polityka media/marketing/reklama

"Wprost" (16) Nawróceni. Świąteczne rozmowy o Bogu, miłości i nowym życiu

Temat z okładki.  „Wprost“ na Wielkanoc. Nawrócenie jest ok. Postanowiłem się całkowicie oddać w Boskie ręce wyzbyć się wątpliwości i uprzedzeń. Nagle poczułem chłód na karku... – wspomina reżyser Patryk Vega, jeden z nawróconych ostatnio Polaków.

Kraj

Broniarz kontra dobra zmiana. Szef ZNP Sławomir Broniarz przetrzymał jedenastu ministrów edukacji, ale dopiero teraz wywołał ogólnopolskie zamieszanie, które może mieć wpływ na wynik wyborów parlamentarnych.

Biznes

Areszt nasz powszedni. Bez wniosku o tymczasowy areszt to d…nie sprawa. Służby i prokuratura rozliczane są na podstawie statystyk – mówi oficer CBŚP. Prokurator dodaje: - Często wnioski o areszt są z sufitu, ale jest katalog spraw, gdzie o areszt trzeb wystąpić i tyle.

Wielka moda nad Wisłą.Na światowej mapie luksusu Polska jest wciąż peryferyjnym rynkiem, ale i tak co rusz wchodzą do nas ekskluzywne domy mody. Wkrótce dołączy do nich kultowy Hermes Paris.

Whisky coraz popularniejsza.Polacy zmieniają swój stosunek do alkoholi, zastępując typowo polskie trunki szlachetniejszymi i importowanymi nawet z odległych zakątków globu.

Zagranica

Dobroczynność na manowcach.Powszechnie szanowane instytucje charytatywne ostatnio oskarżane są o morderstwa, tortury, molestowanie seksualne, wspieranie niewolnictwa, a nawet handel bronią. Może warto przyjrzeć się uważniej, na co idą nasze datki?

Kultura

Bezradni, bezbronni, źli. W „The Highwaymen”John Lee Hancock odziera Binnie i Clyde’a z romantyzmu. Współczesna Ameryka dorosła do konfrontacji z własnymi mitami. Zegna się z legendami w rytmie których przez dekady biły się teksański serca.

 

 

Najnowsze wydanie tygodnika „Wprost” w poniedziałek 15 kwietnia trafi do kiosków i salonów prasowych na terenie całej Polski, a już w niedzielę od godziny 20:00 będzie dostępne w formie e-wydania.

 

kontakt dla mediów
PMPG POLSKIE MEDIA S.A.
Biuro prasowe

biuroprasowe@pmpg.pl

informacje o firmie

Bieżące informacje ze spółki spółki PMPG Polskie Media SA (GPW: PMPG) na www.pmpg.pl oraz na profilach w serwisach Twitter: https://twitter.com/PMPG_PL i Facebook: https://www.facebook.com/PMPG.SA.

 

załączniki

więcej z kategorii polityka