media/marketing/reklama ekonomia/biznes/finanse

„Przygody w Porządku” - nowy konkurs z Adamem Małyszem i Pandą EnveloBanku w rolach głównych

29.07.2019 | Bank Pocztowy SA

W Konkursie EnveloBanku i Banku Pocztowego pt. „Przygody w Porządku” można wziąć udział od 22 lipca do 6 września 2019 br. By mieć szansę na zdobycie nagród wystarczy wykazać się znajomością przygód Adama Małysza i Pandy znanych z internetowych filmów.

Zwycięstwo w konkursie „Przygody w Porządku”, mogą zapewnić sobie osoby, które uważnie śledziły prezentowane w internecie od maja br. filmy branded content. Pytania konkursowe, na które odpowiedzieć można nastronie www.przygodywporzadku.pl dotyczą szczegółów, które pojawiały się w czterech odcinkach internetowego cyklu z udziałem Adama Małysza i Pandy.

Osoby, które chcą wziąć udział w konkursie, a nie widziały jeszcze filmów z Adamem Małyszem, mogą obejrzeć je bezpośrednio na stronie www.envelobank.pl, www.przygodywporzadku.pl lub na kanale YouTube EnveloBanku.

- Filmy branded content w prosty, zabawny i nieoczywisty sposób prezentują rozwiązania bankowe dostępne w ofercie Banku Pocztowego i EnveloBanku. Niespotykany w sektorze finansowym charakter filmów skłonił nas do zorganizowania tego konkursu. W naszej opinii jest to doskonałe narzędzie budujące większe  zaangażowanie Klientów w naszą Markę - mówi Mariusz Gorzeń, Naczelnik Wydziału Webmarketingu i Komunikacji w kanałach zdalnych Banku Pocztowego.

Wszystkie informacje o Konkursie „Przygody w Porządku” są dostępne na stronie www.przygodywporzadku.pl.

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody: 1 rower SPECIALIZED Pitch, 3 kamery GoPro HERO7 White oraz 5 kart podarunkowych Decathlon o wartości 200 zł. Zapraszamy do wzięcia udziału w zabawie!

Reklamowany w kampanii przez Adama Małysza "Kredyt w Porządku"  z niską ratą i wygodnym EnveloKontem dostępny jest w kwocie do 100 tys. zł na okres aż do 10 lat. RRSO dla reprezentatywnego przykładu wynosi 11,47. Można z niego korzystać od 1 marca br. Dodatkowo do 31 lipca br. Klienci, którzy zdecydują się na otwarcie EnveloKonta mają okazję do skorzystania z kredytu na preferencyjnych warunkach.

kontakt dla mediów
Bartosz Trzciński
Rzecznik Prasowy, Bank Pocztowy SA
Bartosz Trzciński

b.trzcinski@pocztowy.pl

tel: 22 328 74 71

informacje o firmie

załączniki

więcej z kategorii media/marketing/reklama