media/marketing/reklama turystyka/wypoczynek

NARTY / SYLWESTER 2019/20 – w Rainbow ruszyła właśnie przedsprzedaż zimowej oferty

24.07.2019 | Rainbow

W Rainbow ruszyła trwająca do 18.09.2019 przedsprzedaż oferty NARTY/SYLWESTER 2019/20.  

W ofercie wyjazdów na NARTY znajdziemy nasze sprawdzone już destynacje, trzy  regiony narciarskie we  Włoszech oraz ulubioną przez narciarzy Andorę, wszystkie wyjazdy są w opcji z przelotem z Polski.

Dla szukających wyjazdu na SYLWESTRA przygotowaliśmy kilka bardzo ciekawych nowości.

Aby przywitać Nowy Rok z Rainbow będzie się można wybrać m.in. do Stambułu, tureckiej „Perły Orientu” mieście łączącym historię, tradycję, nowoczesność i niepowtarzalną gastronomię.

Dla miłośników bałkańskich klimatów przygotowaliśmy dwie nowości, Nowy Sad w Serbii oraz stolicy Bośni i Hercegowiny, Sarajewo. Obydwa miasta to magiczne miejsca, historyczne i kulturowe  tygle, gdzie przez wieki krzyżowały się wpływy różnych kultur i na każdym kroku można odkrywać niesamowitą architekturę, rozkoszować się malowniczymi panoramami, podziwiać życie miasta na gwarnych placach czy oddawać się magii zabytkowych twierdz i świątyń.

Nowy Rok będzie można przywitać z nami również w Barcelonie, niekwestionowanej królowej Hiszpanii, która swoją urodą, klimatem, widokami, znaną na całym świecie ulicą Rambla czy wreszcie hiszpańską kuchnią nieustannie zachwyca i przyciąga turystów z całego świata.

W naszej sylwestrowej ofercie znajdziemy również propozycję   powitania nowego roku w Stanach Zjednoczonych, w  Miami. To słynne miasto jest prawdziwym, kosmopolitycznym cudem ze słynną plażą Miami Beach, dzielnicą Art Deco, żyjącymi 24 godziny na dobę bulwarami i znaną z wielu filmów ulicą Ocean Drive.

W ofercie propozycje dla całej rodziny oraz na ferie zimowe.

Dla kupujących w przedsprzedaży czekają liczne benefity, w tym rabaty nawet do 40%, ubezpieczenie od kosztów rezygnacji oferowane przez TU Europa S.A., gwarancja najniższej ceny i korzystne warunki płatności, tylko 25% zaliczki.

Aby zapoznać się z pełną ofertą wyjazdów na NARTY czy na SYLWESTRA 2019/20 zapraszamy na naszą stronę R.pl:  https://r.pl/narty-2020 i https://r.pl/sylwester-2019

Nowy katalog w wersji online: https://r.pl/katalogi.

 

kontakt dla mediów
Rainbow
Maciej Szczechura

maciej.szczechura@R.pl

informacje o firmie

załączniki

więcej z kategorii media/marketing/reklama