nauka/edukacja/szkolenia

Dogoterapia i spotkanie z czworonożnymi przyjaciółmi w galeriach Klépierre

02.09.2019 | Klépierre

„Psia edukacja” - pod tym hasłem na początku września odbędą się w Poznań Plaza oraz warszawskiej galerii Sadyba Best Mall warsztaty edukacyjne. To kolejne wydarzenie realizowane w centrach Klépierre, podczas którego odwiedzający będą mogli przyswoić sporą dawkę wiedzy przekazywanej poprzez dobrą zabawę.

Najmłodsi w weekend 6-7 września będą mieli szansę wziąć udział w warsztatach "Psia Edukacja" w Poznań Plaza oraz Sadyba Best Mall. W trakcie spotkania dzieci nauczą się, jak bezpiecznie bawić się z psem oraz jak się nim opiekować. Z kolei dorośli dowiedzą się między innymi, jak wybrać najodpowiedniejszą rasę oraz jak karmić i szkolić swoje pupile. Każdy z uczestników będzie mógł również zobaczyć świat z psiej perspektywy dzięki okularom virtual reality oraz odwiedzić wystawę promującą ideę świadomej i odpowiedzialnej opieki nad psem. Za część merytoryczną akcji odpowiada Polskie Centrum Dogoterapii.

Lokalne i edukacyjne oblicze działań CSR

Warsztaty edukacyjne, również te skierowane dla najmłodszych, wpisują się w działania CSR, które Klépierre licznie przeprowadza w swoich centrach. Zajęcia edukacyjne, współpraca z organizacjami, czy też wolontariat pracowniczy to tylko niektóre działania, realizowane w ramach strategii CSR firmy. Wszystkie one wpisane są w międzynarodowy program Act For Good, który stworzyła Grupa. Skupia się on na trzech obszarach: dbaniu o środowisko naturalne, rozwoju regionów oraz trosce o samopoczucie gości, najemców i pracowników.

kontakt dla mediów
Marta Ortiz
Account Executive, Klépierre
Marta Ortiz

marta.ortiz@mslgroup.com

tel: +48 22 448 98 00

informacje o firmie

KLÉPIERRE

Grupa Klépierre, jeden z największych operatorów centrów handlowych obecnych w 16 europejskich państwach, specjalizuje się w nieruchomościach komercyjnych o profilu handlowym. Inwestuje i realizuje wielkopowierzchniowe projekty deweloperskie w wielu krajach Europy, zapewniając także pełen zakres usług związanych z zarządzaniem nimi. Obiekty Klépierre są tworzone zgodnie z założeniami zrównoważonego rozwoju oraz w poszanowaniu środowiska naturalnego.

W Polsce Klépierre jest właścicielem i zarządcą 6 centrów handlowych o łącznej powierzchni handlowej (GLA) 127 800 m2. Są to: Sadyba Best Mall w Warszawie, Lublin Plaza, Poznań Plaza, Rybnik Plaza, Sosnowiec Plaza oraz Ruda Śląska Plaza. Obiekty w Warszawie, Lublinie i Poznaniu posiadają certyfikat BREEAM.

 

Więcej informacji:

www.klepierre.com

załączniki

więcej z kategorii nauka/edukacja/szkolenia