wydarzenia

Oliwa z Lotu Ptaka – Dzień Babci i Dziadka w Olivia Business Centre

31.01.2020 | Olivia Business Centre

 

To dwa dni w roku, o których nikomu nie musi przypominać kalendarz, ponieważ w słowach Babcia i Dziadek zaklęte są najwspanialsze wspomnienia z dzieciństwa. Pamiętając o tych, których kochamy Olivia Business Centre przygotowywała spotkanie, które miało być zarówno niespodzianką, jak i nietypowym podziękowaniem.

 

- Wielu z nas myśląc o Babciach i Dziadkach czuje, że w sercu robi się cieplej. Postanowiliśmy podziękować najbliższym spotkaniem Oliwa z Lotu Ptaka na Dzień Babci i Dziadka, które okazało się fantastyczną okazją do wspólnego międzypokoleniowego spędzenia czasuopowiada Dagmara Rybicka Communication Manager Olivia Business Centre.

Ten ważny dzień rozpoczął się w O4 Coworking przy filiżance aromatycznej kawy, pysznych ciastkach i prelekcji o Oliwie. Niezwykłe historie o terenach zielonych i rekreacyjnych opowiadał licznie zebranym Łukasz Darski przewodnik po Gdańsku, Gdyni i Sopocie, który sam również jest mieszkańcem Oliwy.

- Opowiadania pana Łukasza zainspirowały naszych seniorów do wielu wspomnień. Można było usłyszeć o miejscach, które pewnie niejeden młody człowiek przegapił. Okazało się, że bardzo ważnym elementem dzielnicy są punkty widokowe i skwery oliwskie wyposażone w siłownie pod chmurką. Seniorzy rekomendowali swoje ulubione miejsca spotkań zachęcając wnuki do aktywnego i twórczego życia, w którym najważniejsze są relacje między ludźmi dodaje Rybicka.

Gośćmi specjalnymi spotkania Oliwa z Lotu Ptaka było małżeństwo – pani Czesława i pan Henryk, w których trójmiejska społeczność rozpoznała bohaterów filmu o Olivia Star Top publikowanego w mediach społecznościowych. To właśnie oni byli pierwszymi odwiedzającymi taras widokowy na 32 piętrze najwyższego budynku na Pomorzu.

- Punktem kulminacyjnym świętowania był wspólny wjazd na jedno z najwyższych pięter Olivii. Podziwianie panoramy Gdańska zostało okraszone komentarzem przewodnika, a dodatkowo nasi Najukochańsi wraz z bliskimi mogli skorzystać ze specjalnej oferty gastronomicznej przygotowanej przez restaurację dostępną na tarasie widokowym Olivia Star. Uśmiechy na twarzach Babć i Dziadków oraz pytania, czy Oliwa z Lotu Ptaka na stałe wpisze się w tradycję centrum biznesowego potwierdziły, że niespodzianka się udała cieszy się Dagmara Rybicka.

 

 

 

kontakt dla mediów
Manager Komunikacji, Olivia Business Centre
Krzysztof Król

Krzysztof.Krol@oliviacentre.com

informacje o firmie

Olivia Business Centre – największe centrum biznesowe w Polsce Północnej, zlokalizowane w samym sercu Trójmiasta stanowi szczególny adres dla ponad 500 topowych firm. Swoje siedziby mają tu m.in. Amazon, Arrow Electronics, Bayer, Energa, PwC, Ricoh, Sii, czy ThyssenKrupp. 

Rozumiejąc, że o sukcesie przedsiębiorstwa decydują zróżnicowane czynniki, gwarantuje im – obok najwyższej jakości przestrzeni biurowych – dostęp do obecnych w centrum wyspecjalizowanych firm HR, IT, finansowych, świadczących usługi consultingowe, prawne czy marketingowe. Do dyspozycji najemców pozostają także m.in. centra konferencyjne, centrum medyczne z apteką, studio fitness CityFit, gimnazjum, przedszkole, żłobek, salon urody, notariusz czy punkt ładowania samochodów elektrycznych. Olivia aktywnie wspiera lokalną społeczność, realizuje też liczne projekty służące rozwojowi i integracji pracowników kompleksu. Regularnie odbywają się tu wydarzenia biznesowe, edukacyjne, kulturalne i sportowe. 

 

załączniki

więcej z kategorii wydarzenia