media/marketing/reklama energetyka nauka/edukacja/szkolenia

Ostatni dzwonek, by zgłosić się do dziewiątej edycji Planety Energii!

16.05.2019 | Grupa ENERGA

Informujemy, iż czas zgłoszenia się do tegorocznej edycji Planety Energii pomału dobiega końca! Dziękujemy wszystkim szkołom za zgłoszenia oraz serdecznie zachęcamy niezdecydowanych i spóźnialskich do przyłączenia się do akcji!

W tym roku nowością jest Akademia Planety Energii dla nauczycieli, czyli dwudniowe, realizowane w Gdańsku warsztaty, podczas których dr Tomasz Rożek i inni zaproszeni goście podzielą się praktycznymi metodami przekazywania wiedzy o abstrakcyjnych dla dziecka tematach.

Oprócz zaproszenia do udziału w Akademii Planety Energii do wygrania m.in.:

  • 3x czek na 10 000 zł na cel edukacyjny, zestawy materiałów edukacyjnych o wartości do 250 zł dla każdego ucznia oraz wizyta dr. Tomasza Rożka w zwycięskich szkołach i przeprowadzenie przez niego lekcji ,
  • 10x czek na 2000 zł na cel edukacyjny oraz książki edukacyjne z autografem dr. Tomasza Rożka dla każdego ucznia
  • 10 dodatkowych wyróżnień z zaproszeniem do udziału w Planecie energii i rozszerzonymi gadżetami dla dzieci.

Jak wziąć udział w konkursie?

  • Zarejestruj się na platformie www.PlanetaEnergii.pl
  • Wyślij sprawozdanie do 27 maja 2019 r. z realizacji przynajmniej dwóch lekcji na platformie i dowolnego projektu, związanego z tematyką lekcji umieszczonych na stronie PlanetaEnergii.pl (np. plakatu, przedstawienia, lekcji, filmu, piosenki, prezentacji itp.).

Wszystkie klasy, które prześlą do nas sprawozdanie z realizacji zadania konkursowego, otrzymają zestaw gadżetów Planety Energii dla całej klasy, w tym breloczki z maskotkami postaci z Planety Energii i dyplomy udziału w konkursie.

Więcej:

Zespół Planety Energii

kontakt dla mediów
Krzysztof Kopeć
Dyrektor Biura Prasowego Grupy Energa, Grupa ENERGA
Krzysztof Kopeć

biuroprasowe@energa.pl

informacje o firmie

Zawsze aktualne wieści nt. Grupy Energa znajdziecie na naszym Twitterze.

Grupa Energa jest jedną z czterech największych grup energetycznych w Polsce, z wiodącą pozycją na polskim rynku pod względem udziału energii elektrycznej pochodzącej ze źródeł odnawialnych w produkcji własnej. Podstawowa działalność Grupy obejmuje dystrybucję, wytwarzanie oraz obrót energią elektryczną. Dostarcza i sprzedaje prąd ponad 3 mln klientów, zarówno gospodarstwom domowym, jak i przedsiębiorcom.

Grupa Energa jest trzecim największym zintegrowanym operatorem systemu dystrybucyjnego (OSD) w Polsce pod względem wolumenu dostarczanej energii. Sieć dystrybucyjna składa się z linii energetycznych o łącznej długości 185 tys. km i obejmuje swoim zasięgiem obszar blisko 75 tys. km2, co stanowi ok. 24 proc. powierzchni kraju.

więcej z kategorii media/marketing/reklama