

Grupa Energa jest trzecim największym zintegrowanym operatorem systemu dystrybucyjnego (OSD) w Polsce pod względem wolumenu dostarczanej energii. Sieć dystrybucyjna składa się z linii energetycznych o łącznej długości ponad 188 tys. km i obejmuje swoim zasięgiem obszar blisko 75 tys. km2, co stanowi ok. 24 proc. powierzchni kraju.

Całkowita moc elektryczna zainstalowana w elektrowniach Grupy Energa w 2019 roku wynosiła 1,35 GW, z czego 38 proc. (0,5 GW) stanowiły odnawialne źródła energii (OZE).

załączniki

więcej z kategorii energetyka