praca media/marketing/reklama nauka/edukacja/szkolenia

Provident Polska rekrutuje studentów na wakacyjne płatne praktyki

10.04.2019 | Provident Polska SA

Provident Polska rozpoczął rekrutację studentów do programu praktyk „One Level Up”. Na uczestników programu czekają dwumiesięczne płatne praktyki zarówno w centrali firmy w Warszawie, jak i w oddziałach regionalnych (Warszawa Praga, Płock i Toruń). Studenci zdobędą doświadczenie realizując projekty i konkretne zadania pod opieką ekspertów. Właśnie rozpoczęła się rekrutacja.  

Trwa nabór do programu wakacyjnych płatnych praktyk Provident Polska – „One Level Up” -  którzy z sukcesem ukończą proces rekrutacji. Praktykanci poznają sposób funkcjonowania Providenta – lidera rynku pożyczkowego w Polsce, należącego do międzynarodowej grupy finansowej International Personal Finance (IPF). Praktyki będą trwały dwa miesiące – lipiec i sierpień.

Od lat wakacyjne praktyki w Provident Polska cieszą się wśród studentów ogromną popularnością. W poprzednich edycjach do programu „One Level Up” wpłynęło ponad 1000 aplikacji rocznie. To pokazuje, że studenci doceniają jakościowe praktyki. Chcą budować kompetencje. Są chętni do pracy, ambitni, otwarci na zdobywanie wiedzy i konkretnych doświadczeń – mówi Małgorzata Skibińska, Dyrektor Departamentu Personalnego w Provident Polska. – Dbamy, aby praktykanci mieli możliwość poszerzania swoich umiejętności pod okiem opiekunów, będących ekspertami w swoich dziedzinach. Powierzamy studentom do wykonania kreatywne zadania, dzielimy się z nimi wiedzą, a także na bieżąco przekazujemy im informację zwrotną. Motywujemy, pozwalamy szukać własnych rozwiązań w osiąganiu zamierzonego celu, dajemy niezbędną ilość czasu i uwagi – dodaje Małgorzata Skibińska.

Rekrutacja

Uczestniczy programu „One Level Up” będą mogli zdobyć doświadczenie w wybranych biurach i departamentach firmy, z takich obszarów jak: analizy biznesowe, rozwój biznesu, ryzyko kredytowe, rozwój produktu i rynku, HR, IT Service, komunikacja wewnętrzna, księgowość, prawo, utrzymanie nieruchomości czy zarządzanie jakością i rozwojem sprzedaży.

Praktykanci będą mogli uczestniczyć w wybranych przez siebie szkoleniach. Otrzymają służbowy telefon komórkowy i Welcome Box – zestaw zawierający informacje, narzędzia i gadżety, które znacząco ułatwią i umilą im pracę w Providencie. Będą także objęci opieką medyczną. Dodatkowo, będą mogli poznać członków zarządu i dyrektorów, podczas zorganizowanych specjalnie dla nich śniadań.

Do programu „One Level Up” mogą się zgłaszać studenci, którzy ukończyli pierwszy rok studiów i znają język angielski. W trakcie procesu rekrutacyjnego będą także brane pod uwagę kompetencje miękkie, między innymi: umiejętność pracy w zespole, kreatywność, otwartość na różnorodność i potrzeby innych. Mile widziane będzie też doświadczenie w pracy na rzecz społeczności lokalnych i wolontariat.

Ogłoszenia o rekrutacji ukazały się na największych portalach z ogłoszeniami o pracę, między innymi na: pracuj.pl, karierawfinansach.pl oraz w biurach karier uczelni wyższych.

Szczegółowe informacje o programie „One Level Up” można znaleźć na stronie kariera-provident.pl, a aplikacje na Pracuj.pl

kontakt dla mediów
Karolina Łuczak
Kierownik Biura Prasowego i Komunikacji Wewnętrznej Rzeczniczka Prasowa, Provident Polska SA
Karolina Łuczak

karolina.luczak@provident.pl

tel: + 48 22 455 48 39

informacje o firmie

Podstawowe informacje o Provident Polska S.A.

Provident Polska SA jest częścią grupy finansowej International Personal Finance (IPF) notowanej na Londyńskiej Giełdzie Papierów Wartościowych, a także – w ramach notowań równoległych – na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. IPF działa w 11 krajach na całym świecie i planuje rozwój na kolejnych rynkach. W Polsce Provident działa od 1997 roku i jest największą firmą na rynku pozabankowych pożyczek gotówkowych. Prezesem zarządu jest Agnieszka Kłos.

Provident Polska jest firmą multikanałową i multiproduktową - dociera do wszystkich grup klientów i oferuje szereg produktów: pożyczkę konsumencką, dostępną w wariantach online, z obsługą domową lub samodzielną spłatą, a także pożyczkę dla firm.

Jednym z filarów strategii biznesowej Providenta jest odpowiedzialne pożyczanie. W 2018 roku Provident zaprezentował trzeci raport społeczny, w którym podsumowane zostały działania firmy w latach 2016-2017. Provident jest jedyną firmą pożyczkową, która przygotowuje raport CSR. W latach 2015, 2016 i 2018 Provident otrzymał nagrodę Etyczna Firma przyznawaną przez dziennik „Puls Biznesu”. W 2015 roku, będąc jednym z największych reklamodawców sektora finansowego, Provident został sygnatariuszem Rady Reklamy. Firma sześciokrotnie została wyróżniona certyfikatem Top Employer (w latach 2013-2018).

załączniki

więcej z kategorii praca