nowe produkty/usługi budownictwo/nieruchomości media/marketing/reklama

Rozcieńczalniki – nowa kategoria produktowa marki ProGOLD

13.05.2019 | Dekoral Professional

Marka ProGOLD, znana wcześniej na rynku polskim pod nazwą Dekoral Gold, pozostaje wierna dotychczasowej strategii i stawia na bycie profesjonalnym doradcą oraz ekspertem w zakresie doboru odpowiednich narzędzi do aplikacji farb i akcesoriów do ochrony malowanej powierzchni. W dotychczasowej ofercie znajdziemy takie produkty jak masy szpachlowe, a także szeroki wybór wałków i pędzli. Marka stale rozszerza swój asortyment i wychodząc naprzeciw oczekiwaniom profesjonalistów, wprowadza właśnie nową kategorię produktową - rozcieńczalników.

Rozcieńczalniki stanowią nieodzowny produkt podczas każdych prac remontowo–budowlanych. Służą przede wszystkim do rozcieńczenia wyrobu, czyli nadania mu odpowiedniej do potrzeb konsystencji i gęstości. Mają także swoje zastosowanie podczas miejscowego odtłuszczania powierzchni oraz czyszczenia narzędzi malarskich. Poszerzenie portfolio ProGOLD o rozcieńczalniki to odzwierciedlenie ambicji marki, wyrażającej się we wsparciu fachowców na każdym etapie prac wykończeniowych.

Fotolia_262310188_Subscription_Monthly_M.jpg

Wachlarz produktów w nowej kategorii jest bardzo szeroki. Podążając za codziennymi potrzebami profesjonalistów z branży, oferta uwzględnia asortyment półlitrowych rozcieńczalników:

  • do lakierów poliuretanowych
  • do wyrobów ftalowych
  • do wyrobów ftalowo–karbamidowych ogólnego stosowania
  • do wyrobów nitrocelulozowych ogólnego stosowania
  • do wyrobów ftalowych ogólnego stosowania
  • do wyrobów chlorokauczukowych i poliwinylowych ogólnego stosowania

Nowa kategoria produktowa w ramach marki ProGOLD to kompleksowe wsparcie i optymalizacja pracy fachowców. Dodatkowym atutem linii są czytelne i praktyczne opakowania, opatrzone intuicyjnymi ikonami i nieprzesadzoną szatą graficzną.

Progold-Rozcieńczalniki.png

kontakt dla mediów
Dekoral Professional
Kiwi Marketing

kiwippg2019@gmail.com

tel: 692 995 494

informacje o firmie

więcej z kategorii nowe produkty/usługi