wydarzenia ekonomia/biznes/finanse

Wojciech Kuczok, Agata Passent i Rozmemuary we flagowym oddziale Banku BNP Paribas

09.05.2019 | Bank BNP Paribas

Bank BNP Paribas zaprasza,  do swojego nowoczesnego oddziału, na kolejny wieczór literacki z serii Sezam Literacki. Tym razem czytelnicy będą mieli okazję spotkać się z pisarzem Wojciechem Kuczokiem oraz felietonistką Agatą Passent.

BNP Paribas swoimi inicjatywami na dobre przywraca Sezam na kulturalną mapę Warszawy. Tym razem, w nowoczesnych wnętrzach oddziału Banku, Wojciech Kuczok oraz Agata Passent rozmawiać będą, o najnowszej książce Kuczoka. Wydane w tym roku Rozmemuary to najintymniejsze zapiski laureata Nagrody Nike, pełne wnikliwej refleksji nad codziennością ostatnich lat, wpisujące się w najlepszą tradycję polskiego pamiętnikarstwa. Rozmowa z Agatą Passent, będzie okazją do skonfrontowania się z jego unikalnym spojrzeniem na naszą rzeczywistość społeczną i kulturalną. 

Spotkanie odbędzie się we wtorek, 14 maja o godzinie 19:30, w oddziale Banku w dawnym Domu Handlowym „Sezam" przy ulicy Marszałkowskiej 126/134 w Warszawie.

Spotkania są otwarte dla wszystkich, jednak liczba miejsc jest ograniczona. Dlatego aby wziąć w nich udział, należy przesłać zgłoszenie na adres mailowy rzecznik.prasowy@bnpparibas.pl.

kontakt dla mediów
Izabela Tworzydło
Dyrektor Dep. Komunikacji Korporacyjnej, Rzecznik prasowy, Bank BNP Paribas
Izabela Tworzydło

izabela.tworzydlo@bnpparibas.pl

informacje o firmie

więcej z kategorii wydarzenia