wydarzenia budownictwo/nieruchomości

Dekoral doceniony w Rankingu Budowlanej Marki Roku

14.06.2019 | Dekoral

Marka Dekoral (PPG Deco Polska) została doceniona w tegorocznej edycji rankingu Budowlana Marka Roku. Tytuł „Złotej budowlanej marki roku 2019” przyznany został w kategorii „Farby dekoracyjne wewnętrzne". W plebiscycie nagradzani są producenci cieszący się największą renomą i zaufaniem wykonawców.

 

Budowlana Marka Roku to projekt badawczy tworzony w oparciu o niezależne opinie wykonawców, którzy na co dzień pracują z produktami z branży remontowo-usługowej. Stanowi także cenne źródło informacji dla osób poszukujących najlepszych materiałów na rynku.  „To dla nas ogromne wyróżnienie, że znaleźliśmy się w czołówce tego prestiżowego rankingu. Uznanie przez profesjonalistów jest dla nas bardzo ważne, ponieważ świadczy nie tylko o zaufaniu do marki, ale także zadowoleniu z jakości naszych produktów” – mówi Ewa Ostaszewska, Brand Manager Dekoral.

 

Na potrzeby rankingu wykonawcy w branży budowlanej wskazują najczęściej stosowane przez nich marki w danym roku, które wyróżniają się jakością na tle konkurencji. W tegorocznej XV edycji na podstawie badań przeprowadzonych przez ASM Centrum Badań i Analiz Rynku uhonorowano marki z kilkudziesięciu kategorii.

 

bmr2019 złota

kontakt dla mediów
PR Manager, Dekoral
Paulina Żydek

p.zydek@wills.pl

informacje o firmie

załączniki

więcej z kategorii wydarzenia