budownictwo/nieruchomości

Nowość: lakiery akrylowe w ofercie Drewnochron

11.07.2019 | Drewnochron

Portfolio marki Drewnochron, obecnej w segmencie produktów do pielęgnacji i ochrony drewna od 36 lat, wzmocniły lakiery do podłóg, schodów, fasad, drzwi, okien i mebli ogrodowych, jak również produkty pomocne w przygotowaniu podłoża. Zostały przeniesione z oferty Domalux z zachowaniem pełnowartościowych formuł i uznanej jakości.

W ofercie Drewnochronu od teraz znajdziemy doskonale znane: Lakier wodoodporny Alkilak, szybkoschnący Capon Extra, uniwersalny Capon Szpachla, antypoślizgowy Lakier Extra Hard oraz odporny na ścieranie Lakier Classic Silver.– Marka Drewnochron jest liderem w segmencie produktów do ochrony i pielęgnacji drewna. Wzbogacenie oferty o preparaty do posadzek i parkietów to naturalny krok na drodze rozwoju. Profesjonalni wykonawcy z pewnością docenią niezmienioną jakość oraz formułę produktów – wyjaśnia Kamila Adamczyk-Fojt, Brand Manager Drewnochron.

Znane produkty w nowej odsłonie

Wszystkie produkty przeniesione z oferty marki Domalux zyskały również nowe, atrakcyjne i czytelne opakowania. Zostały zaprojektowane tak, aby ułatwiać klientom w każdym wieku wybór właściwego produktu. Przede wszystkim ograniczono ilość informacji, a te niezbędne, jak najważniejsze korzyści czy czas ochrony, przedstawiono w ikonograficznej formie, która jest bardziej przystępna. W centralnym miejscu opakowania znalazły się najważniejsze dane: nazwa oraz efekt wykończenia. Dodatkowo każdej z kategorii przyporządkowano konkretne i czytelne zastosowanie.

Lakier Alkilak – Wodoodporny

Wodoodporny lakier przeznaczony do lakierowania powierzchni drewnianych na zewnątrz i wewnątrz (fasady, domki letniskowe, altanki, okna, drzwi, meble). Zapewnia elastyczną, trwałą, równą i gładką powłokę o połyskującym lub półmatowym efekcie wykończenia. Chroni przed działaniem czynników atmosferycznych, a w szczególności wody. Wydajność do 15 m2/l. Cena: od 30zł/l

Lakier podkładowy Capon Extra – Szybkoschnący

Szybkoschnący preparat do gruntowania i wstępnego lakierowania drewnianych posadzek. Stabilizuje powierzchnię i zapewnia lepsze związanie lakierów nawierzchniowych z drewnianym podłożem, zmniejszając ich zużycie. Podkreśla naturalną strukturę drewna i chroni kolor przed ciemnieniem pod wpływem promieni UV. Bezbarwny. Wydajność 10-12 m2/l. Cena 25 zł/l

Capon Szpachla – Uniwersalna

Szybkoschnący wyrób do napraw i wypełniania szczelin we wszystkich gatunkach drewna. Łatwa aplikacja po wymieszaniu z pyłem drzewnym. Tworzy trwałe i elastyczne wypełnienie. Idealna baza pod lakiery wodne i rozpuszczalnikowe. Cena 24zł/l.

Lakier Extra Hard – Antypoślizgowy

Lakier przeznaczony do lakierowania drewnianych parkietów, podłóg, schodów, boazerii, mozaik i mebli. Antypoślizgowy (w aspekcie połysku) i całkowicie odporny na ścieranie czy zarysowania. Rekomendowany nawet do stosowania w obiektach sportowych i użyteczności publicznej. Zapewnia połyskujący lub półmatowy efekt wykończenia. Wydajność 5-10 m2/l. Cena: 70 zł/l.

Lakier Classic Silver

Jednoskładnikowy poliuretanowy lakier do lakierowania powierzchni drewnianych, takich jak parkiety, podłogi, boazerie, poręcze we wnętrzach. Wyjątkowo dekoracyjny i wytrzymały. Zapewnia nawet do 15 lat ochrony, antypoślizgowy (w aspekcie połysku) i odporny na ścierania oraz zarysowania. Wydajność do 8 m2/l. Cena od 58zł/l

informacje o firmie
informacje o firmie