zdrowie sprawy społeczne

#ZakladajPomagaj i spełniaj marzenia dzieci

28.05.2019 | 4F

Dołącz do akcji organizowanej przez Fundację Spełnionych Marzeń i markę 4F. Pomóż zrealizować marzenia dzieci walczących z chorobą onkologiczną!

Jak wygląda radość? 4F poprosiło dzieci o narysowanie własnej interpretacji. W konkursie wzięło udział kilkadziesiąt osób, powstało wiele wspaniałych i kreatywnych rysunków. Wybór zwycięzcy był niezwykle trudny, dlatego Jury postanowiło wyróżnić dwa projekty. Na ich podstawie projektanci 4F Junior stworzyli koszulki, którymi chcemy podzielić się z Państwem. Koszulki te mają niezwykłą moc pomagania.

#ZakladajPomagaj

Cały dochód ze sprzedaży koszulek zostanie przekazany Fundacji Spełnionych Marzeń, która od 17 lat działa na rzecz dzieci i młodzieży walczącej z nowotworami. Chcemy, aby koszulki wywoływały uśmiech zarówno na buziach dzieci, które je otrzymują jak i tych, które obdarowują koszulkami bliskich. Prosimy o udostępniania zdjęć koszulek i zachęcanie do zakupu w sklepie internetowym www.4F.pl  oraz w wybranych sklepach stacjonarnych. Koszulki dostępne są w rozmiarach dziecięcych od 122 do 164. Mamy nadzieję, że wspólnie sprawimy radość wielu dzieciom i będziemy mogli spełnić przynajmniej część ich marzeń.

#ZakladajPomagaj

#FundacjaSpelnionychMarzen

informacje o firmie
4F

załączniki

więcej z kategorii zdrowie