turystyka/wypoczynek rodzina

Rainbow partnerem strategicznym programu „Karta Dużej Rodziny”

14.08.2019 | Rainbow

Rainbow jako pierwszy duży, ogólnopolski touroperator przystąpił do programu „Karta Dużej Rodziny”.  

Umowa współpracy została podpisana na czas nieokreślony i weszła w życie 12 sierpnia br.  Wszyscy posiadacze Karty Dużej Rodziny będą mogli skorzystać z 2% rabatu na całą ofertę Rainbow.

„Cieszy nas fakt, że zostaliśmy Strategicznym Partnerem programu „Karty Dużej Rodziny”– mówi Piotr Burwicz, Członek Zarządu Rainbow – gdyż rodziny to dla Rainbow bardzo ważny segment klientów. Nasze uczestnictwo w programie uzupełnia dotychczasową pulę udogodnień przygotowanych z myślą właśnie o rodzinach. Jesteśmy przekonani, że korzyści płynące z dodatkowej zniżki dla posiadaczy KDR przypadną dużym rodzinom do gustu i zachęcą tę grupę odbiorców do wyjazdów na zagraniczne wakacje."

Karta Dużej Rodziny to system zniżek dla rodzin wielodzietnych. Przysługuje niezależnie od dochodu rodzinom z przynajmniej trójką dzieci. Program jest realizowany przez Związek Dużych Rodzin Trzy Plus przy wsparciu Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej oraz firm oferujących rodzinom specjalne rabaty i tym samym będących partnerami programu.

kontakt dla mediów
Rzecznik Prasowy, Rainbow
Edyta Romanowska

edyta.romanowska@R.pl

informacje o firmie

załączniki

więcej z kategorii turystyka/wypoczynek