media/marketing/reklama

MSD Polska współpracuje z On Board Think Kong

23.07.2019 | On Board Think Kong

On Board Think Kong rozpoczyna współpracę z MSD Polska. Agencja będzie odpowiedzialna za wsparcie komunikacji korporacyjnej firmy w kanałach social media.

Współpraca jest wynikiem wygranego przetargu. On Board Think Kong odpowiadać będzie za wsparcie w opracowaniu strategii, realizację komunikacji i obsługę reklamową MSD Polska w mediach społecznościowych, głównie na Facebooku i LinkedInie oraz wsparcie w zakresie Twittera.

W działania agencji zaangażowany będzie zespół On Board Think Kong wyspecjalizowany w komunikacji w mediach społecznościowych.

informacje o firmie

MSD Polska

MSD należy do pierwszej dziesiątki firm farmaceutycznych w Polsce. Zatrudnia ponad 400 osób. Koncern przyczynia się do poprawy stanu zdrowia ludzi na całym świecie poprzez opracowywanie nowych sposobów leczenia i zapobiegania chorobom oraz niesienie pomocy osobom potrzebującym. Oferuje pacjentom około 100 innowacyjnych leków w tak istotnych obszarach jak m.in. cukrzyca, onkologia, choroby układu krążenia, astma czy reumatoidalne zapalenie stawów, a także szczepionki dla dorosłych i dzieci.

On Board Think Kong

Część międzynarodowej sieci public relations ECCO Network obecnej w ponad 40 krajach, łącznie zatrudniającej ponad 1500 konsultantów w 50 biurach na całym świecie. Główne obszary specjalizacji to: korporacyjne doradztwo public relations, content marketing & SEO, komunikacja w kanałach społecznościowych. Projekty On Board Think Kong wyróżniane są między innymi za kreatywność i skuteczność (Effie, Golden Drum, IPRA Golden Awards, IAC, Stevie Awards). W Polsce agencja należy do Związku Firm Public Relations. Od maja 2018 r. On Board Think Kong jest jedynym polskim członkiem brytyjskiego stowarzyszenia Content Marketing Association.

więcej z kategorii media/marketing/reklama