media/marketing/reklama ekonomia/biznes/finanse nauka/edukacja/szkolenia

Co z tym hajsem?! - 5 dobrze płatnych zawodów, do których studia nie są potrzebne

16.09.2019 | Provident Polska SA

Wakacje dobiegły końca. Dla wielu tegorocznych maturzystów nadszedł czas, aby odpowiedzieć sobie na bardzo, ale to bardzo ważne pytanie: ,,Co chcę w życiu robić?". Czy studia w dzisiejszych czasach to konieczność, by wieść życie na ponadprzeciętnym poziomie? 

W najnowszym odcinku Co z tym hajsem?! w serii #PIĄTAK Ola, Szymon i Maksym przedstawiają 5 dobrze płatnych zawodów, do których studia nie są potrzebne. Steward, szef kuchni i fryzjer to tylko niektóre z pomysłów. Zapraszamy do oglądania i czerpania inspiracji od naszych niezawodnych vlogerów!

 

 

kontakt dla mediów
Małgorzata Domaszewicz
Kierownik ds. Społecznej Odpowiedzialności Biznesu, Provident Polska SA
Małgorzata Domaszewicz

malgorzata.domaszewicz@provident.pl

tel: +48 22 455 49 28

informacje o firmie

Podstawowe informacje o Provident Polska S.A.

Provident Polska SA jest częścią grupy finansowej International Personal Finance (IPF) notowanej na Londyńskiej Giełdzie Papierów Wartościowych, a także – w ramach notowań równoległych – na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. IPF działa w 11 krajach na całym świecie i planuje rozwój na kolejnych rynkach. W Polsce Provident działa od 1997 roku i jest największą firmą na rynku pozabankowych pożyczek gotówkowych. Prezesem zarządu jest Agnieszka Kłos.

Provident Polska jest firmą multikanałową i multiproduktową - dociera do wszystkich grup klientów i oferuje szereg produktów: pożyczkę konsumencką, dostępną w wariantach online, z obsługą domową lub samodzielną spłatą, a także pożyczkę dla firm.

Jednym z filarów strategii biznesowej Providenta jest odpowiedzialne pożyczanie. W 2018 roku Provident zaprezentował trzeci raport społeczny, w którym podsumowane zostały działania firmy w latach 2016-2017. Provident jest jedyną firmą pożyczkową, która przygotowuje raport CSR. W latach 2015, 2016 i 2018 Provident otrzymał nagrodę Etyczna Firma przyznawaną przez dziennik „Puls Biznesu”. W 2015 roku, będąc jednym z największych reklamodawców sektora finansowego, Provident został sygnatariuszem Rady Reklamy. Firma sześciokrotnie została wyróżniona certyfikatem Top Employer (w latach 2013-2018).

załączniki

więcej z kategorii media/marketing/reklama