turystyka/wypoczynek

Majówka z Emirates – specjalna oferta na loty do Dubaju oraz innych egzotycznych kierunków

23.04.2019 | Emirates

Wtorek, 23 kwietnia 2019 r. – Warszawa, Polska - Właściwa majówka trwa 3 dni, ale w tym roku osoby, które wezmą 3 dni urlopu będą mogły cieszyć się aż 9 wolnymi dniami. Dla osób poszukujących nowych, ekscytujących miejsc, linie Emirates przygotowały specjalną ofertę na loty w klasie ekonomicznej do ponad 150 kierunków ze swojej siatki. Bilety w promocyjnych cenach można rezerwować od 23 do 29 kwietnia br. na podróże odbywające się pomiędzy 1 maja a 19 czerwca oraz 18 sierpnia a 30 września 2019 roku.

Lista przykładowych kierunków objętych promocją w klasie ekonomicznej

Kierunek

Cena biletu w klasie ekonomicznej

Bangkok (BKK)

Od 1942 zł

Dubaj (DXB)

Od 1879 zł

Kolombo (CMB)

Od 2341 zł

Seszele (SEZ)

Od 2643 zł

Więcej informacji o trwającej promocji i lotach można uzyskać w lokalnych biurach podróży lub na stronie Emirates.

Linie Emirates przygotowały wskazówki, co warto zobaczyć w wybranych miejscach.

Dubaj – nowoczesny hub linii Emirates

Dubaj to idealne miejsce zarówno na tygodniowy urlop, jak również krótką wizytę. Ta niezwykła metropolia jest oddalona od Warszawy o nieco ponad 5 godzin lotu dzięki codziennemu połączeniu z warszawskiego lotniska Chopina. Wielu trudno w to uwierzyć, ale to niezwykle futurystyczne miasto powstało na pustyni. Dziś Dubaj jest kolebką nowoczesnej architektury, rozrywki i kultury.

Burj Khalifa jest nie tylko jednym z najczęściej odwiedzanych miejsc w metropolii. Jest również najwyższą budowlą świata, posiadającą 163 użytkowe piętra. Na 148. piętrze znajduje się taras widokowy, z którego turyści mogą podziwiać imponującą panoramę miasta. Z racji na duże zainteresowanie, warto pamiętać o wcześniejszym zarezerwowaniu biletu – w końcu to obowiązkowy punkt podczas zwiedzania Dubaju!

Kolejną atrakcją jest akwarium, które znajduje się w Dubai Mall. Poprzez szklane tunele największego podwieszanego akwarium można podziwiać egzotyczne gatunki ryb, rekiny, płaszczki oraz inne morskie stworzenia. W Złotym Mieście turyści znajdą wiele różnych atrakcji, jednak czasami lepiej zdecydować się na coś mniej oczywistego, jak na przykład wyprawa na safari, która gwarantuje dobrą zabawę. Podczas ekscytującej, czterogodzinnej podróży przez arabską pustynię można podziwiać niesamowite widoki, spróbować sandboardingu czy jazdy na quadach.

Seszele, czyli biały piasek i przejrzysta woda

Wystarczy wziąć kilka dni urlopu pomiędzy świętami narodowymi, aby zyskać ponad tydzień wolnego, który można przeznaczyć na podróżowanie. Linie lotnicze Emirates oferują w swojej siatce połączenia do Dubaju i dalej do ponad 150 innych kierunków. Podróżni mogą odkryć bajeczne plaże oraz pocztówkowe widoki między innymi na rajskich wyspach na Oceanie Indyjskim, Seszelach – jednym z najbardziej magicznych miejsc, do których można dotrzeć na pokładzie samolotu Emirates.

To wyspiarskie państwo zapewnia wszystkim odwiedzającym wiele atrakcji min. dzikie plaże, urokliwe wysepki, do których można się dostać wypożyczoną łódką czy zapierające dech w piersiach górskie szlaki.  Pogoda na Seszelach sprzyja oczekiwaniom turystów – zawsze jest ciepło, jednak nie jest nigdy ani za gorąco, ani za chłodno. Temperatura rzadko spada poniżej 24° i nie przekracza 32°. Osoby, które zawsze wyobrażały sobie raj jako piękne, słoneczne miejsce z białymi plażami oraz krystalicznie przejrzystą wodą, będą w niebie.

kontakt dla mediów
Zuzanna Cholewa
Account Manager, Emirates
Zuzanna Cholewa

zuzanna.cholewa@mslgroup.com

tel: +48 22 444 48 47

informacje o firmie

O Emirates

Od momentu założenia w 1985 r. linie Emirates otrzymały ponad 500 międzynarodowych nagród za niezrównanej jakości obsługę pasażera.

Linie mają siedzibę w Dubaju, jednym z niewielu miast na świecie, które realizuje politykę otwartych przestworzy, i obok 150 innych linii lotniczych prowadzą działalność na zasadach swobodnej i uczciwej konkurencji.

Flota linii składa się z 273 szerokokadłubowych maszyn, w tym 14 samolotów towarowych, i należy do najmłodszych w przestworzach. Obecnie linie Emirates oczekują na dostawę 243 samolotów o wartości ponad 100 mld dolarów amerykańskich według cen katalogowych.

Linie Emirates obsługują loty w 158 kierunkach w 86 krajach Europy, Ameryki Północnej i Południowej, Bliskiego Wschodu, Afryki, Azji Południowej, Dalekiego Wschodu i Australazji.

Zapraszamy na stronę Emirates www.emirates.com

załączniki

więcej z kategorii turystyka/wypoczynek