transport

Dodatkowe pojazdy od blinkee.city

06.11.2019 | blinkee.city

Od 5 listopada lider elektromobilności w Polsce powiększył obecną flotę w Bielsko-Białej o dodatkowe 30 skuterów i 50 hulajnóg. Wprowadzenie nowych pojazdów to reakcja operatora na ogromne zainteresowanie ekologicznym sposobem komunikacji w przestrzeni miejskiej. Użytkownicy blinkee.city doceniają bezpieczną dla środowiska alternatywę przemieszczania się, z której mogą skorzystać dzięki intuicyjnej aplikacji mobilnej.

Widzimy, że Bielszczanie chętnie korzystają z technologicznych rozwiązań, które nie wpływają negatywnie na nasze środowisko. Otrzymaliśmy wiele zapytań od naszych użytkowników o zwiększenie liczby dostępnych pojazdów. Dlatego cieszymy się, że wraz z udostępnieniem kolejnych hulajnóg i skuterów, możemy spełnić oczekiwania klientów i oferować im nasze pojazdy, tam gdzie ich najbardziej potrzebują – komentuje Paweł Maliszewski, współwłaściciel blinkee.city.

Skutery i hulajnogi elektryczne blinkee.city obsługuje się w prosty, a zarazem innowacyjny sposób – poprzez darmową aplikację mobilną, którą użytkownicy instalują na smartfonie. Po rejestracji, uzyskuje się dostęp do mapy miasta, która pozwala na zlokalizowanie najbliższego pojazdu i zarezerwowanie go. Korzystający z usług operatora mają również do dyspozycji całodobową infolinię, dostępną pod numerem +48 (22) 290 25 25.

Koszty wypożyczenia pojazdów pozostają bez zmian. W przypadku hulajnogi jest to2,5 zł opłaty startowej oraz 49 gr za każdą minutę jazdy. Skorzystanie ze skutera kosztuje natomiast 69 gr za minutę, przy czym maksymalna dzienna opłata to 89 zł – po przekroczeniu tej kwoty licznik pojazdu staje, jednak dalszą podróż można kontynuować.

informacje o firmie

***

blinkee.city – rozwijająca się sieć skuterów i hulajnóg elektrycznych na minuty w Europie. Na pojazdach firmy możemy poruszać w 28 miastach w Polsce oraz 8 metropoliach zagranicznych (Budapeszt, Pecs, Split, Omis, Walencja, Castello de la Plana, Bukareszt, Sztokholm) i na Malcie. Wystarczy darmowa aplikacja ściągnięta na smartfon i zarejestrowane konto. Ekologiczne jednoślady cieszą się ogromną popularnością. Usługa ma ponad 500 tys. zarejestrowanych użytkowników. W 2018 r. przejechali oni w sumie 5 600 908 kilometrów, a tym samym zaoszczędzili 661 ton dwutlenku węgla. Wszystkie rozwiązania informatyczne oraz elektroniczne zastosowane w pojazdach blinkee.city są w 100% autorstwa założycieli firmy.

więcej z kategorii transport