wydarzenia kultura/sztuka/rozrywka

Wyprawa tropem lemurów, czyli Dzień dziecka w Lublin Plaza

27.05.2019 | Klépierre

Z okazji Dnia Dziecka centrum handlowe Lublin Plaza przygotowało szereg gier i zabaw opowiadających o przygodach zwierzaków z Madagaskaru, podczas których nie zabraknie śmiechu oraz wspólnego tańca i śpiewania.

Od 30 maja do 1 czerwca dzieci odwiedzające galerię będą mogły wybrać się na wyprawę tropem lemurów, której towarzyszyć będą liczne animacje i zabawy. Dla najmłodszych zostanie przygotowany park zabaw Halo Madagaskar a w nim „baza lemurów”, czyli specjalna strefa, w której znajdą się egzotyczne, pluszowe owoce i warzywa, edukacyjne układanki oraz „rwący potok”, czyli wielkoformatowa gra, w którą jednocześnie może grać aż pięcioro dzieci. W strefie znajdą się również klocki i puzzle, tropikalne domino oraz egzotyczny ogród zapachów, w którym dzieci będą mogły pobawić się w ich rozpoznawanie. Nieco starszą młodzież, centrum zaprasza na wystawę fotografii „Halo Madagaskar”, która została przygotowana we współpracy z wrocławskim zoo i przedstawia faunę oraz florę afrykańskiej wyspy.

Ponadto, w sobotę 1 czerwca dla najmłodszych zaplanowana jest dyskoteka pod palmami oraz zabawa z nagrodami. Zabawa przy każdym ze stanowisk parku zabaw nagradzana będzie naklejkami z sympatycznymi mieszkańcami Madagaskaru. Każde dziecko, które zbierze komplet naklejek, otrzyma upominek – kolorową książkę „Wierszyki z Czerwonej Wyspy”. Co więcej, tego dnia animatorki za pomocą profesjonalnych farb, wyczarują wszystkim chętnym kolorowe malunki na buziach.

Gry i zabawy poprowadzi Katarzyna Chlebny - aktorka i wokalistka, która od lat związana jest z Teatrem Nowym w Krakowie i kabaretem Grupa Rafała Kmity. W projekcie „Halo Madagaskar” wcieli się w rolę podróżniczki, która wraz z dziećmi będzie odkrywała tajemnice Czerwonej Wyspy.

kontakt dla mediów
Aleksandra Ciok
Account Director, Klépierre
Aleksandra Ciok

aleksandra.ciok@mslgroup.com

tel: +48 22 278 38 06

informacje o firmie

LUBLIN PLAZA

Lublin Plaza znajduje się w dogodnej lokalizacji i należy do ulubionych obiektów handlowych Lublinian. W centrum znajduje się 100 sklepów i punktów usługowo-handlowych, 8-salowe kino Cinema City oraz fitness klub CityFit otwarty 24h/7. W Lublin Plaza obecne są znane marki jak Deni Cler, Tous, Pandora, Kazar oraz lubiane sklepy sieciowe TK Maxx, H&M, CCC, Reserved, Sinsay, Sephora i Douglas. Lublin Plaza dysponuje dwupoziomowym parkingiem, ze specjalnie wyodrębnioną strefą udogodnień dla rodzin oraz osób niepełnosprawnych. CH Lublin Plaza posiada certyfikat BREEAM.

Centrum handlowe Lublin Plaza należy do grupy kapitałowej Klépierre, która jest właścicielem dużych obiektów handlowych w 16 krajach Europy. W Polsce posiada 6 centrów handlowo-rozrywkowych: Sadyba Best Mall w Warszawie, Poznań Plaza, Lublin Plaza, Ruda Śląska Plaza, Sosnowiec Plaza oraz Rybnik Plaza.

 

Więcej informacji:

www.facebook.com/Plaza.Lublin

https://www.instagram.com/lublinplaza/

www.lublinplaza.pl

 

załączniki

więcej z kategorii wydarzenia