sprawy społeczne turystyka/wypoczynek

Rainbow, wspólna akcja z Fundacją Happy Kids – dla Mam

24.05.2019 | Rainbow

Rainbow, wspólna akcja z Fundacją Happy Kids – dla Mam

Rainbow od kilku lat wspiera działalność Fundacji Happy Kids, prowadzącej na terenie całego kraju Rodzinne Domy Dziecka. W maju br. Rainbow zorganizował dla wszystkich Mam z tej Fundacji  tygodniowy wyjazd na Kretę. Chcieliśmy w ten sposób choć częściowo wynagrodzić trud pracy Mam z Rodzinnych Domów Dziecka, stwarzając całej grupie możliwość wypoczynku i zwiedzania greckiej wyspy Krety.

Cytując wypowiedzi uczestniczek wyjazdu: „Dzięki Rainbow, wyjazd okazał się cudowną okazją do odpoczynku osób, które na co dzień pracują z osieroconymi dziećmi. To bardzo ciężka, niewdzięczna i odpowiedzialna praca. Chwil odpoczynku i wytchnienia jest w tej pracy bardzo mało. Dlatego tak ważne są momenty, gdzie Mamy Zastępcze mogą naładować akumulatory, aby  dalej nieść pomoc dzieciom. Wracając do Polski, wszystkie uczestniczki jednogłośnie stwierdziły, że nie mogą doczekać się kolejnych wyjazdów, ale jak mówią Grecy „SIGA,SIGA”- na wszystko przyjdzie pora.”

Cała relacja z wyjazdu przygotowana przez same Mamy znajduje się m.in. na naszym Blogu:  https://r.pl/blog/pocztowka-z-krety-wspolna-akcja-z-fundacja-happy-kids-dla-mam

kontakt dla mediów
Rzecznik Prasowy, Rainbow
Edyta Romanowska

edyta.romanowska@R.pl

informacje o firmie

załączniki

więcej z kategorii sprawy społeczne