wydarzenia kultura/sztuka/rozrywka

Letnie „Kino Dobrej Energii innogy” na Polu Mokotowskim

19.06.2019 | innogy
 • 25 czerwca na Polu Mokotowskim wystartuje „Kino Dobrej Energii innogy”
 • Co tydzień we wtorek przez 10 tygodni pokazywane będą najciekawsze produkcje filmowe ostatnich lat
 • Do dyspozycji będą wygodne leżaki oraz punkt Nowej Energii z niespodzianką do uczestników

We wtorek, 25 czerwca, na Polu Mokotowskim wystartuje „Kino Dobrej Energii innogy”, czyli nowa inicjatywa miejska innogy realizowana w ramach tegorocznej edycji Filmowej Stolicy Lata. W tym dniu o godz. 21.30 wyemitowany zostanie film „Whiplash”. Na widzów czekać będzie 500 wygodnych leżaków. W ramach premierowego pokazu dla uczestników przewidziano również popcorn.

innogy od lat wspiera letnie miejskie wydarzenia kulturalne. W tym roku oprócz obchodów Wianków nad Wisłą, Koncertów Chopinowskich w Łazienkach czy Multimedialnego Pokazu Fontann, w których uczestniczymy, chcielibyśmy zaproponować mieszkańcom Warszawy plenerowe letnie „Kino Dobrej Energii innogy”, w ramach którego wyemitowane zostaną najpopularniejsze produkcje filmowe ostatnich lat. Mamy nadzieję, że nasza propozycja będzie ciekawą alternatywą na spędzenie wtorkowych letnich wieczorów w stolicy – mówi Janusz Moroz, Członek Zarządu ds. Handlu w innogy Polska.

Przez dziesięć kolejnych tygodni, w lipcu o godzinie 21.30, a w sierpniu o godz. 21.00, innogy zaprasza na seanse filmowych hitów, wśród których będzie można zobaczyć następujące produkcje:

 1. 25 czerwca – „Whiplash” reż. Damien Chazelle
 2. 2 lipca – „Cudowny Chłopak” reż. Guillermo del Toro
 3. 9 lipca – „Dzikie Historie” reż. Damián Szifrón
 4. 16 lipca – „Młodość” reż. Paolo Sorrentino
 5. 23 lipca – „La La Land” reż. Damien Chazelle
 6. 30 lipca – „Tamte dni, tamte noce” reż. Luca Guadagnino
 7. 6 sierpnia – „Cinema Paradiso” reż. Giuseppe Tornatore
 8. 13 sierpnia – „Jak poślubić milionera” reż. Jean Negulesco
 9. 20 sierpnia – „Tylko kochankowie przeżyją” reż. Jim Jarmusch
 10. 27 sierpnia – „Co robimy w ukryciu” reż. Jemaine Clement, Taika Waitit

W ramach „Kina Dobrej Energii innogy” firma zaprasza do skorzystania z usługi elektrycznego car-sharingu od innogy, aby wygodnie dotrzeć na Pole Mokotowskie. innogy zachęca także do zapoznania się z letnią promocją Nowa Energia dla Warszawy, w ramach której każdy nowy klient otrzyma 30 darmowych min. w usłudze innogy go!

„Kino Dobrej Energii innogy” zlokalizowane będzie na Polu Mokotowskim za oczkiem wodnym.  Udział we wszystkich seansach jest bezpłatny.

kontakt dla mediów
Zespół komunikacji Grupy innogy w Polsce, innogy
Aleksandra Smolarska Flis

biuro.prasowe@innogy.com

tel: tel: +48 22 821 41 51

informacje o firmie

***

Grupa innogy jest jednym z wiodących europejskich koncernów energetycznych. Grupa działa w obszarach energii odnawialnej, elektroenergetycznej i gazowej infrastruktury sieciowej oraz sprzedaży, skupiając się w swoich działaniach na oferowaniu obecnym i przyszłym klientom innowacyjnych i zrównoważonych produktów oraz usług, dzięki którym będą oni mogli w sposób bardziej efektywny korzystać z różnych form energii i podnosić jakość swojego życia. Kluczowymi rynkami działalności Grupy innogy są Niemcy, Wielka Brytania, Holandia, Polska, Czechy, Słowacja oraz Węgry.

Największymi firmami należącymi do Grupy innogy w Polsce są innogy Polska S.A. - odpowiedzialna za wsparcie rozwoju koncernu w Polsce, sprzedająca energię do około miliona klientów oraz spółka innogy Stoen Operator Sp. z o.o., zarządzająca warszawską siecią elektroenergetyczną. Dodatkowo w Polsce działa spółka innogy Renewables Polska, która odpowiada m.in. za rozwój projektów, budowę i eksploatację 8 parków wiatrowych o łącznej mocy zainstalowanej ponad 240 MW.

załączniki

więcej z kategorii wydarzenia