media/marketing/reklama

Nagroda w kategorii „Spółka Roku” dla Grupy Amica w konkursie „Diamenty Top Industry”

28.10.2019 | Amica Wronki S.A.

Kapituła konkursu „Diamenty Top Industry” przyznała Amice nagrodę w kategorii „Spółka Roku”. 23 października 2019 r. w hotelu Sheraton w Warszawie, podczas gali wieńczącej konferencję Top Industry Summit, nagrodę odebrał członek zarządu Grupy Amica Robert Stobiński.

Konferencja Top Industry Summit to jedno z najbardziej prestiżowych wydarzeń w branży przemysłowej, podczas którego wybitni przedstawiciele świata biznesu i nauki debatują nad przyszłością tego sektora. „Diamenty Top Industry” mają na celu uhonorowanie tych spółek i przedsiębiorców, którzy wyznaczają najwyższe standardy oraz w sposób szczególny wyróżnili się na polskiej scenie. Ideą Diamentów jest promowanie najnowszych i innowacyjnych technologii oraz rozwiązań poprzez nagrodzenie reprezentantów biznesu wdrażających nowe trendy w dobie czwartej rewolucji przemysłowej.

kontakt dla mediów
Amica Wronki S.A.
Biuro Prasowe

media@amica.pl

informacje o firmie

Grupa Amica to wiodący europejski producent sprzętu gospodarstwa domowego z ponad 70-letnim doświadczeniem. W ofercie posiada pełną gamę inteligentnych urządzeń dużego i małego AGD, wyróżniających się przemyślanymi, użytecznymi rozwiązaniami, najnowszą technologią i nowoczesnym designem. Jednym z filarów strategii rozwoju firmy jest inwestowanie w rozpoznawalne marki lokalne. W portfelu grupy znajdują się marki Amica (Europa Środkowa i Zachodnia), Hansa (Europa Wschodnia), Gram (Skandynawia) oraz CDA (Wielka Brytania) i Fagor (Hiszpania). Na całym świecie zatrudnia ponad 3 tysiące osób, dzięki którym dostarcza do klientów na ponad 60 rynkach na świecie ponad 5 milionów urządzeń rocznie. W 2018 roku skonsolidowany obrót grupy wyniósł ponad 750 mln EUR.

załączniki

więcej z kategorii media/marketing/reklama