nowe produkty/usługi internet technologie

Multy Mini - jeszcze wyższa jakość technologii mesh dzięki nowości od Zyxel

07.03.2019 | ZYXEL

Multy Mini to nowe urządzenie rozbudowujące możliwości już istniejącego modelu Multy X. Moc, zasięg oraz wygoda zostały zamknięte w kompaktowej i estetycznej obudowie.

Multy Mini jest nowością w rodzinie produktów Multy oferowanej przez Zyxel Communications. Urządzenie przeznaczone jest do rozbudowy istniejącej sieci opartej o model Multy X. Jego możliwości pozwalają zapewnić zasięg sieci na dodatkowej powierzchni 185 metrów kwadratowych. Wykorzystując wydajny wzmacniacz sygnału oraz sześć anten o różnej polaryzacji, Multy Mini zapewnia mocny, stabilny sygnał, który eliminuje martwe punkty w pomieszczeniach. Urządzenie pracuje w technologii roamingu, pozwalającej na ciągłość połączenia użytkownika z siecią przy przemieszczaniu się po domu i przełączaniu pomiędzy punktami dostępowymi.

Intuicyjna instalacja i szybkie ładowanie

Konfiguracja Multy Mini jest równie szybka i prosta, co modelu Multy X. Intuicyjnie zaprojektowana aplikacja Multy App automatycznie wykrywa i synchronizuje urządzenie w ciągu zaledwie kilku minut. Dzięki możliwości łatwego dodawania do pięciu jednostek Multy Mini do oryginalnego systemu Multy X, sieć może zostać znacznie rozwinięta przy niewielkim nakładzie pracy i bez zbędnych komplikacji.

Przy opracowywaniu Multy Mini celem było wykorzystanie doświadczeń zebranych dzięki Multy X i rozszerzenie oferty stosownie do potrzeb użytkowników – mówi Aleksander Styś, VAR Account Manager w Zyxel Communications. – Multy Mini to wygoda, niezawodność i prostota obsługi – dodaje.

Model Multy Mini dostępny jest zarówno osobno, jak i w komplecie z modelem Multy X. Opcja samodzielnego urządzenia przeznaczona jest dla osób korzystających już z Multy X i chcących powiększyć zasięg swojej sieci. Model Mini jest bowiem kompatybilny wyłącznie z modelem X.

Multy Mini został wyróżniony na 27. gali Taiwan Excellence Awards. Więcej informacji znajduje się na stronie firmy Zyxel.

kontakt dla mediów
ZYXEL
Agnieszka Skiepko

a.skiepko@neuron.pl

tel: 535 358 107

informacje o firmie

Zyxel Communications

Zyxel Communications już od prawie 30 lat łączy ludzi koncentrując się na wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań dla swoich klientów. Nasze możliwości adaptacji oraz innowacyjne technologie sieciowe czynią nas liderami komunikacji dla firm telekomunikacyjnych, dostawców usług, klientów biznesowych i użytkowników domowych.

  • 1500+ współpracowników na całym świecie
  • 100 milionów urządzeń łączących na globalną skalę
  • Ponad 700,000 firm pracujących lepiej, dzięki produktom marki Zyxel
  • Obecność na 150 światowych rynkach

Obecnie, Zyxel Communications tworząc sieci przyszłości, uwalnia potencjał i spełnia wymagania nowoczesnych miejsc pracy – wspierając ludzi w biurze, codziennym życiu i w czasie wolnym.

ZYXEL – twój sieciowy sojusznik

Dołącz do nas na Facebooku i LinkedIn!

załączniki

więcej z kategorii nowe produkty/usługi