nowe produkty/usługi styl życia budownictwo/nieruchomości

Drzwi Ferro i Solano – nowości w ofercie Classen

21.06.2019 | Classen|RuckZuck

Skrzydła lakierowane czy pokryte laminatem? Fani obu rozwiązań znajdą produkty odpowiadające ich oczekiwaniom w szerokim asortymencie marki Classen. Producent w tym sezonie proponuje dwie nowe kolekcje drzwi – Ferro i Solano – które wyróżnia solidna konstrukcja i nowoczesny design.

– W Classen uważnie śledzimy trendy i poznajemy preferencje klientów, ponieważ dzięki temu możemy skutecznie rozwijać naszą ofertę i sprawiać, że z każdym rokiem staje się coraz bardziej atrakcyjna. Tym razem, oprócz wprowadzenia w wybranych kolekcjach dodatkowych modeli, zaprojektowaliśmy dwie zupełnie nowe linie. Zdecydowanie różne, jeśli chodzi o wzornictwo, ale łączy je wytrzymałość, dzięki której mogą przez lata dobrze służyć domownikom – mówi Jarosław Dymek, product manager ds. stolarki drzwiowej, Classen.

Drzwi Ferro to połączenie klasyki z nowoczesnym twistem. Są dostępne w czterech wariantach. Model 1 to skrzydło pełne, natomiast modele 2 i 4 posiadają  szyby z bezpiecznego, hartowanego szkła mlecznego. Model 3 wyróżnia z kolei zastosowanie w nim jednostronnego lustra (wewnętrzne lub zewnętrzne do wyboru). To oryginalne rozwiązanie, które fantastycznie sprawdzi się w niewielkich wnętrzach, optycznie je powiększając. Domownicy z pewnością docenią jego walory użytkowe – decydując się na montaż tego rodzaju skrzydeł w pobliżu korytarza czy holu wejściowego, mogą zrezygnować z dodatkowego lustra na ścianie lub w szafie.

Ramiak z drewna iglastego i wypełnienie płytą wiórową zapewniają trwałość i stabilność. Skrzydła Ferro nadają się do wykorzystania w każdym pomieszczeniu. Z myślą o łazienkach producent proponuje drzwi z podcięciem wentylacyjnym (za dopłatą). Nabywcy mogą wybierać spośród dwóch typów wykończeń: Iridium oraz CPL. Oba te laminaty charakteryzuje wysoka odporność na zarysowania i ścieranie, środki chemiczne i promieniowanie UV. Paleta kolorystyczna kolekcji Ferro obejmuje siedem drewnopodobnych dekorów, które pozwalają na idealne dopasowanie drzwi do różnych aranżacji.

– Ferro to kolekcja, która przypadnie do gustu osobom poszukującym produktów ponadczasowych. Takich, które niezależnie od panujących trendów, prezentują się elegancko i atrakcyjnie. Na pewno dobrze wpiszą się w naturalne aranżacje – dodaje Jarosław Dymek.

Skrzydła lakierowane Solano cechuje prosta forma i nowoczesny design. W roli ozdoby pojawiają się przeszklenia ze szkła mlecznego, hartowanego. Szyby rozciągają się na całej powierzchni drzwi. Różnią się szerokością i umiejscowieniem, w zależności od modelu. Dzięki nim konstrukcja wizualnie nabiera lekkości. Ramiak z drewna iglastego został wypełniony płytą wiórowo-otworową. Wykończone białym lakierem UV  powoduje, że skrzydło jest idealnie gładkie, a krawędzie – bez widocznych łączeń.

Drzwi Solano to propozycja dla perfekcjonistów, którzy zwracają uwagę na detale. Dzięki nim aranżacja stanie się pełna wdzięku i elegancji. Modele z dyskretnymi przeszkleniami zapewnią kameralność, a te z bardziej obszernymi szybami optycznie rozjaśnią wnętrze. Klienci mają aż pięć różnych wariantów do wyboru.

Cena drzwi Ferro: od 689 zł brutto

Cena drzwi Solano: od 1009 zł brutto

kontakt dla mediów
Monika Wawszczyk
Senior Account Manager, Classen|RuckZuck
Monika Wawszczyk

monika.wawszczyk@imagopr.pl

tel: (32) 608 29 85

informacje o firmie

Classen jest wiodącą marką wyrobów drewnianych i drewnopochodnych w Europie. Na polskim rynku firma reprezentowana jest przez spółkę CLASSEN-POL SA, a jej główna siedziba mieści się w Rybniku-Zwonowicach. Szeroka gama produktów firmy obejmuje oprócz paneli podłogowych również drzwi, ościeżnice oraz materiały wykończeniowe. Od 2014 roku Classen jest członkiem Klastra Technologii Drewna „Lignum”, organizacji, której celem jest koordynacja jej członków w dążeniu do dynamicznego rozwoju na konkurencyjnym rynku.
Spółka należy także do Związku Polskie Okna i Drzwi.

Więcej informacji o firmie Classen można uzyskać pod adresem www.classen.pl

załączniki

więcej z kategorii nowe produkty/usługi