turystyka/wypoczynek

Ferie na stoku, czyli zimowa przygoda dla całej rodziny

16.01.2019 | Wiślański Skipass

Zimowa przerwa w nauce szkolnej jest okresem lubianym przez wszystkich członków rodziny. Co zrobić, aby jak najlepiej wykorzystać czas ferii zimowych?

Podpowiadamy, że dobrym pomysłem będzie aktywny tryb wypoczynku podczas wizyty na stokach Wiślańskiego Skipassu.

Tegoroczna zima sprzyja sportom zimowym. Możemy spodziewać się dużej ilości śniegu, a co za tym idzie wspaniałych warunków na trasach zjazdowych oraz niezapomnianych widoków na Beskidy pokryte warstwą białego puchu.

Wiślański Skipass to grupa beskidzkich stoków, które zdecydowały się na wprowadzenie wspólnego karnetu. Stoki usytuowane są na terenie Wisły i Ustronia. Do dyspozycji miłośników sportów zimowych oddanych jest ponad 27 km świetnie przygotowanych tras o zróżnicowanym stopniu trudności. Kupując karnet nie musisz decydować, który ośrodek wybrać, ponieważ wspólny skipass zadziała w każdym z dwunastu kompleksów narciarskich.

Ośrodki oferują specjalne strefy dla dzieci, trasy idealne dla początkujących oraz kadrę wykwalifikowanych instruktorów narciarskich - być może to moment, w którym Twoje dziecko rozpocznie przygodę, która w przyszłości przerodzi się w prawdziwą pasję?

Zabierzcie na stok również najmłodsze pociechy. Z myślą o nich przygotowane zostały atrakcje, będące doskonałym miejscem do zabawy i spotkania z białym śnieżnym puchem.

W wyznaczonych obszarach ośrodków narciarskich można skorzystać na przykład z zimowej karuzeli (Cieńków, Skolnity, Partecznik) oraz placów zabaw.

W ramach kompleksów narciarskich funkcjonują punkty gastronomiczne, urządzone w klimatycznym góralskim stylu - to doskonałe miejsca, aby ogrzać się w mroźne dni i nabrać sił do dalszych aktywności.

Trudniejsze i bardziej wymagające trasy będą prawdziwym wyzwaniem dla rodzin posiadających doświadczenie w jeździe na nartach lub snowboardzie. Aktywny wypoczynek i niesamowite beskidzkie krajobrazy to gwarancja udanego rodzinnego urlopu.

Dzielimy się radością i rozdajemy darmowe skipassy! Aby zagrać o darmowy 8-godzinny karnet, należy wziąć udział w konkursie #wygrajskipass (www.wygrajskipass.pl). Co dwa dni drogą głosowania wybrany zostaje zwycięzca!

Karnet w ramach Wiślańskiego Skipassu można kupić na: https://wisla.e-skipass.pl/ lub w kasie każdego ośrodka narciarskiego, w którym honorowana jest karta Wiślańskiego Skipassu. Już teraz zaplanuj wspaniały wyjazd w gronie najbliższych! :)

 

Lista stoków zrzeszonych w Wiślańskim Skipassie:

Wisła: Beskid - ul.Wypoczynkowa, Cieńków - ul. Malinka 8, Klepki - ul. Malinka, Nowa Osada - ul.Partyzantów 24, Rowienki - ul. Cieślarów 15a, Stożek - ul. Wisła Łabajów,

Siglany - ul. Siglany, Sarajewo - ul. Malinka 8, Skolnity - ul.Kolejowa.

Ustroń: Palenica mała i duża - Ustroń Jaszowiec, Poniwiec - ul. Akacjowa 107.informacje o firmie

więcej z kategorii turystyka/wypoczynek